Kde koupit knihu na památku miminka? Nápady

Pokud hledáte jedinečný způsob, jak zachytit milníky a vzpomínky svého dítěte, může být pro vás kniha na památku miminka tou správnou volbou. Existuje mnoho různých míst, kde si tyto knihy můžete koupit.

V tomto příspěvku na blogu probereme, kde koupit knihu na památku dítěte a některé z nejlepších možností, které existují. Poskytneme také tipy, jak vybrat tu správnou knihu pro vaše potřeby.

Kupte si knihu na památku miminka

Při nákupu knihy na památku dítěte je třeba zvážit několik věcí. Nejprve se rozhodněte, jaký typ knihy chcete. Existuje mnoho různých stylů, včetně knih s kapsami na fotografie a upomínkové předměty nebo prázdných deníků, které si můžete sami vyplnit. Jakmile se rozhodnete pro typ knihy, zamyslete se nad velikostí.

Budete chtít něco, co je dostatečně velké, aby pojalo všechny vzpomínky vašeho miminka, ale ne příliš objemné na uskladnění nebo přenášení. Nakonec si vyberte design, který se vám líbí a který budete rádi vystavovat u vás doma. S ohledem na tato kritéria uvádíme několik našich oblíbených míst, kde lze koupit knihy na památku pro miminko:

Amazon má široký výběr dětských upomínkových knih, včetně mnoha vázaných a personalizovaných možností.

BarnesandNoble nabízí řadu různých stylů a barev, ze kterých si můžete vybrat, a také možnost personalizace vaší knihy.

Walmart také prodává řadu dětských knih na památku, včetně některých s pouzdry na fotografie a paměťovými kapsami.

Nalezení dokonalé knihy na památku miminka může být zábavný způsob, jak si připomenout první rok vašeho dítěte. Tyto knihy jsou často vzácným rodinným dědictvím, které se může dědit po generace. Udělejte si proto čas s výběrem toho dokonalého a užijte si jej naplnění vzpomínkami.

Kolik stojí dětská knížka?

Dětská kniha může stát kdekoli od 15 do 40 USD, v závislosti na značce a kvalitě. Pokud jde o dětské knihy, existuje mnoho různých možností, takže je důležité najít tu, která je pro vás a vaše dítě nejlepší.

Některé dětské knihy jsou vybaveny interaktivními funkcemi, zatímco jiné jsou tradičnějšími fotoalbami. Bez ohledu na to, jaký typ dětské knížky si vyberete, nezapomeňte ji začít vyplňovat, jakmile se vaše dítě narodí.

Jak se zbavíte plísní na dětských knihách?

Abyste se zbavili plísně na dětských knihách, můžete je zkusit setřít vlhkým hadříkem. Pokud to nefunguje, můžete zkusit použít směs vody a bělidla. Řešení nejprve vyzkoušejte na malé ploše knihy, abyste se ujistili, že nepoškodí stránky knihy. Nakonec knihu vyvětrejte tak, že ji necháte několik hodin na přímém slunci.

Pokud je forma pouze na jedné nebo dvou stránkách, můžete je zkusit vystřihnout a nahradit novými stránkami ze staré knihy. Jen dejte pozor, abyste na stránce neřezali do žádného textu nebo ilustrací.

Pokud vše ostatní selže, možná budete muset knihu zahodit a začít znovu. Ale nezoufejte. Vždy můžete najít nové a použité dětské knihy ve vaší místní knihovně nebo online.

A pamatujte, že i když je knížka vašeho miminka trochu plesnivá, stále v ní zůstanou všechny vzpomínky na váš společný čas. Plíseň není něco, co byste chtěli mít blízko svého dítěte, natož jejich knihy.

Co píšete na první stránku dětské knihy jako dárek?

Jedna z nejoblíbenějších stránek pro vyplnění dětské knihy je stránka „První“. To může zahrnovat vše od prvního úsměvu dítěte až po první převalení.

Rodiče si tyto milníky často rádi připomínají, když se stanou, a jak to udělat lépe, než je zapsat do speciální knihy?

Jiní rodiče se s vyplněním této stránky rozhodnou počkat, dokud jejich dítě nedosáhne určitého věku, ale v každém případě je to pro mnoho rodin oblíbená tradice. Někteří rodiče také rádi píší dopisy svým dětem na tuto stránku.

Tyto dopisy mohou být o čemkoli – od blahopřání k dosažení milníku až po sliby, že rodič tu pro své dítě vždy bude, ať se děje cokoliv.

Mohou být upřímní a vážní, nebo vtipní a bezstarostní. Bez ohledu na to, co říkají, tyto dopisy jsou vždy ceněnou součástí dětské knihy.

Pokud si nejste jisti, co napsat na první stránku dětské knížky, inspirujte se od ostatních rodičů, kteří to již udělali. Existuje spousta příkladů, které vám pomohou rozproudit vaši kreativitu. A pokud vše ostatní selže, jednoduše napište něco od srdce – vaše dítě to ocení, ať se děje cokoliv.

Mezi oblíbené nápady, co napsat na první stránku dětské knížky, patří:

„Vítej ve světě!“

„Nemůžeme se dočkat, až budeme sledovat, jak rosteš!“

„Už tě milujeme!“

dopis od rodičů (nebo prarodičů, tety, strýce atd.)

„Toto je začátek krásného příběhu.“

Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že to vychází ze srdce. Vaše dítě to ocení, ať se děje cokoliv.