Jednoduché způsoby, jak udržet dítě v pohodě v autosedačce zády ke směru jízdy

Tento blogový příspěvek ukáže, jak udržet dítě v pohodě v autosedačce proti směru jízdy. Zde uvedené tipy a triky můžete použít k udržení příjemné teploty pro vaše dítě bez ohledu na to, jak dlouho sedí v sedačce.

Způsoby, jak udržet dítě v pohodě v autosedačce zády ke směru jízdy

#1. Pokud chcete udržet své dítě v pohodě v autosedačce proti směru jízdy, existuje několik možností. Jednou z možností je jednoduše umístit malý ventilátor na přední sedadlo vedle mámy nebo táty a nasměrovat jej na vaše děťátko v autosedačce.

To jim umožňuje proudit vzduch přes tělo, ale také poskytuje určitý hluk, který je může uklidnit poté, co byli připoutáni v této nepříjemné poloze na jak dlouho jeli, než vystoupili.

#2. Další metodou by bylo použití předmětu, jako je tento chladicí ručník. Když jsou mokré, zůstanou chladné mnohem déle než jiné ručníky, když nejsou mokré, a poskytují velkou úlevu od horka v těch letních měsících, kdy teploty vystoupají vysoko nad 90 stupňů Fahrenheita (32 Celsia).

#3. Můžete dokonce použít něco tak jednoduchého, jako je mražený hrášek, abyste své dítě zchladili. Ty lze umístit do krmítka ze síťky nebo dokonce na břicho, pokud jsou starší, a usnadnit jim sníst něco studeného, ​​místo aby měli všude hrášek.

Jak zabráním pocení svého dítěte v autosedačce?

Zatímco autosedačky mohou být skvělé pro udržení vašeho dítěte v bezpečí, mohou způsobit vážné podráždění během jízdy. Zvláště v horkém letním dni, kdy slunce praží a není vidět žádný stín.

Zde jsou tři jednoduché triky, jak zabránit pocení vašeho dítěte v autosedačce:

Dejte jim pod krk ledový obklad nebo studený obklad (pro menší miminka)

Použijte kryt ventilace klimatizace/topení s vestavěným ventilátorem, aby k nim proudil studený vzduch (pouze starší děti)

Oblékněte je lehce, i když to znamená sundat si tu útulnou zavinovačku. Chcete mít alespoň jednu vrstvu oblečení mezi jejich kůží a látkou autosedačky.

Kdy bych se měl obávat dětského potu?

Pocení u dětí je normální a všechny lidské bytosti se potí. Každý rodič může potvrdit, že se jeho dítě potí, když je nepohodlné nebo nemocné – stejně jako my.

Mohou však nastat chvíle, kdy se budete muset obávat úrovně pocení vašeho dítěte, protože by to mohlo znamenat zdravotní problém. Zejména nadměrné pocení u dětí je vždy důvodem k obavám.

Může to být z mnoha důvodů, včetně nemoci nebo infekce, horečky, vysoké teploty a podobně.

Existuje mnoho příčin, které mohou vést ke zvýšení hladiny potu vašeho dítěte, ale jedna věc, kterou můžete v případě potřeby udělat, mu dodá nějaké tekutiny navíc, protože pravděpodobně ztrácí více než obvykle kožními póry.

Jsou chladící ručníky bezpečné pro děti?

Chladicí věž se v letních měsících stane základem každého rodiče, ale s miminky byste měli být opatrní.

Vzhledem k tomu, že kojenci mají tenkou kůži a stále si vyvíjejí svůj imunitní systém, mohou být náchylnější k bakteriím nebo jiným bakteriím, které by mohly žít na ručníku. To platí zejména v případě, že má vaše dítě na těle škrábance nebo škrábance.

Pokud je to možné, ponechte si extra sadu ručníků jen pro dítě, abyste se nemuseli starat o jejich každodenní praní po každém použití.

Můžete také zkusit použít látkové plenky jako chladivé vložky místo produktů z obchodu; mnoho rodičů říká, že tyto možnosti fungují ještě lépe než komerční možnosti. Látkové plenky by při praní neměly přijít do kontaktu s chemikáliemi, jako je bělidlo, protože mohou dráždit dětskou pokožku.

Rodiče by si před a po manipulaci s ručníky měli vždy umýt ruce, aby zabránili přenosu choroboplodných zárodků ze sebe na dítě.

Mohou se miminka přehřát v autosedačce?

Jedním slovem ano. Dětská autosedačka je ve skutečnosti vynikajícím místem pro přehřívání, ke kterému dochází kvůli omezenému proudění vzduchu a nedostatečné cirkulaci vzduchu, které můžete najít v autosedačce, pokud sedí přímo na zadním sedadle vašeho vozidla nebo na sedadle předního spolujezdce bez klimatizace. nebo špatné větrání

To může dětem ztížit regulaci vlastní tělesné teploty, což způsobuje, že se přehřívají snadněji než dospělí.

Ve skutečnosti jsou děti vystaveny vyššímu riziku úpalu během horkých měsíců, protože mají menší povrch ve srovnání s dospělými těly a také se ještě nemohou účinně potit – což pro ně ještě více ztěžuje ochlazení, když se přehřejí.

Jak zabavíte dítě v autosedačce proti směru jízdy?

Když používáte autosedačku zády ke směru jízdy, může být obtížné zabavit vaše dítě. Děti se obvykle chtějí dívat kolem sebe a vidět, co se děje za oknem, nebo se mohou nudit, pokud nemají moc možnost se podívat dovnitř auta. Existuje několik možností, které budou nejlépe fungovat pro každé dítě v autosedačce proti směru jízdy.

Můžete si hrát s hračkami, které mají chrastítka nebo zvonky, zpívat spolu jako rodiče písničky, číst spolu knihy, mluvit o barvách a číslech a přitom ukazovat předměty na cestě.

Pokud své děťátko zabavíte po celou dobu jeho cesty, pak je cestování mnohem jednodušší, i když to trvá déle, než se očekávalo. Nezapomeňte zabalit svačiny a pití a také nějaké malé hračky, se kterými si vaše ratolest může hrát na cestách.

Vždy je dobré se ujistit, že dítě v autě zabavíte bez ohledu na jeho věk nebo na to, jak dlouhá cesta to bude.

Používání hraček, knih a písniček je může během jízdy zaujmout. Zabalte malému svačince a pití a také drobné hračky, které si na výletě užijí.

Jak udělám svému ročnímu dítěti radost v autě?

Hraní s hračkami. Vaše dítě si může ze své autosedačky hrát s hračkou pomocí třmenů, které jsou obvykle umístěny pod ní, nebo může mít přístup k jinému typu oblíbené hračky.

Nejlepší na tom je, že k tomu ani není potřeba nic speciálního kupovat. Potřebuješ jen něco dost malého na to, aby to mohla držet a používat v autě, ale ne tak velké, aby to bylo nebezpečné, kdyby se s ní házelo příliš.

Některé nápady zahrnují vycpaná zvířátka (zkuste je uchovat v chladu jako ledový obklad), chrastítka/tvůrce hudby, knížky na desky atd. Dalším způsobem, jak zabavit dítě při řízení, je pouštění zábavných písniček v rádiu; ujistěte se však, že neruší pozornost, když pozorně posloucháte stopy od dítěte.

Můžete být také kreativní a vyrobit si vlastní hračky, které miminko zabaví během jízdy. Můžete například vzít starou ponožku a naplnit ji rýží nebo fazolemi (nebo čímkoli dostatečně malým, aby se do ní mohly chytit) a do tašky také umístit několik skvělých věcí, jako jsou autíčka, klíče atd.