Kde koupit Baby Memory Book? Tipy

Kde koupit pamětní knihu pro miminko? Existuje mnoho míst, kde lze koupit knížku pro miminko. Pokud máte čas, bude nejlepší, když si na internetu vyhledáte ten dokonalý.

Mnoho nových rodičů rádo navštěvuje obchody, které nabízejí personalizační služby na jejich knihách, aby si mohli přidat vlastní doteky a učinit je jedinečnými. Můžete také navštívit místní knihkupectví nebo obchodní dům, protože v obchodech ve vašem okolí mohou být k dispozici další možnosti.

Existují také různé styly dětských paměťových knih – některé jsou tradičnější, zatímco jiné mají moderní design se současnými tématy, jako jsou zvířata, auta atd.

K čemu slouží dětské pexeso?

Pamětní knihy a fotoalba miminka: Život miminka v obrazech a slovech. Až se váš nový přírůstek dostane do světa, bude to zázrak života, který budete chtít navždy zachytit v tisku.

Ten zvláštní čas uplyne tak rychle, že většina lidí potřebuje pomoc se zapamatováním všech důležitých detailů na cestě – jako kolik vážili při narození nebo jejich prvních slov. Nejlepším řešením je dětské pexeso nebo fotoalbum vyrobené speciálně pro tento účel!

Když zaznamenáte každý detail růstu vašeho dítěte během prvního roku, stanou se tyto záznamy neocenitelným pokladem s ještě větší důležitostí než jen dnes. Vaše děti ocení, když budou tyto dokumenty jako dospělí sdílet se svými dětmi, a budou překvapeny, jak moc se za pouhý rok změnily!

V dnešní době je na trhu mnoho různých typů dětských pexes. Můžete najít jednoduchá fotoalba s určenými místy pro zaznamenávání hmotnosti, výšky a dalších milníků vašeho dítěte, nebo můžete jít do toho s velkoformátovou knihou v pevné vazbě, která obsahuje prostor pro desítky (nebo dokonce stovky) fotografií a ručně psané poznámky. o prvním roce vašeho dítěte.

Ať už zvolíte jakoukoli cestu, je důležité začít brzy – většina dětí se během prvních dvanácti měsíců dramaticky změní!

Někteří rodiče se rozhodnou vytvořit své dětské pamětní knihy tak, že pořídí měsíční fotografie a skládají je do alba v průběhu prvního roku dítěte. To je často snazší, než se snažit najít nějaký již vyrobený, ale také to znamená, že budete mít méně prostoru pro kreativitu a personalizaci (pokud samozřejmě vaše umělecké dovednosti nezahrnují scrapbooking).

Pokud to zní jako něco, co byste mohli chtít vyzkoušet na vlastní kůži, existuje několik skvělých zdrojů dostupných online, kde rodiče sdílejí své zkušenosti s knížkami pro kutily a také tipy, jak toho nejlépe dosáhnout!

Jak píšete knihu vzpomínek na těhotenství?

Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak napsat knihu vzpomínek na těhotenství. Některé ženy se rozhodnou zaznamenat každý detail svého těhotenství, zatímco jiné dávají přednost tomu, aby to bylo veselejší a jednoduše zahrnovaly klíčové momenty. Zde je několik nápadů, jak začít:

-Začněte shromažďováním fotografií, ultrazvukových snímků, výstřižků z časopisů, karet atd., které dokumentují vaši cestu těhotenstvím.

– Rozhodněte se o formátu své knihy (např. chronologická časová osa, fotoalbum/výstřižky, deník).

-Pište o svých myšlenkách a pocitech během těhotenství – z čeho jste byla nejvíce nadšená? Máte obavy? Jak se cítil váš partner?

-Zahrňte anekdoty a vtipné historky z vašeho těhotenství – každý má rád dobrý smích!

-Zapište si jakékoli chutě a podivné vedlejší účinky, které jste během těhotenství zažili (např. averze k jídlu, náhlé přibírání/ztráta hmotnosti). Některé ženy si tyto věci dokonce zaznamenávají v aplikaci pro poznámky v telefonu nebo na sociálních sítích, aby k nim měly snadný přístup později na cestách, když se na ně chtějí jednou večer laškovně ohlédnout s přáteli u večeře.

Pokud se vaše dítě narodí předčasně, může být užitečné zapsat si také jeho milníky, aby ostatní lidé věděli, v jaké fázi vývoje se nachází. Může být také užitečné uchovávat si kopii těchto informací poblíž místa, kde trávíte většinu času péčí o své dítě – například u jeho postýlky –, abyste se k nim mohli v případě potřeby vrátit.

Co píšete do knihy o miminku?

Pokud si nevíte rady se slovy, zde je několik nápadů, co napsat do návštěvní knihy miminka. Ty lze samozřejmě upravit podle vašeho stylu a formulace. Neváhejte je upravit tak, aby odpovídaly vaší osobnosti a způsobu vyjadřování:

„Drahý (jméno), děkuji, že jsi se k nám dnes připojil a přivítal našeho vzácného andílka na tento svět! Vážíme si veškeré lásky a podpory, které se nám dostalo od rodiny a přátel, jako jste vy, když se připravujeme na tuto monumentální událost v našich životech. Doufáme, že si užijete každou minutu, kdy jste s námi dnes!”

„Jak úžasné je vidět všechny společně slavit tak výjimečný den! Jsem tak šťastný, že mohu sdílet tento okamžik s vámi všemi a těším se na mnoho dalších nádherných vzpomínek v budoucnu!“

„Jsme nadšeni, že jste se k nám dnes mohli připojit na naší dětské oslavě.“ Doufáme, že si užijete každou minutu naší přítomnosti, protože oslavujeme nadcházející narození našeho malého…”

„Vítejte v (jméno dítěte) miminko! Děkujeme, že jste dnes přišli a sdíleli tento vzrušující den s námi! Vážíme si vašeho přátelství a podpory během posledních několika měsíců, které byly naplněny plánováním jeho příchodu na příští jaro.

Výše uvedené jsou pouze nápady, co napsat do knihy o miminku, ale můžete si vybrat i své vlastní. Chcete-li začít, přemýšlejte o tom, kdo se večírku účastní, a zkuste sepsat nějaké věci, které si rádi přečtou. Pak je použijte jako inspiraci pro to, co chcete říct dál!

Nechte to krátké a sladké, aby neměli pocit, že byli opomenuti nebo na ně zapomněli, když všichni ostatní hosté po hodině nebo dvou odejdou se svými dárky. Možná dokonce zjistíte, že napsání něčeho osobního jim pomůže cítit se zahrnuti ještě více, než že by to mohla udělat jen slova!