Jaké autosedačky jsou schváleny FAA? Tipy a průvodce

Jaké autosedačky jsou schváleny FAA? To je častá otázka, kterou si novopečené matky kladou. Připravili jsme však tento blogový příspěvek, který vás provede.

Pokud plánujete letět se svým dítětem, jeho autosedačka musí splňovat specifické bezpečnostní směrnice FAA. Autosedačky schválené FAA prošly přísným testováním a hodnocením pro použití v letadlech.

To zajistí, že splňují federální normy pro motorová vozidla, což znamená, že jsou bezpečné i pro každodenní řízení. Kromě toho by děti měly zůstat v autosedačce proti směru jízdy nejméně do dvou let věku nebo déle, pokud je to nutné kvůli omezením výšky/hmotnosti stanoveným jejich výrobcem – to platí i při použití bezpečnostního pásu v letadle!

Jaký je rozdíl mezi emblémem Britax a oddaností?

Znak Britax má stejné funkce jako oddanost, až na několik rozdílů. Emblém nemá nastavitelnou funkci sklonu, takže je dobré, když vaše dítě bude při používání tohoto kočárku sedět vzpřímeně.

Pokud hledáte něco s touto funkcí, pak bych doporučil získat bratra emblémů, který je známý jako B-Ready Stroller System.

Tento systém se také dodává v různých barvách a kombinacích dalších doplňků (hrazdičky, tácky na svačinu), díky kterým bude vaše dítě pohodlnější, když bude sedět na své jízdě!

Jaký je rozdíl mezi Britax Boulevard a Marathon?

– Mezi těmito dvěma modely je mnoho podobností. Oba mají nastavitelnou opěrku hlavy, polstrování ramenních popruhů a mezinožní popruhy zabraňující pohybu v sedačce.

Oba jsou dodávány s pětibodovým systémem pásů, který lze snadno samostatně nastavit pomocí konektorů LATCH nebo při provlékání pásem.

Verze Britax Boulevard a Marathon také sdílejí některé jedinečné vlastnosti, jako je zamykání kolem přezky na úrovni hrudníku, pěna absorbující energii na všech stranách skořepiny, hluboké boční stěny, které mohou být užitečné, pokud se pokoušíte nainstalovat zadní protilehlé sedačky vedle sebe s dětskými autosedačkami instalovanými vpředu (bude více místa) a vložkami pro dětské vaničky, které nabízejí větší pohodlí pro děti, které nechtějí, aby se jim při jízdě mačkaly nohy.

Jak dlouho zůstávají děti v autosedačkách?

Dítě by mělo zůstat v autosedačce zády ke směru jízdy, dokud mu nejsou dva roky. Jakmile vaše dítě váží více než 40 liber, může se přesunout do bezpečnostní sedačky po směru jízdy. Musí být schopni sedět zády opřenými o sedadlo auta a koleny ohnutými přes jeho okraj (obvykle ve věku kolem čtyř let).

Poté děti potřebují podsedáky co nejdéle – dokud nebudou dostatečně velké, aby se bez nich správně vešly do bezpečnostních pásů pro dospělé.

Typické šestileté dítě nemůže používat pouze pás pro dospělé, protože nebude spočívat na kyčelních kostech, kam má, ale spíše přes měkkou žaludeční tkáň, což by mohlo způsobit vážná vnitřní zranění, pokud by došlo k nehodě. Většina dětí bude připravena na běžné přezky až někde mezi osmou a dvanáctou.

Mnoho lidí věří, že děti mohou být bezpečně přepravovány na předním sedadle auta, když jsou jim alespoň dva roky, ale není to pravda.

Zadní sedadlo je nejbezpečnějším místem pro jízdu pro všechny děti do 13 let, protože na něm najdete břišní a ramenní pásy navržené speciálně pro bezpečné držení vašeho dítěte během nehody (střední poloha není tak bezpečná).

Bylo by mnohem lepší, kdybychom je tam mohli držet do třinácti let, ale někdy to tak prostě nejde; ostatní cestující potřebují tato sedadla také nebo možná jen jeden rodič řídí dost často, takže nezbývá nic jiného, ​​než se vzdát některého z bezpečnostních pásů… špatný nápad!

Přestože bezpečnostní pásy pro dospělé nebyly nikdy navrženy tak, aby správně seděly na malá těla, zákony o bezpečnosti dospělých zakazují, aby dítě sedělo jinde než na zadním sedadle.

Ani přední sedadlo není tak bezpečné, jak byste si mohli myslet, a to ani bez dalšího spolujezdce, protože neobsahuje žádnou ochranu hlavy a jeho nárazová zóna – oblast, kde se cestující při nehodě dostávají do kontaktu s částmi vozidla – je často úzká nebo úzká. špatně polstrované.

Navíc tato velká skořepinová sedadla mohou vypadat pohodlně, ale byla navržena pouze pro pohodlí při řízení, což znamená jen málo nebo nic, když na nich závisí váš život… zvláště pokud dojde k bočnímu nárazu!

Bylo by mnohem lepší, kdybychom udrželi děti v posilovačkách až do dospělosti, ale bohužel mnoho rodičů prostě neví, jak důležité to je!

Ačkoli jsou bezpečnostní pásy pro dospělé vyžadovány zákonem, výrobci automobilů ne vždy splňují bezpečnostní předpisy a někteří dokonce instalují břišní pásy do střední polohy, což není dostatečně bezpečné.

Jak si nasadíte kryt Britax Pioneer?

Chcete-li si nasadit kryt, postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

Nejprve otevřete sedadlo pevným zatažením dolů. Za druhé, sklopte přední část autosedačky dopředu, abyste odhalili všechny její strany. Za třetí, uchopte obě boční chlopně a vytáhněte je ven, dokud nevyskočí na pantech.

Za čtvrté, uchopte každý popruh, který se uvolňuje tam, kde jste skončili ve druhém kroku.

Za páté (a poslední), protáhněte jednu chlopeň jedním otvorem ve sponě a držte ji za její druhý konec; pak to udělejte s další chlopní s použitím jiného vybouleného otvoru; konečně pozor, aby ses nezamotal!

Váš Britax Pioneer by měl být během okamžiku vybaven novým krytem!

Jak dlouho je Britax Pioneer vhodný?

Britax Pioneer je vhodný pro děti do hmotnosti 65 liber. To znamená, že vašemu dítěti vydrží mnoho let. Až budou starší, nemusíte kupovat novou autosedačku!

Pokud hledáte, jak ze svých peněz získat tu nejlepší hodnotu, nehledejte nic jiného než tento model od Britax. Má vše, co potřebujete, a ještě více, aniž byste museli vydělat peníze.