Jaký typ pera bych měl použít v dětské knize

Jaký typ pera bych měl použít v dětské knížce? Existuje mnoho různých typů per a může být těžké rozhodnout, které z nich použít ve své dětské knížce.

Zde je několik věcí, které je třeba vzít v úvahu při výběru pera:

-Inkoust by měl být netoxický a bezpečný pro děti.

-Budete chtít pero, které nebude prosakovat skrz stránky vaší knihy.

-Je hezké mít pero, které lze snadno vymazat v případě, že uděláte nějakou chybu.

Nakonec je pro vás nejlepší pero, které se cítíte pohodlně. Experimentujte s několika různými typy, dokud nenajdete ten správný!

Co napsat do knihy o miminku pro synovce?

Na miminko si můžete koupit nejrůznější knihy, ale pokud chcete získat něco opravdu speciálního, proč nenapsat vlastní knihu? Je to skvělý způsob, jak dárek personalizovat a udělat z něj něco, co si rodiče budou navždy cenit.

Zde je několik nápadů, co byste mohli zahrnout:

-Váš vzkaz rodičům, ve kterém jim blahopřejeme k novému příchodu a vítáme je v rodině.

-Několik rad pro nové rodiče na základě vašich vlastních zkušeností jako rodič nebo teta/strýc.

-Pár vtipných příběhů o nastávající mamince, když byla ještě dítě.

-Několik moudrých slov, o kterých doufáte, že nové dítě projde.

Co napsat nenarozenému miminku za knihu o miminku?

Je tolik věcí, které můžete svému nenarozenému miminku říct. Můžete jim říct, jak moc se těšíte, že je potkáte, jak moc je už máte rádi nebo jaké jsou požehnání.

Můžete napsat dopis svému nenarozenému dítěti, ve kterém mu řeknete vše o svých nadějích a snech o jeho budoucnosti. Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že to vychází ze srdce. Vaše slova budou milovat jak vaše dítě, tak jeho rodiče po mnoho let.

Pokud hledáte inspiraci, zde je několik nápadů:

-Nemůžu se dočkat, až tě budu držet v náručí a sledovat, jak vyrůstáš. Slibuji, že tu pro tebe vždy budu, ať se děje cokoliv.

-Už tě tolik lidí miluje. Jsem tak požehnán, že tě mohu nazývat mým.

-Nevím, co přinese budoucnost, ale doufám, že pro vás bude jasná a krásná. Ať se stane cokoli, vždy věz, že tě miluji z celého srdce.

-Nemůžu se dočkat, až tě poznám a uvidím, jaký člověk z tebe vyroste. Doufám, že jste šťastní a zdraví a že nacházíte radost ve všem, co děláte.

-Vítejte v naší rodině! Jsme všichni tak nadšení, že se s vámi můžeme setkat a zasypat vás láskou.

-Není nic cennějšího než dětský úsměv a nemůžu se dočkat, až uvidím ten tvůj. Gratulujeme k vašemu nadcházejícímu příjezdu!

-Nevím, čím jsem si zasloužil tak dokonalý, neuvěřitelný dar od Boha, ale jsem tak vděčný. Budeš úžasný člověk a nemůžu se dočkat, až uvidím, jak změníš svět.

-Už jsi tak milovaný. Nikdy na to nezapomeň. Gratulujeme k vašemu nadcházejícímu příjezdu! Nemůžeme se dočkat, až vás poznáme.

-Děkuji, že jste si mě vybrali jako svou mámu/tátu. Slibuji, že pro tebe vždy udělám to nejlepší a budu tě bezpodmínečně milovat. Gratulujeme k vašemu nadcházejícímu příjezdu! Nemůžeme se dočkat, až vás poznáme.

-Neexistují žádná slova, která by popsala, jak moc tě už miluji. Jsi tak zvláštní a úžasný dar a cítím se požehnán, že tě mohu nazývat mým. Gratulujeme k vašemu nadcházejícímu příjezdu! Nemůžeme se dočkat, až vás poznáme.

Co napsat do knihy o miminku pro chlapce?

Pokud hledáte nápady, co napsat do knížky o miminku pro chlapce, zvažte některé z následujících:

-Nastávajícím rodičům, Gratulujeme k vašemu novému příchodu! Přejeme vám vše nejlepší v tomto úžasném a život měnícím období.

– Novému velkému bratrovi/sestře, blahopřejeme! Chystáte se vydat na úžasnou cestu jako velký sourozenec. Váš nový člen rodiny vás bude vždy milovat a ochraňovat.

-Pro prarodiče je prarodičovství jednou z největších radostí života! Ať je váš domov plný lásky, smíchu a šťastných vzpomínek s vaším novým vnoučetem.

Přejeme brzké uzdravení, mazlení a hodně lásky nové mamince, která bude potřebovat veškerou sílu, kterou může dostat!

Přeji vám hodně štěstí na vaší cestě rodičů. Budete skvělí! Celá moje láska.

-Tomu maličkému, Vítej na světě maličký! Už jste tak milovaní a budete zasypáni polibky, mazlením a bezpodmínečnou láskou od vaší rodiny. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, jaké úžasné věci v životě uděláte. Gratulujeme k vašemu příjezdu!

Vše nejlepší v této vzrušující době. Přeji vám vždy spoustu radosti, lásky a smíchu.

Jsou knihy dobrým dárkem pro miminko?

Ano, myslím, že knihy jsou skvělým dárkem pro miminko. Jsou relativně levné a mohou si je užít jak rodič, tak dítě. Navíc je lze později použít jako učební pomůcku pro dítě.

Jedna kniha, kterou bych doporučila jako dárek pro miminko, je „The Very Hungry Caterpillar“ od Erica Carlea. Je to klasický příběh, který si spolu rádi přečtou rodiče i děti.

Mezi další dobré možnosti patří „Goodnight Moon“ od Margaret Wise Brown a „The Runaway Bunny“ od Margaret Wise Brown.

Máte nějaké oblíbené knihy, které byste doporučila jako dárky pro miminko? Podělte se o ně v komentářích níže!

Jak požádat o knihu místo karty pro miminko?

Může být těžké vědět, jak požádat o to, co skutečně potřebujete, zvláště pokud jde o dětské sprchy.

Mnoho lidí předpokládá, že by si měli přinést pohlednici a dárek, ale co když se snažíte založit nebo rozšířit svou knihovnu? Jak dát svým hostům najevo, že byste dali přednost knihám před čímkoli jiným?

Zde je několik tipů:

– Uveďte to v pozvánkách. Můžete dát něco jako „Namísto karet si prosím přineste knihu!“ v pozvánkách. Tímto způsobem bude každý od začátku vědět, v co doufáte.

– Založte si registr. Pokud jste registrováni v knihkupectví, vložte tyto informace do registru, aby si lidé mohli snadno zakoupit knihy pro vás.

– Promluvte si o tom předem. Pokud znáte někoho, kdo se chystá navštívit vaši sprchu, dejte mu vědět, že byste dali přednost knihám. Mohou to šířit mezi ostatní hosty nebo dokonce sami pár přivést!

Požádat o to, co chcete, může být obtížné, ale nakonec to stojí za to. Pokud se budete řídit těmito tipy, určitě skončíte s miminkem, které je plné knih!

A není to ten nejlepší druh sprchy? Děkuji za přečtení! Doufám, že to bylo užitečné! -Natalie G.

Máte nějaké další tipy, jak požádat o knížky místo karet na miminko? Přečtěte si související článek, jako je kniha Jak si vyrobit dětskou sprchu.