Jakou velikost plen umístit do registru? Nápady

Jakou velikost plen dát do registru? Když registrujete miminko, je třeba myslet na mnoho věcí. Jedním z nejdůležitějších je, jakou velikost plen zapsat do registru.

Existují tři běžné velikosti plen: novorozenecká, velikost jedna a velikost dvě. Novorozenecké plenky jsou vhodné pro děti, které váží do deseti kilogramů. Plenky velikosti jedna jsou vhodné pro děti, které váží až osmnáct liber. Plenky velikosti 2 jsou vhodné pro děti, které váží až dvacet šest liber.

Někteří rodiče se také rozhodnou dát do registru jednorázové tréninkové kalhotky. Tyto kalhotky se dodávají v různých velikostech, stejně jako běžné plenky. Jsou určeny pro batolata, která ještě nejsou připravena na nočník, ale potřebují určitou ochranu proti protečení.

Je důležité vědět, jakou velikost plenky bude vaše dítě nosit, abyste mohli mít v registru plenky, které vašemu dítěti budou sedět.

Jaká je hmotnost Pampers velikosti 2?

Hmotnost plen Pampers velikosti 2 je asi 175 gramů. To se může trochu lišit v závislosti na značce a stylu plen, ale toto je obecný pokyn, který je třeba dodržovat.

Pamatujte, že různá miminka budou potřebovat různé velikosti a hmotnosti plen, takže pokud si nejste jisti, jakou velikost koupit, je důležité se poradit se svým pediatrem.

Nezapomeňte také zkontrolovat hmotnostní limit na obalu, protože některé větší plenky jsou určeny pouze pro těžší děti. Výběr správné velikosti a hmotnosti plenky je důležitou součástí péče o vaše miminko!

Dnes je na trhu k dispozici mnoho různých typů plen Pampers, včetně plen pro novorozence, jednorázových tréninkových kalhotek, plaveckých plen a dalších.

Všechny nejnovější produkty Pampers najdete na webových stránkách společnosti nebo v obchodech jako Walmart, Target a Babies „R“ Us. Takže ať už hledáte jednoduchou jednorázovou plenku nebo něco specializovanějšího, Pampers vás pokryje!

Jaké velikosti plenky Huggies dosahují?

Pleny Huggies jdou až do velikosti šest. Jsou také k dispozici v různých velikostech, včetně novorozeneckých, kojeneckých a batolecích velikostí. Správnou velikost pro vaše dítě můžete najít pomocí tabulky velikostí Huggies.

Různé velikosti jsou navrženy tak, aby vyhovovaly dětem, jak rostou. Novorozenecké plenky jsou vyráběny tak, aby vyhovovaly dětem, které váží mezi osmi a 14 kilogramy.

Kojenecké plenky jsou vhodné pro děti, které váží mezi 12 a 28 liber, zatímco plenky pro batolata jsou vhodné pro děti, které váží mezi 22 a 37 liber. Vždy byste měli používat tabulku velikostí, abyste zjistili, která velikost je pro vaše dítě nejlepší.

Plenky Huggies můžete zakoupit u většiny prodejců, včetně drogerií, obchodů s potravinami a hromadných prodejců. Plenky jsou také dostupné online.

Jaká je další velikost oproti plenkám velikosti 6?

Další velikost od plen velikosti šest je velikost sedm. Toto je velikost plenky, kterou nosí většina dětí ve věku mezi devíti a dvanácti měsíci. Pokud je vaše dítě po prvních narozeninách stále v plenkách, pravděpodobně budete muset začít používat další velikost, což je velikost osm.

Děti obvykle přerostou menší velikosti plen mnohem rychleji než větší velikosti. Pokud se tedy vašemu dítěti blíží první narozeniny, možná je čas přejít na větší velikost plenky.

Můžete také požádat svého pediatra o radu, kdy provést změnu. Pravděpodobně budou mít dobrou představu o tom, do jakého váhového rozsahu vaše dítě spadá, a mohou mu doporučit nejlepší velikost plenky.

Jaká je velikost po 7 plenkách?

Jakmile vaše dítě přeroste z plen velikosti čtyři, je čas přejít na velikost sedm. Většina dětí bude potřebovat plenky velikosti sedm v době, kdy jim bude devět měsíců. Měli byste však i nadále kontrolovat velikost plen vašeho dítěte, jak roste.

Ne všechna miminka jsou stejná a některá mohou potřebovat jinou velikost, než jaká se navrhuje. Moje dcera například potřebovala plenky velikosti šest jen do svých 11 měsíců. Nebojte se tedy experimentovat, dokud nenajdete to pravé pro vašeho nejmenšího!

Stejně jako u jiných velikostí je na trhu k dispozici celá řada značek a stylů plen velikosti sedm. Můžete si vybrat mezi jednorázovými nebo látkovými plenami, jednobarevným nebo vzorovaným designem a dalšími. Existují dokonce potisky, které připomínají vzory oblíbeného zvířete vašeho miminka, jako jsou tygři nebo žirafy!

Jak můžete vidět, při výběru plen velikosti sedm pro vaše ratolesti je toho třeba zvážit docela dost. Naštěstí většina miminek bude tyto plenky potřebovat, dokud nedosáhnou průměrné hmotnosti a výšky kolem dvou let (nebo nočníku). Nedělejte si proto velké starosti s výběrem všech možností – jen se ujistěte, že se vaše dítě cítí pohodlně v jakékoli plence, kterou si vyberete!

Jak fungují velikosti plen?

Velikosti plen se obvykle dodávají ve třech různých typech: novorozenecké, malé a střední. Existují však společnosti, které mají také velké plenky a dokonce i extra velké plenky.

Většina miminek se do střední velikosti vejde bez problémů, ale pokud je vaše dítě na větší straně, možná budete muset velikost zvětšit. Pokud je vaše dítě obzvlášť malé nebo velké, možná budete chtít vyzkoušet různé velikosti, abyste zjistili, která mu nejlépe vyhovuje.

Velikosti plen nejsou standardizovány napříč značkami, takže je důležité vyzkoušet několik různých druhů, než se rozhodnete pro tu, která se vám líbí. Můžete také zjistit, že některé značky jsou menší nebo větší než jiné. Může být užitečné mít po ruce několik různých typů plen, abyste měli vždy správnou velikost pro vaše dítě.

Pokud jde o velikosti plen, je důležité si uvědomit, že ne všechna miminka jsou stvořena stejně. Některé mohou být malé, zatímco jiné mohou být větší. Proto je dobré vyzkoušet několik různých velikostí, než se rozhodnete pro takovou, která bude pro vaše dítě nejlepší. Pamatujte, každé miminko je jiné!