Kde koupit knihu Milník pro miminko? Nápady

Kde koupit milníkovou knihu pro miminko? Když přijde řeč na milníky pro miminka, je pár věcí, které byste měli mít na paměti.

Nejprve se rozhodněte, jaký styl knihy chcete. K dispozici je mnoho různých možností, od jednoduchých až po propracovanější a interaktivnější.

Jakmile se rozhodnete pro styl knihy, podívejte se na různé funkce, které každá kniha nabízí. Některé obsahují prostor pro fotografie a deník, zatímco jiné mají speciální stránky pro sledování prvenství nebo dovolené. Před nákupem zvažte, co je pro vás nejdůležitější.

Existuje mnoho skvělých míst, kde můžete koupit knihy o milníku pro miminko. Kromě místních obchodů nabízí mnoho online prodejců široký výběr.

Amazon je skvělá volba pro ty, kteří chtějí pohodlí a velký výběr. Pro osobnější dotek vyzkoušejte Etsy.

Mnoho malých podniků vytváří krásné a jedinečné dětské milníkové knihy. Ať už si vyberete kteroukoli možnost, určitě si věnujte čas a najděte perfektní knihu pro svou rodinu.

Jaký styl dětské milníkové knihy preferujete? Dejte nám vědět v komentářích!

Jak nakreslíte 11letou knižní postavu?

Nejprve musíte najít dobrý referenční obrázek. Můžete buď hledat online, nebo listovat oblíbenou knihou svého dítěte a najít obrázek postavy, kterou chcete nakreslit. Jakmile budete mít referenční obrázek, je čas začít kreslit!

Začněte tím, že nakreslíte základní obrys hlavy a těla postavy. Poté začněte vylepšovat detaily obličeje. Pokud s tímto krokem bojujete, zkuste se pro inspiraci podívat na jiné obrázky lidí.

Jakmile budete mít základní tvar obličeje dolů, začněte přidávat menší detaily, jako jsou oči, řasy, obočí a ústa.

Dále přejděte k vlasům postavy. To je obvykle jedna z nejnáročnějších částí kresby knižní postavy, takže si dejte čas a nebojte se experimentovat. Jakmile budete spokojeni s tím, jak vlasy vypadají, začněte přidávat ostatní detaily, jako je oblečení, doplňky a další drobné prvky.

Konečně, jakmile máte všechny detaily dole, je čas přidat trochu barvy! Můžete buď použít tradiční tužky nebo fixy, nebo přejít na digitální a použít software jako Photoshop nebo Illustrator.

Ať už si vyberete kteroukoli metodu, bavte se a experimentujte, dokud nezískáte perfektní 11letou knižní postavu! Přečtěte si související články o tom, co napíšete na první stránku knihy jako dárek a Jak vyrobit smyslnou knihu pro miminko, kde najdete tipy.

Jak si vytváříte dětský deník?

Budete potřebovat několik věcí: prázdný deník, několik per nebo tužek a několik fotografií vašeho dítěte. Začněte vytvořením titulní stránky deníku.

Na této stránce můžete napsat časové období, které deník pokrývá (například „leden 2019–prosinec 2019“) a jméno vašeho dítěte. Pak začněte vyplňovat stránky!

Můžete psát o zvláštních okamžicích, které se dějí každý den, nebo týdenní záznamy shrnující, co se děje. Nezapomeňte přiložit fotografie, abyste se mohli ohlédnout a zjistit, jak moc vaše dítě vyrostlo!

Co píšete do dětské knížky?

Do dětské knížky můžete napsat mnoho věcí. Můžete zdokumentovat klíčové milníky, například když se vaše dítě poprvé převalilo nebo řeklo své první slovo. Můžete také dokumentovat každodenní okamžiky, jako jsou rutiny při koupeli nebo pohádky před spaním.

Ať už se rozhodnete napsat cokoli, pamatujte, že dětská knížka je záznamem života vašeho miminka, který si budete pamatovat v nadcházejících letech. Nezapomeňte tedy zdokumentovat věci, které jsou pro vás a vaši rodinu důležité.

Některé další nápady, co napsat do dětské knížky:

-Sdělení od mámy a táty dokumentující, proč vybrali pro své dítě jméno, které udělali

-Příběh dne, kdy se narodilo vaše dítě

-Fotky vašeho dítěte během prvního roku (nebo později!)

-Oblíbené věci vašeho dítěte, jako jsou potraviny, hračky a aktivity

-Záznam prvenství vašeho dítěte, jako jsou jeho první krůčky nebo první spaní v noci

-Speciální vzpomínky, které si chcete zapamatovat a sdílet se svým dítětem, až bude starší. Mohou to být vtipné příběhy, potěšující momenty nebo cokoli mezi tím.

Ať už se rozhodnete do své dětské knížky napsat cokoli, ujistěte se, že je to něco, na co se budete rádi ohlížet v nadcházejících letech. zdokumentujte klíčové milníky, jako když se dítě poprvé převrátilo a řeklo svá první slova.

Co píšete na přání miminka místo na knihu?

Není třeba mít pocit, že musíte napsat dlouhou a veselou zprávu na přání pro miminko. Jednoduché „Gratulujeme k novému příchodu!“ udělám.

Pokud chcete být trochu osobnější, můžete zmínit něco o nastávajících rodičích, na které se těšíte, až je uvidíte jako rodiče, nebo se podělit o příběh o tom, kdy jste byli prvorodiči.

Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že to pochází ze srdce. Miminko je o oslavě nového života, takže se nemusíte stresovat tím, co říci do karty. Jen popřát rodičům vše nejlepší a užít si oslavu!