Jakou velikost mám vybrat při nákupu těhotenského oblečení? Průvodce

při nákupu těhotenského oblečení jakou velikost zvolit? Nejlepší je poradit se s lékařem a nechat si změřit své tělo. Tímto způsobem budete znát správnou velikost ještě předtím, než začnete nakupovat oblečení!

Nezapomeňte se také podívat na našeho průvodce těhotenským oblečením. Máme spoustu užitečných tipů, jaké typy oblečení jsou ideální pro každou fázi těhotenství.

Kromě toho doporučujeme podívat se na některé zábavné módní stránky, jako je Zulily nebo RueLaLa, protože vždy nabízejí skvělé nabídky na použité těhotenské oblečení od špičkových návrhářů. V neposlední řadě nezapomeňte na obchody, jako je Motherhood Maternity a Destination Maternity.

Kdy by měl být aplikován dětský náraz?

Dětská boule by měla být provedena, když matka začne své dítě přehnaně chránit. To se může stát také otcům, ale je to častější u matek, protože jsou biologicky naprogramovány k ochraně svých dětí.

Pokud si všimnete, že se váš partner nebo přítel stal přehnaně ochranářským, udělejte mu dítě doma, ne na veřejnosti, kde to přitáhne pozornost.

Následující příklady vám poskytnou představu o tom, jak lze dětský hrbolek použít:

Pokud se váš partner nebo přítel přehnaně zlobí na někoho, kdo se k dítěti přiblíží, řekněte mu, aby ustoupil a uvolnil se, když se pomalu přibližujete k jeho boku s ochrannou rukou na jeho rameni.

Pak se zeptejte, zda jsou v pořádku, než se vrátíte domů pro více soukromí. To je ujišťuje, že po tak přehnané ochraně dítěte na veřejnosti, která vyvolala další zbytečnou pozornost cizích lidí, je vše v pořádku.

Jaké jsou průměrné náklady na těhotenské focení?

Průměrné náklady na těhotenské focení se pohybují kolem 200 dolarů. Tato cena zahrnuje poplatek za relaci, výtisky a digitální obrázky na disku/jednotce palce a také online galerii k prohlížení vašich fotografií. Někteří fotografové vám při focení přidají i těhotenské šaty.

Jak se připravujete na těhotenské focení?

Těhotenské focení jsou často dlouhé focení, takže je důležité být připravený na celý den! Ujistěte se, že máte pohodlné oblečení, které se přizpůsobí vašemu tělu a budete se v něm cítit skvěle.

V případě potřeby si předem vyzkoušejte různé oblečení, ale na tomto natáčení nezkoušejte nic nového, protože věci se mohou snadno pokazit. Musíte se ujistit, že máte vše v pořádku i s make-upem, protože vydrží jen určitou dobu.

Pokud je to možné, vezměte s sebou další osobu, která ví, jak profesionálně udělat vlasy nebo make-up, pro případ, že by se něco pokazilo. Všichni tak zůstanou během natáčení v klidu, což je při práci s novorozenci klíčové! Nakonec mějte svačiny vždy poblíž pro případ, že by během sezení někdo dostal hlad, což se stává častěji než ne.

Jaká je nejlepší barva na těhotenské fotky?

Těhotenské obrázky jsou skvělým způsobem, jak zachytit růst a vývoj vašeho novorozence. Výběr nejlepší barvy pro těhotenské fotografie může být skličující úkol, ale existuje několik jednoduchých pokynů, které byste měli dodržovat, abyste dosáhli dokonalého vzhledu.

– Tlumené barvy – Světle modrá, slonová kost nebo levandule, bílá.

– Tóny šperků – Smaragdově zelená, safírově modrá, ametystově fialová.

– Jasné barvy s nízkou sytostí – Žlutá/zlatá nebo červená/oranžová.

Jak se mám obléknout na těhotenské focení?

Pokud je vám na těhotenském focení nepříjemná nahota, je naprosto v pořádku obléct si spodky nebo mírně volné oblečení. Můžete také vrstvit a přidat šperky pro extra šmrnc!

Nezapomeňte na svůj účes! Váš stylista bude vědět, co na vás vypadá nejlépe, pokud pracuje s klientkami po celou dobu těhotenství. Pokud ne, požádejte je o radu na základě stylů, které vypadají skvěle v předchozích sezeních.

Nezapomeňte si také před odchodem do studia udělat manikúru/pedikúru, aby vaše ruce a nohy vypadaly čisté a upravené. A nebojte se být kreativní s nail art při výběru barev, protože to může později poskytnout ještě více příležitostí k fotografování!

Co si mám vzít na venkovní těhotenské focení?

Stejně jako u každého focení pod širým nebem existuje několik věcí, které je třeba zvážit před dnem vašeho sezení. V závislosti na tom, kde plánujete fotit, jaké je roční období a jaká zima nebo teplo bude během focení, může určit, jaký typ oblečení by pro vás byl nejlepší!

Nejdůležitější věcí při výběru oblečení na těhotenské focení je pohodlí. Chcete se cítit dobře ve všem, co si obléknete, aby se veškerá pozornost soustředila na ty vzácné výstřely miminka. Zde je několik tipů:

-K legínám v kombinaci s kozačkami/bylinkami (nebo klínky) si dejte něco volného, ​​ale stále lichotivého, jako je košile s knoflíky.

-Vždy si věci předem vyzkoušejte, pokud si nejste jisti, protože není nic horšího, než vyzkoušet něco nového, abyste zjistili, že to nesedí nebo nevypadá správně. -Nevyhýbejte se barvám! Pokud se vám líbí to, co máte na sobě, je pravděpodobné, že se to bude líbit i vašemu miminku.

-Ujistěte se, že žádné oblečení se zipy nebo knoflíky nemá potenciál poškodit dítě – pokud je nelze nosit pod něčím jiným (t.j.: vyhněte se růžovým hedvábným halenkám se zapínáním).

-Pohodlné těhotenské džíny dělají zázraky, zvláště pokud jsou spárovány s nějakými botami pro „módní“ pocit, a přitom se ze sebe budete cítit skvěle a připravené na obrázky doma před krbem/s květinami atd.