Kde koupit Graco Square Playpen? Nápady

Kde koupit čtvercovou ohrádku Graco? Pepperfry je ideálním místem pro nákup této ohrádky. Jiné stránky elektronického obchodu, jako je Amazon a Flipkart, jej také prodávají za rozumnou cenu.

Lze jej zakoupit online nebo offline podle pohodlí zákazníka.

Pro rodiče, kteří hledají dětské postýlky, by měli navštívit jakýkoli místní obchod ve svém okolí, který prodává dětské zboží, jako jsou hračky atd., který nemusí mít vždy k dispozici hranaté ohrádky Graco, ale určitě bude nabízet podobné ohrádky od jiných značek za nižší ceny než jiné obchody nalezené online nebo offline, které je nabízejí za vyšší náklady bez slev na běžné ceny.

V čem je pro miminko nejbezpečnější spát?

Dítě by mělo prvních šest měsíců svého života spát v postýlce nebo v kočárku. Poté mohou v případě potřeby přejít do dětské postýlky. Pokud chcete nechat své dítě spát na posteli pro dospělé až do věku dvou let, je nejlepší umístit zábradlí, aby nehrozilo, že vypadne a zraní se.

Pro rodiče by bylo nebezpečné spát se svými dětmi, protože děti by se na ně mohly v noci převrátit a způsobit udušení nebo jiné vážné zranění. Správná matrace poskytne pohodlí i podporu růstu kostí a kloubů a zároveň ochrání před SIDS (Sudden Infant Death Syndrome).

Vždy používejte prostěradla vyrobená speciálně pro daný typ matrace, ať už se jedná o pěnovou, spirálovou nebo pružinovou. Pokud je matrace ručně vyráběná, pak je nejlepší dát na ni novou z bezpečnostních důvodů a také z důvodu pohodlí.

Kdy miminka přerostou ohrádky?

Děti obvykle přerostou ohrádky ve věku devíti měsíců. Někteří rodiče se rozhodnou používat ohrádku, dokud pro ně nebudou jejich děti příliš velké, zatímco jiní ji přestanou používat před tímto okamžikem.

Neexistuje však žádný stanovený věkový nebo váhový limit, což znamená, že někteří lidé mohou být ve věku 12 měsíců stále uvězněni v jednom.

Rodiče by měli vždy vzít v úvahu, jaká bezpečnostní opatření byla přijata, když se rozhodovali, jak dlouho ponechat své dítě v kotci, a pokud ta předchozí byla používána s menšími dětmi, mohla by být odpovídajícím způsobem upravena tak, aby neohrozila život dítěte. nehoda se stane znovu.

Je také důležité, aby rodiče zajistili, že jejich děti nemohou z produktu uniknout, protože není bezpečné je nechat uvězněné uvnitř.

Může dítě spát v ohrádce místo v postýlce?

Někteří rodiče se rozhodnou použít dětskou ohrádku jako alternativu k dětské postýlce. To lze provést, pokud máte více dětí a potřebujete další místo na spaní, nebo jen proto, že je to pro některé rodiny jednodušší.

Ohrádky se často používají jako přenosná lůžka, díky nimž se v případě potřeby snadno přemisťují mezi místnostmi. Pokud máte v úmyslu používat svou ohrádku tímto způsobem, ujistěte se, že se jakýkoli model před zakoupením změní na cestovní postýlku.

Jak dlouho mohou děti spát v ohrádkách?

Po přečtení tohoto návodu budete moci ohrádku bez obav používat. Díky prostudování nejdůležitějších bezpečnostních tipů pro používání ohrádek a znalosti, jak dlouho v nich mohou děti bezpečně zůstat, získají rodiče jako vy znalosti, které mohou okamžitě uvést do praxe!

* Nenechávejte děti bez dozoru * Udržujte hlavu dítěte bez překážek

* Nikdy na ohrádku nic nepřivazujte ani nepřipevňujte. Hodně záleží na tom, kde plánujete mít své dítě, když je také v ohrádce. Pokud máte doma omezený prostor, může být pro něj smysluplnější zdřímnout si, když ho bude držet dospělá osoba poblíž, než aby byl sám v uzavřeném prostoru.

Je pro dítě bezpečné spát každou noc v balení a hrát si?

Pack n plays jsou bezpečné pro spaní dítěte každou noc. Splňují totiž bezpečnostní normy stanovené organizací ASTM International, která zajišťuje, že zde nejsou žádné velké mezery nebo otvory, kde by se dítě mohlo zaseknout (nebezpečí udušení).

Pack n plays také nemá v blízkosti místa na spaní žádné šňůry s hroty, takže vaše děťátko nemůže být během spánku zabito elektrickým proudem.

Americká akademie pediatrů doporučuje rodičům, aby kladli své kojence na záda, když je čas jít spát, a doporučuje používat kočárky na hraní, dokud se kojenec nemůže bez pomoci převrátit na břicho – minimálně do čtyř měsíců věku.

V tomto okamžiku jej můžete bezpečně přesunout do jeho postýlky, pokud si to přejete.

Jak vyčistit síťovinu na pack n play

Až si sbalíte hrací plochu, nezapomeňte vyčistit síťovinu. Protože děti si v nich rády hrají, když jsou venku, nevyhnutelně se na ně věci rozlijí nebo se v nich pohází.

A protože se jedná o textilní síťovinu, kterou nelze prát v pračce jako jiné části hřiště, budete se muset řídit několika speciálními tipy pro čištění. Ale nikdy se nebojte! Proces není vůbec obtížný! Chcete-li vyčistit sítě pack n play, postupujte podle následujících kroků:

Smíchejte jeden díl vody se dvěma díly saponátu Nanášejte roztok přímo na znečištěná místa. V případě potřeby použijte drhnoucí kartáč Důkladně opláchněte Před opětovným uložením předmět nechte zcela uschnout na vzduchu Užijte si používání svého zbrusu nového, čistého hřiště!