Jednoduché kroky, jak vyčistit kočárek Graco Dreamglider

Graco DreamGlider Bassinet je nutností pro nového rodiče. Tento kočárek je silný a je vybaven skvělými funkcemi. Zde jsme diskutovali o tom, jak můžete jednoduchým způsobem vyčistit kočárek Graco Dreamglider.

Kroky k čištění vaničky Graco DreamGlider

Krok 1. Rozepněte boky a sejměte kryt, abyste jej mohli vyprat. Perte ve studené vodě na jemném cyklu s jemným pracím prostředkem.

Krok 2. Doporučujeme sušit v bubnové sušičce nebo sušit. Nepoužívejte bělidla, aviváže/sušičky ani drsné chemikálie, mohlo by dojít k poškození kolébky!

Je Graco DreamGlider bezpečný pro noční spánek?

Graco DreamGlider obsahuje prodyšnou síťovinu, která zajišťuje maximální proudění vzduchu. Pamatujte, že rodiče jsou nejlepšími posuzovateli toho, co je pro jejich děti bezpečné!

Jaké příslušenství obsahuje tento kočárek?

Graco Dreamglider je dodáván s nastavitelným výškovým systémem klouzání a polstrovanou podložkou na matraci, kterou lze vyjmout pro praní/ sušení v pračce. Má také dva úložné koše, které jsou skvělými místy pro uložení dalšího povlečení nebo oblečení, které byste mohli potřebovat při používání nového oblíbeného místa vašeho dítěte

Jaké další příslušenství bych potřeboval při nákupu samostatně?

Pokud není zakoupen současně se samotným kočárkem v plné velikosti, neobsahuje povlečení, ložní prádlo ani další podložky do matrace.

Kolik váží tento produkt?

Pouze 15 liber! Velmi snadné přemísťování po domě a montáž/ demontáž pro pohodlné skladování, když se nepoužívá. Pokud hledáte lehký a přitom dostatečně pevný kočárek, který uživí vaše dítě, už nehledejte!

Graco Dreamglider lze používat od kojeneckého věku až do šesti měsíců věku (do 25 liber). Rodiče si všimli jeho snadné manévrovatelnosti; mnoho rodičů se rozhodlo koupit dva, aby mohli mít jeden dole, zatímco jejich dítě přes noc spí nahoře.

Tímto způsobem maminka & amp; tati se nemusí v noci neustále probouzet jen proto, že malý Timmy něco potřebuje – potenciálně by tím mohl rušit všechny ostatní!

Rozměry koše jsou 41 x 33,25 a jsou dodávány pouze v jedné barvě – espresso hnědé. Rodiče milují, že tento výrobek vyrábí společnost Graco, protože mají zkušenosti s dětskými výrobky více než 40 let!

Jak složíte skládací ohrádku pro domácí zvířata Zampa?

Chcete -li skládací ohrádku pro domácí zvířata Zampa složit, nejprve ji otevřete. Poté přitáhněte oba konce k sobě a spojte je pod úhlem 90 stupňů.

Poté vezměte jednu ze stran s kolečky a zatlačte dolů tak, aby se dotýkala země, než zatlačíte do všech čtyř rohů, abyste zajistili své záhyby. Nakonec sbalte nebo použijte zip, abyste jej srolovali a zajistili zámky. Nyní jste hotovi!

Jak dlouho může dítě spát v náručí dosáhnout společného spánku?

Dítě může spát v podpaží na rukou až šest měsíců.

Kroky k montáži kočárku Graco DuoGlider.

Graco DuoGlider Bassinet má jednoduché nastavení ve třech krocích.

Krok 1. Nejprve postavte stojan před sebe a vyjměte každou nohu jeho otočením proti směru hodinových ručiček, abyste je otevřeli, a poté otočte horní polovinu směrem k sobě, dokud nebudou dostatečně široké pro požadované místo.

Krok 2. Poté položte všechny čtyři nohy kovovými zámky směřujícími nahoru a ujistěte se, že se spojily, než zatlačíte zpět na obě strany, aby se cítil bezpečně, když vstanete, aniž byste se oddělili.

Krok 3. Nakonec připevněte rám kočárku na jednu stranu tohoto uzamykacího mechanismu nebo použijte popruhy, jsou -li k dispozici, což doporučujeme udělat! Nyní jste hotovi s montáží!

Jak poznám, kolik liber moje dítě unese?

Dítě váží od narození pět až patnáct liber. Můžete se podívat na rozsah hmotnosti na vašem kočárku. Výška dítěte při narození se obvykle pohybuje kolem dvaceti palců a u každého kojence se může mírně lišit. Nezapomeňte se poradit se svým pediatrem, protože tyto informace se mohou lišit v závislosti na různých faktorech, jako je pohlaví, genetika a prenatální péče, kterou matka během těhotenství obdržela.

Jaké jsou nejčastější problémy s hracími yardy?

Jedním z nejčastějších problémů s balíčkem a hrou je to, že se zhroutí, když je na jednu stranu nebo roh přivedena příliš velká váha, což může vést ke zranění, pokud nejsou děti připoutány.

Jak sbalit kohoutek DuoGlider

Uchopte kočárek oběma rukama a zvedněte jej nad hlavu – Ohněte se v pase, spusťte dolů do sedící polohy – Zvedněte nohy ze země směřující prsty ke stropu

Další informace o tom, jak sbalit kočárek DuoGlider, najdete v návodu k použití.

Jak vyčistím podložku na matraci?

Chcete -li odstranit nečistoty z podložky na matraci, jednoduše otřete povrch, který může být znečištěný nebo znečištěný, teplou vodou a jemným mýdlem. Tento výrobek neperte v pračce, protože by to poškodilo jeho jádro z paměťové pěny.

Jaké jsou rozměry pro skládání kočárku?

Košík DuoGlider lze složit jednou rukou. Jednoduše uchopte boky kočárku a složte je na polovinu. Jakmile je ventilátor složený, je k dispozici funkce automatického zámku, takže se nemusíte starat o to, aby během přepravy nebo skladování unikly chemikálie.

Po sbalení měří 32 palců na délku a 16 palců na šířku a 11 palců na výšku (81 cm x 41 cm x 28 cm). Stokke Sleepi Mini má šířku 20 palců, hloubku 24 palců a výšku 38 palců.

Kolik váží tento produkt?

Při montáži bez matracové podložky váží DuoGlider 18 kg; 35 liber (15 kg) s odstraněnou podložkou na matraci; celková hmotnost zahrnuje vyjímatelný kočárek. Stokke Sleepi Mini váží 47 liber (21 kg).