Kde koupit kočárek Orbit – k čemu jsou dobré?

Kde koupit kočárek na oběžné dráze? Toto je běžná otázka, kterou uslyšíte, jak se noví rodiče ptají. Tento článek jsme však vyvinuli, abychom vás provedli.

Pokud si chcete koupit kočárek na oběžné dráze, existuje několik míst, kde je najdete. Pokud půjdete online, na několika webech a v obchodech, jako je Amazon nebo eBay, budete moci zkontrolovat nejlepší nabídky pro tento typ produktu.

Můžete se také podívat na místní obchody nebo katalogy, které prodávají kojenecké výrobky, stejně jako běžné supermarkety.

Co je kočárek na sezení a postavení?

Sedací a stojací kočárek vám umožňuje přepínat mezi tím, jak si sedíte s dítětem na lavičce, nebo ve stoje při tlačení kočárku. Tyto typy kočárků jsou typicky navrženy pro malé děti, které si mohou užít jízdu buď ve vzpřímené poloze, nebo vleže naplocho, jako v jakémkoli jiném kočárku.

K čemu jsou dobré?

Sedící a stojící kočárek je to, co potřebujete, pokud chce být vaše dítě v přední části kočárku a zároveň může tlačit, nebo potřebuje podporu při jízdě nad hlavou v Disney Worldu. Rodič s jednou rukou to může také použít, když sedí na jedné straně a zvedá druhou ruku, když je to nutné, aby pomohl řídit volant!

Kočárky Sit n ‚Stand také často obsahují velké úložné koše, aby rodiče nemuseli nosit příliš mnoho věcí venku a přitom si užívat společný čas.

Jsou skvělé pro rodinné výlety, jako jsou pikniky, kde děti chtějí od dospělých něco jiného – co je zábavnější, než když si každý dělá, co chce? Tento styl procházek má spoustu výhod, co má dělat, ale má také několik nevýhod.

Děti nebudou moci vidět přes horní okraj kočárku, pokud jsou na zadním sedadle. Pokud máte více než jedno dítě a obě mohou chodit, tento styl není skvělý, protože pak se děti budou střídat vsedě nebo ve stoje podle toho, jakou mají v tu chvíli náladu.

Některé kočárky Sit n ‚Stand se nesklápějí, což by mohlo komplikovat dlouhé procházky menším dětem, které by mohly být unavené a potřebují si odpočinout při průzkumu oblasti.

Co by měli rodiče vzít v úvahu při nákupu jakéhokoli typu? Co každý nabízí rodinám s různými potřebami?

První věc, kterou bych doporučil udělat, je brainstorming, jaký je váš každodenní život. Co hledáte v kočárku, díky kterému bude nejlépe vyhovovat tomu, co potřebujete?

Pokud máte dvě děti, ale jsou příliš malé nebo malé na to, aby mohly chodit samy, jednou z možností by bylo koupit kočárek Sit n ‚Stand, kde by obě vaše děti mohly jezdit společně.

Pokud máte dvě starší děti, které jsou schopné jezdit v jednom kočárku, ale chtějí si ho vzít s sebou na procházky, pak kočárky Sit n ‚Stand dobře poslouží i tomu, co potřebují.

Jedna věc, kterou oba nabízejí, je možnost přizpůsobit se tak, aby každé dítě mělo dostatek místa na pohodlné sezení nebo stání.

Pokud potřebujete pouze jeden kočárek, ale zajímá vás, jaký typ kočárku bude nejlepší pro to, co vaše dítě potřebuje, pak by kočárky Sit n ‚Stand fungovaly dobře, protože nabízejí dvě možnosti v jedné jednotce, které mohou splnit obě tyto potřeby.

Tipy: Co mám hledat při výběru dalšího kočárku?

Pro mnoho rodičů je důležité najít produkt, který je dostatečně snadný na to, aby mohli tlačit a parkovat bez větších problémů.

To může také zahrnovat brzdy, které nevyžadují příliš velký tlak při parkování, což by mohlo usnadnit starší a těžší dítě uvnitř sedací části. Další úvaha by mohla být, pokud několik držadel může partnerovi usnadnit tlačení kočárku s sebou v závěsu.

Pokud je vaše dítě mladší, jaké jsou některé funkce, které mohou být důležité?

V tomto případě je na Sit n ‚Stand Strollers hezké, že nabízejí dvě možnosti v jedné jednotce, které mohou splnit obě tyto potřeby.

To znamená, že pokud vaše dítě upřednostňuje sedět vpředu a užívat si výhled nebo potřebuje pomoc při příležitostném pohybu, co by obvykle bylo jen dětskou sedačkou, nyní se stává jeho malým osobním prostorem, kde se bude cítit pohodlněji sedět nebo dokonce stát, když je protlačil městem.

Mohou také existovat úvahy, například o tom, jak jsou tato sedadla nastavitelná, která se budou měnit podle toho, v jaké fázi se vaše dítě nachází, a podle typu terénu, kterým je procházíte.

Můžete dát autosedačku do kočárku pro sezení i stání?

Některé kočárky nabízejí upevnění autosedačky, když jste na cestách s dítětem v závěsu. Pamatujte, že to, co by mohlo fungovat nejlépe, bude záviset na tom, jaký typ terénu je budete tlačit a v jaké fázi se nacházejí, takže to, zda je tato možnost zvažována, závisí do značné míry na tom, co funguje nejlépe pro matku i dítě.

Jedna věc, kterou mnozí rodiče považují za užitečnou, je schopnost dát malého do svého osobního prostoru, kde mohou sedět nebo stát, jak jim to jejich potřeby velí, a přitom mít stále snadný přístup k povozu kolem všech těch doplňků, jako je taška na plenky, kabelka atd.

Pravdou je, že několik faktorů určuje, co bude fungovat dobře pro každou rodinu, včetně dostupnosti a dostupnosti, ale naštěstí více možností znamená, že zjistit, co bude fungovat pro vaši rodinu, bude o něco jednodušší.