Jaký je nejlepší kočárek pro montáž autosedačky Mini Cosco Scenera?

Ahoj všichni, dnes máme velmi zajímavé téma k diskusi. Jako nový rodič a majitel auta si uvědomíte, že často je těžké najít autosedačku kompatibilní s vaším kočárkem. Nebojte se, v tomto příspěvku na blogu vám představíme kočárek, který bude ladit s vaší autosedačkou Cosco scenera.

Basinety na výběr pro autosedačku Cosco Scenera

Autosedačka mini Cosco scenera je kompatibilní s většinou dětských produktů, jako jsou dětské postýlky, kočárky, cestovní systémy atd. Při nákupu kočárku pro miminko proto zkontrolujte jeho hmotnostní limit, abyste jej nepřekročili, jinak se již nevejde do kolébky bezpečně bez vypadnutí. Z tohoto důvodu doporučujeme používat malé kočárky, protože mají nízké hmotnostní limity a bezpečně se vejdou do autosedačky vašeho dítěte.

Doporučujeme pražce Fisher-Price Rock ‘n Play, která váží asi 18 liber a váží maximálně 25 liber. Tento kočárek je také ideální pro spaní přes noc, protože může ležet naplocho, když sklopíte jednu stranu, takže bude vašemu malému dítěti pohodlně spát, aniž by vás bolela záda.

Přichází v dostupné cenové kategorii, snadno se cestuje díky lehké konstrukci, kompaktním rozměrům a textilnímu potahu, který lze prát v pračce, což usnadňuje čištění po nehodách při výměně plenek nebo krmení.

Obsahuje také úložné kapsy, které jsou skvělé pro udržení plenek poblíž, aby se neztratily po celý den. Zakřivené hrany umožňují rodičům dosáhnout rukou jemně pod dítě, aniž by narážely na jejich malou hlavičku na boku kočárku.

Kroky, jak vyčistit proutěný koš

Proutěný nebo ratanový potah umyjte vlhkým hadříkem a mýdlem. Důkladně opláchněte, abyste odstranili všechny zbytky mýdla, poté je usušte na vzduchu, než je dáte zpět na ložní prádlo vašeho dítěte.

Odstraňte veškeré uvolněné nečistoty z vnější strany kočárku pomocí nástavce na vysavač.

Odolné skvrny, jako jsou plísně, setřete mycím prostředkem naředěným v teplé vodě, poté opláchněte a nechte přes noc uschnout na vzduchu.

Pokud na tento krok nemáte čas, použijte komerční čisticí prostředky, jako jsou bělicí ubrousky, vyrobené speciálně pro povrchy, jako je dřevěný nábytek a podlahy, které vyžadují zvláštní péči; měly by být však používány střídmě, protože příliš mnoho může poškodit citlivé dřevěné povrchy.

K čištění vnějšku vaničky můžete také použít vlhký hadřík, ale obvykle to není tak účinné jako při použití čisticích prostředků nebo bělicích ubrousků, takže před odstraněním všech nečistot a zbytků z povrchu dřeva budete muset tento postup několikrát opakovat.

Suchým hadříkem setřete všechny částice prachu na dřevěných površích, aniž byste příliš tlačili, aby za nimi nezůstaly škrábance, které by mohly časem strukturu oslabit. Je důležité vyvarovat se ponechání přebytečné vlhkosti na nábytku, protože může způsobit deformaci, pokud jej necháte delší dobu sedět.

NEUMÍSŤUJTE ​​na přímé sluneční světlo, do blízkosti krbů/radiátorů, stropních ventilátorů nebo větracích otvorů nebo kamkoli jinam, kde může docházet k vytváření vysokého tepla.

Vyvarujte se dlouhodobému vystavování nábytku vlhkosti nebo vlhkosti, protože to může vést k deformaci, odlupování a padání, pokud nebude řádně ošetřeno předem.

Kroky k čištění základny basetového koše:

Krok první: Vezměte kočárek ven, pokud je to bezpečné.

Krok dva: Položte plachtu nebo ručník na otevřené místo, kde můžete pracovat bez jakéhokoli rušení ostatními lidmi. Před zahájením čištění odstraňte veškeré ložní prádlo a přikrývky, které jsou aktuálně ve vašem kočárku.

Krok třetí: Otřete vnitřek základny antibakteriálními ubrousky a odstraňte veškerou špínu nebo špínu nahromaděnou podél jejích stěn a rohů. Pro tuto část procesu můžete také použít dezinfekční ubrousky; Při nákupu takových produktů si však pečlivě přečtěte etikety, protože některé čisticí prostředky obsahují bělidla, která časem tkaninu poškodí (Chytré čištění). Pokud po setření povrchů čistým hadříkem nedochází k výraznému usazování, můžete tento krok přeskočit.

Krok čtvrtý: Napusťte vanu teplou vodou a přidejte dva šálky jedlé sody (Tipy na čištění). Ponořte do směsi celou matraci, dokud není zcela nasycená (chytře čistě).

Před vyjmutím z vody nechte patnáct minut sedět; po uplynutí této doby nejprve odstraňte veškerou přebytečnou vlhkost pomocí ručníků nebo papírových výrobků a poté je nechte uschnout na vzduchu mimo dosah přímého slunečního světla, a to buď na odkrytou tyč sprchového závěsu, nebo na jeden konec záchodového prkénka (potah a podložka na matraci Millais s odnímatelnou podložkou) Sada – černý polstrovaný polštářový polštář z pevného mikrovlákna/vrásek – vodotěsný nadrozměrný nárazník s vestavěným prostěradlem se šesti nárazníky – pasuje na MOST standardních basetových matrací v plné velikosti).

Jak odebrat napper z balíčku n play basinet

Krok první: Najděte uvolňovací tlačítko na obou stranách balíčku n play.

Krok dva: Jednou rukou pevně zatlačte, dokud neuslyšíte cvaknutí, což znamená, že zámek byl uvolněn.

Krok třetí: Opatrně nadzvedněte roh matrace a pleny jeden od druhého a vyjměte ji z jejího prostoru.

Krok čtvrtý: Tento postup opakujte pro druhou stranu vašeho balíčku n play, pokud je to nutné, a poté jej opakujte, aby se strany zajistily zpět na místo.