Kde koupit koupací plenky pro miminka? Nápady

Kde koupit plenky na plavání pro miminka? Existuje několik různých míst, kde můžete koupit plenky pro miminka.

Jednou z možností je jít online a koupit je od prodejce, jako je Amazon. Další možností je zajít do obchodu jako je Walmart nebo Target a koupit si je tam.

Konečně, některé lékárny nosí plenky na plavání i pro miminka. Ať už si vyberete jakoukoli cestu, ujistěte se, že získáte kvalitní produkt, který udrží vaše dítě v bezpečí ve vodě.

Jakou velikost plen bych měl požadovat?

Mám miminko na cestě a snažím se přijít na to, jakou velikost plen si vyžádat. Jaké jsou různé velikosti?

Existují tři velikosti jednorázových plen: novorozenecké, kojenecké a batolecí. Novorozenecké plenky jsou vhodné pro miminka do asi deseti kilogramů, kojenecké plenky pro děti od osmi do čtrnácti kilogramů a plenky pro batolata jsou vhodné pro děti od osmnácti do třiceti šesti kilogramů.

Některé značky jednorázových plen mohou mít také juniorskou velikost, která se hodí pro batolata od třiceti dvou do čtyřiceti liber. Pokud si nejste jisti, jakou velikost bude vaše dítě potřebovat, je nejlepší mýlit se na straně opatrnosti a požadovat pleny pro novorozence nebo kojence. Vždy můžete změnit velikosti, pokud se ukáže, že vaše dítě je větší nebo menší, než je průměr.

Pokud používáte látkové plenky, existují také tři velikosti: malá, střední a velká. Velikosti látkových plen závisí na značce a stylu plen, které si vyberete.

Většina látkových plen pro novorozence se vejde dětem do přibližně dvanácti liber, zatímco většina látkových plen pro batolata se vejde dětem od osmnácti do třiceti šesti liber. Opět je nejlepší zeptat se svého dodavatele plen, jakou velikost doporučují pro vaše dítě.

Bez ohledu na to, jaký typ plenky používáte, vždy si před nákupem zkontrolujte štítek velikosti! Pleny mohou být poměrně drahé, takže je důležité vybrat správnou velikost. A nezapomeňte – pokud máte nějaké dotazy ohledně plen, neváhejte se zeptat svých přátel, rodiny nebo dodavatele plen. Budou více než rádi, že pomohou.

Kdy mám začít kupovat věci pro miminko, když jsem těhotná?

Na tuto otázku neexistuje žádná konkrétní odpověď, protože časová osa nákupu dětského vybavení se bude u každého lišit. Existuje však několik věcí, které byste měli mít na paměti, když se budete na svého malého dítěte připravovat.

Jedna věc, kterou je třeba zvážit, je, zda budete nebo nebudete používat postýlku. Pokud plánujete společné spaní s miminkem, nebudete muset hned pořizovat postýlku.

S nákupem dalších velkých předmětů, jako je kočárek nebo autosedačka, můžete také počkat, až se dítě narodí, protože budete mít lepší představu o tom, jaký typ výbavy budete potřebovat na základě svých konkrétních potřeb a životního stylu.

To znamená, že některé menší předměty je dobré mít na začátku těhotenství, jako je ohřívač lahví nebo taška na plenky. Budete také chtít mít autosedačku nainstalovanou v autě a ujistit se, že funguje správně, než přijde dítě!

Zde jsou některé produkty, které by mohly být užitečné pro nastávající rodiče:

Ohřívač kojeneckých lahví – Toto praktické zařízení ohřeje jakýkoli typ kojenecké lahve, takže můžete své děťátko nakrmit pouhým stisknutím tlačítka (už žádné mikrovlnné trouby!). Nejlepší na tom je, že se to velmi jednoduše používá; stačí naplnit vodou, stisknout start a poté počkat dvě minuty, než se jednotka zahřeje.

Po dokončení se nemusíte obávat rozlití, protože všechny tekutiny stékají zpět do základny při sejmutí horního víka po skončení ohřívacího cyklu. S použitím tohoto produktu jsme dosáhli skvělých výsledků na všech typech kojeneckých lahví – dokonce i na lahvích s úhlem a širokým hrdlem.

Taška na plenky – Dobrá taška na plenky je pro novopečené rodiče nutností! Měl by být dostatečně velký, aby se do něj vešlo vše, co potřebujete, ale neměl by být příliš velký nebo objemný, aby se dal těžko přenášet. Hledejte takovou, která má spoustu kapes a přihrádek, abyste si vše uspořádali, a vyberte si materiál, který se snadno čistí (nepotřebujete další prádlo, když máte dítě!).

Autosedačka – Autosedačka je ve většině států vyžadována zákonem, takže toto je položka, kterou si budete chtít koupit brzy. Ujistěte se, že jste autosedačku nainstalovali do vozidla před příchodem dítěte.

Instalace může být trochu složitější a časově náročná, ale pro správnou instalaci autosedačky vašeho dítěte postupujte podle pokynů NHTSA (National Highway Traffic Safety Administration).

Kojící polštář – Tento polštář pomáhá maminkám s kojením; není třeba kupovat samostatný kojící polštář, protože má zabudované zakřivení, které pomáhá udržet dítě na místě. Poskytuje také extra podporu zad a paží, což je zvláště užitečné během těchto dlouhých sezení!

Dětská chůvička – Dětská chůvička vám pomůže dohlížet na vaše děťátko, když spí (nebo ne), aniž byste museli být ve stejné místnosti. K dispozici je spousta různých typů a funkcí, takže proveďte průzkum, abyste našli ten nejlepší, který vyhovuje vašim potřebám.

Kbelík na plenky – Aby bylo možné udržet ty špinavé plenky, dokud nepřijde den odpadu, je nezbytný kbelík na plenky! Budete chtít jeden se silnými schopnostmi omezovat zápach, protože po chvíli začne smrdět (a děti produkují více hovínka než dospělí!).

The Arm & Kladívkový systém likvidace plenek je mezi novými rodiči již léta oblíbený, protože účinně utěsňuje pachy z dětského pokoje nebo obytného prostoru a nabízí vynikající kontrolu zápachu po dobu až dvou týdnů.