Jaké druhy basetů jsou k dispozici? Průvodce

K dispozici jsou basinety

Existuje mnoho různých druhů dětských ložních souprav, které lze umístit do standardní velikosti postýlky nebo do vlastního prostoru!

Kočárek má na všech stranách tyče, které poskytují uzavřený prostor na spaní, aniž by omezovaly proudění vzduchu – tento typ by měl mít vždy síťované strany, aby bylo po celou noc dostatek vzduchu.

Prvním krokem při přechodu z kočárku na běžnou postýlku by mělo být zajištění dokonalého zapadnutí dovnitř bez mezer mezi nimi po celou dobu. Pokud by tyto mezery rodiče nezacházeli správně, mohly by představovat významná bezpečnostní rizika! Také musí mít matraci, která se perfektně hodí, aby nedocházelo k prokluzu ze strany na stranu.

Košíček na spaní lze připevnit přímo na postel rodičů a umožňuje dokonalé spojení s dítětem – poskytuje jim bezpečné místo, kde se cítí bezpečně, ale přesto je blízko, což usnadňuje noční krmení!

Některé modely dokonce přicházejí s prodyšnou síťovinou nebo nastavitelnými výškovými úrovněmi, pokud kojíte vleže – Samozřejmě, tento typ modelu vyžaduje nějakou instalaci předem a během používání zabere místo na vaší posteli.

Postranní vozíky jsou dobrou volbou pro rodiny, které sdílejí také ložnice, protože se připevňují přímo k rodičovské posteli, aniž by zabíraly příliš mnoho místa.

Pokud na to máte prostor, pravděpodobně bude vaší nejlepší volbou samostatný kočárek. Jsou menší než dětské postýlky, takže nezabírají příliš mnoho místa v dětském pokoji a lze je v případě potřeby snadno přesunout do různých místností! Samostatné modely také přicházejí s několika funkcemi, jako jsou vibrace nebo možnosti doby krmení, které budou rodiče rádi využívat při lepení se svými dětmi.

Jak převedete dítě z postýlky na spaní na velkou dětskou postýlku?

Nejprve se ujistěte, že je vaše dítě dostatečně staré, aby bylo připraveno na dětskou postýlku. Poté jim pomozte zvyknout si na změnu tím, že strávíte nějaký čas v jejich nové místnosti, než se stanou oficiálními!

Jak převést společný spánek zbraní na Playard

Odstraňte boky portacotu a matraci. Sundejte všechna kola z dosahu ramen pražce. Budete muset rozebrat několik šroubů na každém náboji kola, takže je uložte do bezpečí v kontejneru nebo nádobě s částmi vašeho hřiště.

Přechod na nižší verzi veškerého příslušenství, které s ním bylo dodáno, jako je funkce kočárku (je -li k dispozici) a připojitelné hračky; pokud však používáte jeho přebalovací stůl/úložnou jednotku, doporučil bych jej ponechat připojený, protože mohou být užitečné při výměně plenek. Jakmile upgradujete na větší prostor, jako je skutečný balíček n’play, stejně nebudou sloužit mnoha účelům!

Připevněte nová kola (ujistěte se, že jsou kompatibilní!), Abyste usnadnili mobilitu při pohybu po domě.

Pokud stále máte odnímatelný kočárek, dejte ho do prodeje v podkroví nebo garáži za nějaké peníze navíc! Mějte na paměti, že když používáte hřiště jako postýlku, použijte pouze jednu stranu bez jakýchkoli předmětů, protože to může představovat riziko udušení, pokud dítě může znovu vstoupit pod něj a prolézat mříže na opačném konci.

Mezi výhody vlastnictví společného spacího koše Arm’s Reach patří mimo jiné:

  • Snadno a bezpečně se připevňuje na stranu postele rodičů. Pro snadný přístup z rodičovské postele je prodloužená kolejnice.
  • Má prodyšné boky ze síťoviny, které zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu, aby se vaše dítě v něm mohlo pohodlně spát.
  • Matracovou podložku lze vyjmout a vyprat, což celkově usnadňuje čištění. Vezměte prosím na vědomí, že budete potřebovat přikrývku nebo běžné povlečení přes pěnovou podložku této vaničky, abyste vytvořili pohodlnější úroveň pro vaše dítě, když přes něj spí přes noc nebo během spánku po celý den.

Jak mohu použít přizpůsobený list?

Přikryté prostěradlo by mělo být umístěno přes horní podložku matrace nebo ploché prostěradlo v závislosti na konkrétním modelu postýlky, kterou jste si koupili.

Můžete také položit podložky na matraci přímo na ploché prostěradlo, pokud se vám nechce mezi nimi používat jakýkoli druh ochranné vrstvy. Vestavěný prostěradlo udržuje vše na svém místě a zároveň zajišťuje bezpečnost během spánku, aby dítě i rodič mohli klidně spát, aniž by se museli starat o to, že by se s jejich nastavením spánku něco pokazilo.

Jaké jsou některé další skvělé funkce?

Nastavitelná výška pro snadný přístup během nočních přebalování dětské pleny, síťovaná vlečka pro prodyšnost a jasný výhled na vaše spící dítě jsou jen některé další skvělé vlastnosti Halo Bassinet.

Jaké jsou některé další skvělé funkce?

Nastavitelná výška pro snadný přístup během nočních přebalování dětské pleny, síťovaná vlečka pro prodyšnost a jasný výhled na vaše spící dítě jsou jen některé další skvělé vlastnosti Halo Bassinet.

Kroky k čištění matrace z pěny pro batolata:

K otření použijte teplou vodu s jemným mýdlovým roztokem. Než budete pokračovat, měli byste se také ujistit, že je rám čistý a bez jakýchkoli nečistot nebo nečistot. Z tohoto důvodu lze použít drátěný kartáč spolu s některými čisticími podložkami k odstranění špíny a mastnoty z povrchu vašeho kočárku.