Jogging s vaším dítětem: Jak vysávat kočárek Jogger

Léto je konečně tady a je načase začít s malým zkoumat víc. Jak je lépe zabavit na cestách, než vysát kočárek? Provedeme vás tím, jak vysát běžecký kočárek, aby příště, až vyrazíte na dlažbu, bylo vaše dítě za chvilku připraveno na zábavu!

Kroky k vysávání kočárku jogger

Krok 1. Začněte tím, že z kočárku sejmete batolecí sedák a látkový potah. Díky tomu bude vysávání snazší.

Vezměte si suchý papírový ručník nebo hadr a setřete všechny viditelné nečistoty na joggeru, včetně spodku řídítek. Poté vyjměte ruční vysavač s nástavcem na čalouněný kartáč (jako je tento!), Zapojte jej, najeďte na všechny povrchy, které jste právě otřeli, dokud nebudou zbaveny prachu a jiných nečistot!

Nepoužívejte vodu – protože i vlhké utěrky mohou vnášet plíseň do materiálů, jako je dřevo, které je později velmi těžké odstranit!

Krok 2. Poté znovu připevněte dětskou sedačku na rám kočárku a v případě potřeby přidejte podnožku pro plynulejší jízdu. Otřete textilie sedadla a řídítek vlhkým hadříkem, abyste odstranili veškerý pot nebo jiné tekutiny, které se mohly nahromadit, když jste byli venku na běhu, a poté osušte na vzduchu!

Krok 3. Použijte štěrbinový nástavec pod vysavačem, kde jsou hlídané děti na bezpečnostních popruzích (nebo použijte ruce, je -li to nutné), abyste se zbavili veškerých skvrn nebo drobků, které po sobě zanechaly svačiny, které snědly během jízdy kočárem.

Krok 4. Před uložením do garáže nezapomeňte, jak důležité je zajistit, aby všechny kusy suchého zipu byly bezpečně připevněny, aby se částice polétavého prachu nedostaly dovnitř rámu kočárku.

Zavřete všechny zipy a utáhněte přezky (je -li k dispozici), aby se zabránilo dlouhodobému vysypávání nebo sklouznutí položek mezi vrstvami látky při dlouhodobém skladování kočárků – to také pomůže chránit před potiskem špinavých tlapek!

Všechny odnímatelné části očistěte vlhkým hadříkem a poté je nechte uschnout na vzduchu, než je odložíte. Určitě nepoužívejte vodu, je -li to vůbec možné, protože i plíseň může být později obtížné odstranit.

Jak dezinfikovat kočárek?

Vyčistěte jej buď univerzálním čisticím prostředkem a hadříkem, nebo zředěným bělícím roztokem – NIKDY tyto dva čisticí prostředky nemíchejte, pokud pokyny výrobce na obalu výrobku nestanoví jinak (většina výrobců uvede, kolik vody použít). Čištění by mělo trvat jen několik minut a poté nechat povrch před použitím úplně vyschnout.

Jak z látky získáte černou plíseň?

Čistěte na místě nebo namočte do kbelíku s vodou pomocí univerzálního čističe, abyste uvolnili nečistoty. Opláchněte a poté vyperte jako obvykle

Co byste měli dělat, pokud má váš kočárek plíseň?

Očistěte povrch buď univerzálním čisticím prostředkem a hadříkem, nebo zředěným bělícím roztokem – NIKDY tyto dva čisticí prostředky nemíchejte, pokud pokyny výrobce na obalu výrobku nestanoví jinak (většina výrobců uvede, kolik vody použít).

Pokud je přítomna plíseň, nechte povrch před použitím úplně vyschnout. Nejlepší způsob, jak zabránit růstu plísní, není delší dobu vystavovat, což se může stát při skladování nepoužívaných kočárků venku v zimních měsících v noci nebo při opuštění ve vlhkém prostředí, jako jsou garáže bez řádného větrání.

Jak čistíte dětský kočárek pro běhání?

Krok 1. Pokud má váš dětský kočárek na běhání plastový rám, je nejlepší jej vyčistit teplou vodou a jemným mýdlem. Všechny kusy suchého zipu musí být bezpečně připevněny, aby se částice polétavého prachu nedostaly dovnitř rámu kočárku.

Krok 2. Zavřete všechny zipy a utáhněte přezky (je -li k dispozici), aby se zabránilo vylévání nebo sklouznutí předmětů mezi vrstvami tkanin při dlouhodobém skladování kočárků – to také pomůže chránit před špinavými otisky tlapek!

Krok 3. Vyčistěte všechny odnímatelné části vlhkým hadříkem a poté je nechte uschnout na vzduchu, než je odložíte. Určitě nepoužívejte vodu, je -li to vůbec možné, protože i plíseň může být později obtížné odstranit.

Krok 4. Pokud máte rám ze slitiny hliníku, je velká šance, že bude rám po znečištění nutné vyměnit, takže si naplánujte, jak často budete muset kočárek jogger umývat.

Krok 5. Až přijde čas na důkladné vyčištění běžeckého kočárku ze slitiny hliníku, ujistěte se, že nepoužíváte žádné drsné chemikálie nebo mýdlo s bělidlem, protože ty mohou časem způsobit korozi a změnu barvy.

Krok 6. Pokud je to možné, před praním vyjměte ze svého joggeru všechny kusy látky – nezkoušejte to, pokud jsou zapojeny zipy, pokud nejsou rozepnuté! V případech, kdy odstranění látky není možné (například když jsou stále připevněny předměty jako potahy sedadel), jednoduše proveďte předběžná opatření zastrčením volných popruhů do kapes ve spodní části každého bočního panelu a připevněním spon nebo popruhů na suchý zip k tělu kočárku.

Jak vložíte vzduch do pneumatiky kočárku?

Najděte dřík ventilu na jednom ze zadních kol vašeho kočárku a nafoukněte jej pomocí kola nebo automobilové pumpy. Před pokračováním v tomto kroku se ujistěte, že máte v pneumatice dostatečný tlak vzduchu

Pokud používáte kolo nebo ruční pumpu, nezapomeňte podle potřeby asi 15krát otočit rukojetí proti směru hodinových ručiček, dokud se obě strany kola nenafouknou stejně. Totéž se musí stát pro každou stranu jednotlivě.