Jaké prostěradla se hodí do kočárku Delta Smooth Glide? Průvodce

Jaké plechy se hodí na korbičku delta smoothlide? To je častá otázka čerstvých maminek. V této příručce vás však naučíme, jak na to.

Listy, které se hodí na korbičku delta s hladkým kluzem, jsou:

– Nositelná deka HALO SleepSack je k dispozici v různých velikostech a barvách.

– Dětská vodotěsná podložka do postýlky a matrace pro batolata Delta, která je bílá a má prošívanou horní část.

– Hrací deska Graco Pack ‚n Play On the Go je bílá s modrým lemem.

– Prostěradlo do postýlky Heavenly Soft Heavenly Soft žinylka je k dispozici v různých barvách.

Všechna tato prostěradla jsou vyrobena z měkkých příjemných materiálů, které udrží vaše miminko v pohodlí a teple. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a stylu!

Jak položím kočárek vedle postele?

Pokud používáte kočárek na spaní u postele, vaše dítě bude ve výšce vašich očí, když bude v kočárku. To vám oběma může usnadnit noční krmení a uklidňování.

Může vám také pomoci, když budete mít své dítě nablízku, abyste na něj mohli v noci natáhnout ruku a dotknout se ho.

Pokud nepoužíváte postel u postele, můžete položit kočárek vedle postele na zem nebo na pevný stůl či komodu. Jen se ujistěte, že povrch je rovný a že korbička není příliš vysoká nebo příliš nízká, abyste na své dítě snadno dosáhli.

Ať už si zvolíte jakýkoli způsob nastavení své korbičky, vždy pečlivě dodržujte pokyny výrobce. A ujistěte se, že máte kočárek v dosahu paže od vaší postele, abyste se mohli během noci svého dítěte vždy dotýkat.

S trochou plánování můžete mít kočárek připravený během chvilky a užívat si ty vzácné rané týdny se svým novorozencem.

Kam v ložnici umístíte kočárek?

Při rozhodování, kam v ložnici umístit kočárek, je třeba mít na paměti několik věcí. Nejprve se musíte ujistit, že místo je bezpečné. Koše lze umístit na podlahu nebo na pevný povrch, jako je komoda nebo stůl.

Za druhé, budete chtít zvážit, jak blízko chcete, aby korbička byla k vaší posteli. Někteří rodiče dávají přednost tomu, aby jejich dítě bylo blízko, aby je mohli během noci snadno nakrmit a uklidnit, zatímco jiní dávají přednost tomu, aby mezi nimi bylo trochu více prostoru.

Nakonec se zamyslete nad tím, co bude nejlépe fungovat pro spánkovou rutinu vaší rodiny. Pokud kojíte, možná budete chtít kočárek blízko vaší postele, abyste mohli své dítě během noci snadno kojit.

Pokud máte v domě starší děti, možná budete chtít umístit kočárek na místo, které jim umožní klidně spát.

Ať už se rozhodnete umístit korbičku kamkoli, ujistěte se, že je to bezpečné a pohodlné místo pro vás i vaše dítě. Přečtěte si související články, jako je Jak vybrat korbičku a Co použít po korbáři.

Mohu položit kočárek na postel?

Ne, neměli byste pokládat kočárek na postel. Americká akademie pediatrů (AAP) doporučuje, aby kojenci spali na pevných a bezpečných površích, jako je postýlka nebo kočárek, aby se snížilo riziko syndromu náhlého úmrtí kojenců (SIDS).

Pokud se obáváte, že by se vaše dítě skutálelo z postele, můžete na postel umístit zábradlí nebo použít spoluspánek, který se připevní na bok postele. Postýlku můžete přenést i do ložnice, abyste mohli být svému miminku nablízku, když spí.

Ať děláte cokoli, ujistěte se, že vaše dítě vždy spí na zádech, abyste snížili riziko SIDS.

Mám své novorozeně v noci zavinout?

Existují protichůdné názory na to, zda novorozeně v noci zavinout nebo ne. Někteří rodiče zjišťují, že jejich dítě lépe spí, když je zavinují, zatímco jiní zjišťují, že jejich dítě spí lépe, aniž by bylo zavinuté.

Neexistuje žádná správná nebo špatná odpověď a nakonec budete muset experimentovat, abyste zjistili, co pro vaše dítě funguje nejlépe. Pokud se rozhodnete miminko zavinout, ujistěte se, že používáte lehkou přikrývku, aby se příliš nezahřálo.

Potřebujete matraci do kočárku Pack N Play?

Na tuto otázku je těžké odpovědět, protože záleží na konkrétním modelu kočárku Pack N Play, který máte. Některé modely jsou dodávány s matracemi, zatímco jiné ne.

Pokud váš model není dodáván s matrací, budete si ji muset zakoupit samostatně. Při nákupu matrace pro kočárek Pack N Play je třeba mít na paměti několik věcí. Nejprve se budete chtít ujistit, že je matrace pevná.

To je důležité, protože to poskytne oporu pro záda vašeho dítěte a zabrání tomu, aby se zabořilo do matrace.

Zadruhé se budete chtít ujistit, že matrace je lehká a snadno se přenáší. To je důležité, protože kočárek budete pravděpodobně často přesouvat.

Nakonec se budete chtít ujistit, že matrace je pohodlná. To je důležité, protože vaše dítě bude trávit spoustu času spánkem ve své komoře.