Jaká je nejmenší ohrádka k dispozici? Přečti si tohle

Jaká nejmenší ohrádka je k dispozici? Nejmenší dostupná ohrádka je Babybjorn Mini Portable Playard.

Složí se do přepravního pouzdra, které lze uložit do skříní nebo jiných malých prostor, když se nepoužívá. Rozměry produktu jsou 34 x 28 palců a váží 15 liber, aniž by k němu byly připojeny další položky pro účely skladování.

Toto hřiště má kolem dokola síťované stěny, které zajistí, že vaše děťátko bude mít dostatek větrání a zároveň zůstane uvnitř kotce.

Matracová podložka, která je součástí této sady, se hodí přímo na rohože do postýlky standardní velikosti, takže nemusíte hledat příliš daleko, pokud potřebují další místo na spaní během zdřímnutí nebo před spaním každou noc, než se později večer znovu objeví. linie!

Součástí tohoto nákupu je také popruh na přenášení, takže si jej můžete vzít prakticky kamkoli, aniž byste se museli obávat, že budete na svém konci vláčet spoustu váhy navíc.

Další nejmenší dostupnou ohrádkou je Graco Pack ‘n Play On The Go Playard. Tento konkrétní model je určen pro cestování a venkovní použití, protože je vybaven rámem, který lze snadno složit do malého přepravního pouzdra, které se vejde do každého kufru nebo tašky standardní velikosti.

Je důležité si uvědomit, že tento kotec není dodáván s matrací, takže pokud hledáte něco měkkého a pohodlného, ​​na čem by vaše dítě spalo mimo domov, možná budete muset hledat jinde – i když existuje spousta dalších možností. tam s extra funkcemi, které to vynahrazují! Pokud hledáte ohrádku, která je navržena s ohledem na přenosnost, pak může být toto správná cesta.

Graco Pack ‘n Play On The Go Playard je vybavena spoustou ventilačních panelů kolem sebe na všech stranách, takže vaše dítě může dostat čerstvý vzduch a zároveň zůstat v bezpečí.

Jaké jsou výhody používání ohrádky?

-Ohrádky poskytují miminkům vyhrazený prostor, kde si mohou bezpečně hrát, aniž by se musely bát, že se dostanou do problémů nebo se odplazou a prozkoumají jiná místa vašeho domova.

-Ohrádky pomáhají rodičům mít přehled o svých nejmenších, když si hrají a učí se novým dovednostem, jako je plazit se, vstát z lehu a chodit bez pomoci (obvykle kolem šesti měsíců).

-Jsou často přenosné a lze je nastavit v obývacím pokoji pro denní použití a přesunout do ložnice na noc – nebo naopak!

Pokud hledáte ohrádku, je důležité mít na paměti věk a potřeby vašeho dítěte. Ujistěte se, že si vyberete takový, který poskytne bezpečné prostředí pro vaše nejmenší, když budou zkoumat svou nově nalezenou mobilitu.

A nezapomeňte – i když se mohou zdát jako další pohodlí, ohrádky nejsou nutné; spousta dalších aktivit může udržet vaše dítě šťastné a zaměstnané (a bez problémů!).

Jak dlouho by mé dítě mělo používat ohrádku?

Odpověď na tuto otázku závisí na věku vašeho dítěte. Jak již bylo zmíněno, ohrádky jsou určeny pro děti do dvou let a rozhodně ne déle než do doby, než budou schopny lézt bez pomoci.

To znamená, že je můžete použít, když vaše dítě začíná tlačit na ruce a kolena nebo dokonce sedět bez opory (obvykle kolem šesti měsíců), ale ne mnohem později.

Mnoho rodičů přestává používat ohrádky úplně do prvních narozenin svého dítěte. Někteří se však mohou rozhodnout umisťovat starší batole do jednoho, když jsou doma nebo mimo dosah během spánku, kvůli bezpečnostním obavám, jako je nebezpečí udušení, riziko utonutí (při umístění blízko vody), pády z oken atd.

Jaká jsou nebezpečí používání ohrádky?

-Ohrádky mohou být nebezpečné, pokud nejsou správně nastaveny nebo používány. Při nastavování ohrádky vždy dodržujte pokyny výrobce a používejte ji podle pokynů.

-V případě, že se dítěti podaří vykroutit z kotce, existuje prostor pro zranění, pokud spadne z výšky – dokonce i s polstrováním kolem sebe.

Pokud hledáte ohrádku, je důležité mít na paměti věk a potřeby vašeho dítěte. Ujistěte se, že si vyberete takový, který poskytne bezpečné prostředí pro vaše nejmenší, když budou zkoumat svou nově nalezenou mobilitu. A nezapomeňte – i když se mohou zdát jako další pohodlí, ohrádky nejsou nutné; spousta dalších aktivit může udržet vaše dítě šťastné a zaměstnané (a bez problémů!).

Pro jaký věk jsou ohrádky určeny?

Rodiče, kteří uvažují o použití ohrádky, by měli mít na paměti, že jsou určeny pro děti do dvou let a rozhodně ne déle než do doby, než se budou moci bez pomoci plazit.

To znamená, že je můžete použít, když vaše dítě začíná tlačit na ruce a kolena nebo dokonce sedět bez opory (obvykle kolem šesti měsíců), ale ne mnohem později. Stejně tak mnoho rodičů přestává používat ohrádky úplně do prvních narozenin svého dítěte.

Někteří se však mohou rozhodnout umisťovat starší batole do jednoho, když jsou doma nebo mimo dosah během spánku kvůli obavám o bezpečnost, jako je nebezpečí udušení, riziko utonutí (při umístění blízko vody), pády z oken atd. Americká akademie pediatrů doporučuje proti těmto typům ohrádek pro děti starší 12 měsíců.