Jaký je rozdíl mezi spoluprací a basetem?

V tomto příspěvku budeme diskutovat o rozdílu mezi spáčem a kočárkem. Čtěte a sdílejte své myšlenky.

Rozdíl mezi spáčem a basetem

Společný spánek je postel, která se připevňuje k rodičovské posteli a obklopují ji boční stěny. Košíček lze umístit kdekoli ve zvolené místnosti a nemá žádné strany, ale spíše síťovinu, takže můžete sledovat své dítě, když spí. Většina lidí zjistí, že používá jeden nebo oba typy v závislosti na jejich potřebách v různých bodech během dětství.

Jaké kolejnice bych měl dostat?

Většina dětských postýlek je vybavena standardními kovovými tyčemi, které jsou navrženy tak, aby dítě bylo během spánku v bezpečí a pohodlí. Některé sady však mohou obsahovat dřevěné nebo plastové, které mohou být cenově dostupnější, ale ne tak trvanlivé (což znamená, že se mohou snadněji rozbít). Je také důležité, aby neměly žádné ostré hrany, o které by se vaše dítě mohlo zranit, když sáhne po hračkách poblíž jejich čela.

Poslední věc, kterou chcete, je řez z odkrytého šroubu! Někteří rodiče si rádi kupují tlumené nárazníky, které těsně přiléhají k boku a horní části postele, takže mezi nimi nejsou mezery, kde by si děti mohly ublížit, pokud se začnou příliš převalovat spaním.

Jaká jsou některá nebezpečí společného spaní?

Děti spící s dospělými se mohou udušit nebo je dospělý dusit kvůli nedostatku dohledu, který způsobuje smrt. Existuje také zvýšené riziko SIDS (syndromu náhlého úmrtí kojenců). Dítě by mohlo spadnout z postele, což by mělo za následek zranění, ne -li smrt, protože se nemohou chránit jako dospělí.

Pokud by existovaly nějaké překážky, jako jsou nárazníky, mohlo by to způsobit udušení, protože dítě ještě neví, jak je odstrčit; to se stává často, když máma spí na zádech a nechává děti spát na bříšku.

Děti spící s dospělými mohou utrpět vážná zranění pádem z postele nebo z gauče. Klíčovým rizikovým faktorem pro SIDS je kouření matky během těhotenství nebo po porodu, takže je nejlepší přestat před početím, pokud to již nemůžete říci.

Děti, které jsou vystaveny cigaretovému kouři příliš brzy (dokonce i z druhé ruky), mají vyšší pravděpodobnost úmrtí na SIDS než děti, jejichž matky před/během/po těhotenství vůbec nekouřily.

Nezapomeňte to tedy při rozhodování, kde by mělo vaše dítě spát; nejlépe v postýlce mimo dospělé a domácí zvířata, i když s nimi máma často spí (i když to většina pediatrů nedoporučuje). Proveďte online průzkum bezpečných způsobů společného spánku, aniž byste své dítě zadusili!

Jak dlouho dítě potřebuje v kočárku? Kolik spánku v průměru potřebují kojenci denně? Proč přecházet z kočárku do postýlky právě teď a ne jindy během prvních měsíců po narození?

Děti často tráví podobné množství hodin spánku každý den jako dospělí, například osm hodin nebo více v závislosti na věku – to se však mezi dětmi liší!

Bassinety poskytují dobré místo pro novorozence, ale obecně řečeno většina rodičů nechce nechat dítě v kočárku příliš dlouho, protože je lepší je přesunout do jejich pokoje a postýlky kolem tří měsíců – mnohem dříve, pokud rodiče plánují mít další dítě.

Doporučuje se, aby děti spaly v oddělené posteli nebo postýlce někde poblíž (ideálně vedle), ale ne ve stejné ložnici, dokud jim není nejméně šest měsíců. Je to z bezpečnostních důvodů, jako jsou rizika SIDS, která se zvyšují při soužití s ​​dospělými během prvních měsíců po porodu.

Co mám vzít v úvahu při nákupu nového gauče?

Když přemýšlíte o tom, jak těžké to může být, mějte na paměti, že nemusíte čistit všechno najednou! Získání všeho může trvat více než jednou, takže se nenechte odradit.

Jak dlouho mohu kojeneckou houpačku používat?

Kojenecké houpačky jsou obecně navrženy tak, aby držely kojence až do věku kolem tří měsíců. Poté může být čas na dětskou sedačku nebo odrážedlo.

Které kapsle jsou kompatibilní s kolečky typu snap and go?

Kola Snap and Go jsou kompatibilní s určitými kapslemi, ale ne se všemi. Jediný způsob, jak zjistit, zda je vaše kapsle kompatibilní, je přečíst si popis produktu nebo kontaktovat zákaznický servis.

Jak spustím kočárek?

Existuje několik různých způsobů, jak snížit kočárek. Některé modely mají tlačítko, které stisknete, zatímco jiné vyžadují, abyste zvedli kolejnici rámu a spustili ji.

Co mám vzít v úvahu při nákupu nového gauče?

Když přemýšlíte o tom, jak těžké to může být, mějte na paměti, že nemusíte čistit všechno najednou! Získání všeho může trvat více než jednou, takže se nenechte odradit.

Jsou kolébky bezpečné pro kojence?

Kolébky jsou pro děti, které mohou samy držet hlavu vzhůru. Děti by neměly být umístěny do kolébky, dokud nejsou dostatečně staré na to, což je obvykle kolem tří měsíců věku.