Jednoduché kroky, jak nainstalovat potahy na autosedačky

V tomto článku se dozvíte, jak nainstalovat dětské autosedačky.

Instalace potahů autosedaček je snadná a bezpečná pro dítě i vaše vozidlo. Vše, co budete potřebovat, jsou nějaké nůžky, váš současný potah na autosedačku, měřicí páska nebo pravítko, proužky na suchý zip (nebo háčky), pokud jsou potřeba, a jehlové kleště pro práci s plastovými přezkami, pokud jsou k dispozici.

Postup instalace potahů na dětské autosedačky

Krok 1. Prvním krokem při instalaci jakéhokoli potahu dětské autosedačky je zajistit, aby těsně přiléhal na stávající bezpečnostní sedačky.

Chcete-li to provést, položte novou přikrývku na nainstalovanou přikrývku a poté ji pevně zatáhněte kolem každé strany židle, dokud ji nebude možné zasunout do sebe natolik, aby mezi žádným bočním okrajem látky a kovovým rámem/bočními tyčemi nebyly žádné mezery, pod kterými by děti mohly potenciálně proklouznout.

Krok 2. Jednoduše odřízněte přebytečný materiál, který nelze zastrčit do sebe. Pokud máte potah autosedačky bez klopy, jednoduše potáhněte látku kolem každé strany rámu a zastrčte ji pod sebe na obou stranách, aby se zajistila na místě.

Krok 3. U modelů s připevněnými chlopněmi nejprve rukou nebo prsty uchopte záhyb po přeložení tolikrát, kolikrát je to nutné, dokud se veškerý přebytečný materiál neshromáždí dostatečně pevně k sobě, aby nevyklouzl zpět zespodu. látkové záhyby.

Poté věnujte trochu času úpravě hadříku rovnoměrným, ale pevným zatažením za všechny čtyři rohy, kde se připevňují na vnitřní hranu kovového rámu / tyče autosedačky, přes kterou prochází popruh, než znovu připevníte přezku.

Krok 4. Nakonec upravte popruhy opěrky hlavy, aby správně seděly, jakmile dítě sedí.

Jak staré může být dítě bez autosedačky?

Americká akademie pediatrů doporučuje, aby děti do dvou let byly v autosedačce proti směru jízdy. Hmotnostní limit pro většinu dětských sedaček je 20 liber, i když některé mohou mít až 30 nebo 35 liber.

Mnoho rodičů si myslí, že jejich dítě vyrostlo z kojeneckého nosítka dříve, než oni, ale je důležité nespěchat s ním do další fáze, dokud nebude připraveno.

Všechny státy se řídí doporučeními organizací, jako je National Highway Traffic Safety Administration a Transport Canada, kdy by malé dítě mělo jezdit po směru jízdy a po směru jízdy proti směru jízdy.

Obecně platí, že mnozí odborníci doporučují držet své dítě v konvertibilní sedačce s popruhy, dokud nedosáhne alespoň 40 liber a čtyř let, protože vám to umožní více využít.

Jak mohu vozit své dítě v autě bez autosedačky?

Existuje několik možností, které můžete zkusit vozit své dítě v autě bez autosedačky, ale uvědomte si, že každá má svá omezení. Mohl bys:

* Položte si je na klín a pevně je držte. * Použijte dětskou autosedačku, která se bezpečně připevní k zadní části sedadel předního spolujezdce nebo řidiče pomocí konektorů LATCH, pokud jsou k dispozici (spodní ukotvení).

Pokud nejsou k dispozici, kupte si pásy z různých míst online, jako je Amazon, v rozmezí od 15 do 100 $ v závislosti na tom, jaké funkce nabízí. Nezapomeňte na podpěru hlavy u kojenců, kteří ještě nemají vyvinuté silné krční svaly!

* Popruhy jdoucí přes ramena je také udrží v bezpečí – jen se ujistěte, že jsou správně zapnuté a těsně přiléhají k oblasti ramen, aby pod nimi neklouzaly.

Připoutejte své dítě do konvertibilní autosedačky v poloze proti směru jízdy a poté jej umístěte do letadla, aniž byste museli oddělovat některou z jeho částí.

Jak se nazývá spodní část autosedačky?

Autosedačka má několik dílů. Spodní část vozu se nazývá základní pánev, která se připojuje ke každé straně vozidla pomocí konektorů a popruhů, v závislosti na jeho značce a modelu.

V horní části tohoto kusu je umístěn otvor pro postroj, který umožňuje prostrčení hlavové opěrky nebo ramenního popruhu, než se vrátí zpět na místo přes horní část trupu vašeho dítěte jako přezka pásu.

Toto uspořádání zajišťuje, že i když jsou schopni vykroutit se pod oběma sadami popruhů (když jsou ještě relativně noví v zapínání), jejich tělo zůstane bezpečně uvnitř během přepravy.

Jak vyjmete kojeneckou vložku Graco?

Kojenecká vložka Graco byla použita, aby byl nosič pro rodiče a kojence pohodlnější. Lze ji odstranit uvolněním popruhů na obou stranách sedačky, zcela vyjmutou zespodu vašeho dítěte.

Ramenní popruh by měl být zastrčený, aby se nezachytil, když se snažíte zvednout dítě z kočárku. Chcete-li sundat pouze jednu stranu, jednoduše rozepněte zip na zadní straně přední vycpávky, která kryje nebo odkryjte zip, pokud je skrytý za klopou se zapínáním na suchý zip.

Odstraňte kapsy krytu přezky postroje připevněné pod chlopněmi, které udržují přezky čisté a chrání je při tlačení kočárku pouze rukama, před vytažením skutečných poutek popruhu všitých do základního rámu rámu, kde je připevněna opěrka hlavy, pak protáhněte otvory na postroji Ramenní popruhy.

Je důležité dbát na to, abyste své dítě neukládali do kočárku rukama přes boční otvory sedačky, protože by se mohlo zvýšit riziko udušení.

Pamatujte, že dýchací cesty dítěte mohou být stále blokovány přikrývkou, i když sedí vzpřímeně čelem dopředu na vysoké židli nebo nákupním vozíku.

Pokud dítě usne, když je venku a na cestách, co nejdříve je vyndejte, aby mu nebylo příliš pohodlné ležet na zádech, což by ho vystavilo vyššímu riziku SIDS preventivní opatření by měla být provedena vždy, když své dítě umístíte dovnitř. uzavřený prostor, jako jsou autosedačky, postýlky nebo ohrádky, protože se ukázalo, že tyto položky představují riziko, pokud jsou nesprávně používány.

Závěrem lze říci, že existuje mnoho způsobů, jak můžete snížit riziko SIDS u vašeho dítěte při jeho umístění do uzavřených prostor.

Ujistěte se, že vždy dodržujete všechny bezpečnostní pokyny a buďte opatrní, když chráníte děti před udušením nebo nebezpečnými spánkovými praktikami, které by mohly zvýšit jejich šance na nákazu smrtelným onemocněním, jako je SIDS. Dodržování preventivních opatření pomůže udržet všechny šťastné a zdravé!