Jaké jsou dobré stránky pro košelové listy? Průvodce

Nákup nového prostěradla může být náročný úkol, pokud vyberete špatné zboží. Existuje mnoho webových stránek, kde můžete být jakýkoli typ prostěradel online. V tomto článku upozorníme na několik dobrých stránek pro listy pro kočárky.

Některé dobré stránky pro koše

Nejlepší web, který jsem zatím našel pro své vlastní potřeby listů, byl Amazon. Mají všechny druhy představitelné! Bassinety se dodávají také ve všech různých velikostech, takže možná budete chtít získat jen pár pro případ. Nakonec jsme potřebovali tři nebo čtyři listy každý druhý den, protože náš malý kluk byl takový špic!

Mnoho webových stránek nabízí bezplatnou dopravu při objednávce nad 50 USD, ale nezapomeňte se také podívat na své místní obchody – Walmart, Target a Esty jsou skvělé možnosti pro dostupné dětské položky.

V krajním případě si můžete vždy vytvořit vlastní! Pokud jste šikovní a máte kolem sebe nějakou náhradní látku, jděte do toho! Stačí změřit obvod matrace, přidat dva palce na každou stranu (aby pod ní bylo místo na skládání) a vystřihnout obdélník nebo čtverec s dostatkem místa navíc, takže když je přeložíte na polovinu podélně a sešijete podél jednoho okraje krásně padne na vaši matraci.

Sešijte tři strany k sobě – ​​v případě potřeby otočte naruby – žehličkou naplocho se švy dolů, přeložte přes palec v horní části čtvrtého nešitého rohu a voila Máte domácí povlak na matraci!

Jak umyjete Halo DreamNest?

Můžete použít vlažnou vodu & jemný mýdlový roztok (bez bělidla) na místě vyčistěte nebo ručně omyjte studenou tekoucí vodou bez přímého slunečního záření. Nenechávejte jej ve vodě příliš dlouho.

Potřebuje vynalézavý kočárek matraci?

Ne to není. Je navržen tak, aby spal dítě přímo na místě, kde jsou umístěny, což bude ve vašem výběru buď čalouněný povrch, nebo přírodní dřevěná podlaha. Ten je podobný tomu, co byste našli doma.

Kolik kusů tvoří náhradní balíček vynalézavosti Bassinets?

Tato sada obsahuje pět různých dílů včetně (zleva) dvou bočních panelů, jednoho zadního panelu a dvou koncových krytů pro každou jednotlivou jednotku. To vše se dá velmi snadno spojit bez nutnosti použití jakéhokoli nářadí, takže montáž je rychlá & amp; snadný! V případě potřeby si můžete také zakoupit další sady a rozšířit tak svůj stávající balíček.

Sundávání prostěradel je také hračka! Jsou uloženy v přiloženém sáčku na zip a lze je zaměnit s oběma stranami podložky matrace (jedna má měkkou plyšovou tkaninu, zatímco druhá má prodyšnou síťovinu). Díky dvěma tkaninám se každý pražce cítí pohodlně bez ohledu na to, zda spí tváří nahoru nebo dolů, protože obě strany zajišťují ventilaci. Určitě oceníte, jak snadné je celé toto náhradní balení Bassinet rozebrat, když je na vás čas & amp; zlato, aby se odstěhovalo zpod maminčiny střechy.

Zde nejsou potřeba žádné nástroje, stačí vrátit čtyři jednoduchá zacvakávací tlačítka a všechny kusy se od sebe od sebe vzdálí, takže můžete vše snadno přepravovat bez jakýchkoli bolestí hlavy! Díky dlouhému dni rodičovství se nebudete muset starat o to, aby se váš drobeček odvalil z podložky matrace, když usnete po dlouhém dni rodičovství. To je pravda – již žádná mezera mezi dítětem a zdi, takže si můžete být jisti, že vždy existuje dostatek prostoru pro proudění vzduchu!

Určitě oceníte, jak snadné je celé toto náhradní balení Bassinet rozebrat, když je na vás čas & amp; zlato, aby se odstěhovalo zpod maminčiny střechy. Zde nejsou potřeba žádné nástroje, stačí vrátit čtyři jednoduchá zacvakávací tlačítka a všechny kusy se od sebe od sebe vzdálí, takže můžete vše snadno přepravovat bez jakýchkoli bolestí hlavy! Nebudete se muset starat o to, aby se váš malý odvalil z podložky matrace, když spíte, protože tento výrobek je dodáván s těžkou prodyšnou síťovinou, která je navržena tak, aby fungovala jako bariéra proti převrácení.

Také se nemusíte bát, že by se dítě pod podložkou matrace dusilo znovu díky síťce, která se omotává kolem každé její strany – nikdy není šance, že by vaše dítě skončilo přikryté ničím jiným než dýchatelným proudem vzduchu! Čtyři rohové sloupky jsou také extra vysoké, takže vždy získáte rovnoměrnou ochranu proti mezerám na každém okraji, což rozhodně pomáhá udržet malé prsty mimo místa, kam by neměli chodit!

Jak čistíte vynalézavou podnožku?

Krok 1. Nejprve začněte vyjmutím matrace z rámu kočárku. Pokud existují nějaké odnímatelné části vaší matrace, je třeba je prát samostatně, takže před zahájením tohoto procesu je také zvažte!

Krok 2. Dále vložte všechny své kousky do pračky a omyjte je na jemné vodě se studenou vodou. Po dokončení nepoužívejte bělidlo ani aviváž, nechte je uschnout na vzduchu, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

Jak umístíte dítě do sedačky pro batolata UPPAbaby?

Nejprve se ujistěte, že je bezpečnostní spona odemčena, a položte dítě na sedadlo. Mírným nastavením polštáře zajistěte, aby jejich hlava a krk byly podepřeny, aby byla zajištěna příjemná klidná poloha. Nakonec zatáhněte za obě strany bezpečnostního pásu, dokud nezapadne na místo.