Jaká je nejlepší kniha znakového jazyka pro miminko? Průvodce

Jaká je nejlepší kniha znakového jazyka pro děti? Na trhu je mnoho různých knih o dětské znakové řeči, ale která z nich je ta nejlepší?

Jednou z oblíbených možností je Základy znakové řeči dětí: Úvodní příručka pro rodiče a pečovatele od Dr. Josepha Garcii. Tato kniha pokrývá všechny základy dětského znakového jazyka a obsahuje DVD s ukázkami, jak používat znaky s vaším dítětem.

Další dobrou možností je The Baby Signing Bible: American Signing Language for Your Little Child od Moniky McKeonové. Tato kniha obsahuje přes 900 znaků a pokrývá širokou škálu témat, od jídla po emoce. Obsahuje také rejstřík, který usnadňuje nalezení potřebných znaků.

Pokud hledáte něco kompaktnějšího, vyzkoušejte Knihu znakového jazyka pro miminko Everything®: Od plen k disciplíně, průvodce krok za krokem k používání znakového jazyka s vaším dítětem od Lynne Swanson.

Tato kniha obsahuje znaky pro více než 150 slov a frází a také tipy, jak si pomocí dětské znakové řeči usnadnit život.

Bez ohledu na to, jakou knihu si vyberete, nezapomeňte s dítětem znaky často procvičovat, aby je začalo správně používat. Brzy oba podepíšete bouři!

Jaké velikosti obrázků jsou nejlepší pro scrapbooking?

Pokud jde o scrapbookingové obrázky, žádná velikost nesedí všem. Při výběru správné velikosti fotografií je však třeba mít na paměti několik věcí.

Nejprve zvažte, jak budete album používat. Pokud plánujete vystavit své album v rámu nebo na poličce, zvolte větší obrázky, které zaplní celý prostor. Naopak, pokud chcete své album nosit s sebou, menší obrázky se vám do tašky snáze vejdou.

Zadruhé si rozmyslete, kolik detailů chcete na každé fotografii zachytit. Pro detailní záběry a detailní záběry použijte menší snímky, aby bylo vše jasně vidět. Pokud chcete získat obecnější přehled o scéně, vyberte větší obrázek, který ukáže více z okolí.

Nakonec zvažte rozlišení svých fotografií. Většina dnešních digitálních fotoaparátů má vysoké rozlišení, takže můžete tisknout obrázky až do velikosti 12” x 18” bez jakékoli ztráty kvality.

Pokud však používáte starší fotografie nebo fotografie s nižším rozlišením, může být nutné před tiskem změnit jejich velikost. Při výběru správné velikosti pro vaše scrapbookingové obrázky mějte vždy na paměti tyto věci!

Co potřebujete k založení sešitu?

Nyní již víte, jak založit zápisník. Ale co potřebuješ? Jaké zásoby potřebujete mít po ruce, než začnete pracovat na svém prvním scrapbookovém projektu? Zde je seznam:

Materiály – To jsou věci, které lze nalézt v domácnosti a ve vaší kuchyni. Uvědomíte si proč později, když budeme postupovat krok za krokem.

Některé z těchto materiálů níže ukážu a vysvětlím, abychom se až nadešel čas pohnout se vpřed, neztratili jsme se, protože víme, jak vypadají a odkud pocházejí.

Jiné materiály nelze získat ani koupit v našich domovech, jako jsou plátna, stuhy a mnoho dalšího.

Scrapbooking Album – Toto je kniha, kde máte všechny své vzpomínky a vzácné příběhy na jednom místě. Může to být skutečné album výstřižků, nebo to může být jednoduše zápisník, který je věnován pouze tomuto projektu.

To vám usnadní práci na vašem projektu, aniž byste museli otáčet několik listů papíru, abyste se dostali na stránku, na které právě pracujete (jako já). V mém případě používám sešity, protože je pro mě snadné nosit, když mám chvilku volna, ať jsem kdekoli nebo kdykoli mě napadne inspirace.

Někdy také rád používám plátěné desky, protože jsou dny, kdy mě inspirace vůbec nenapadá a nechá mě toužit po ničem.

Fotografie – to je samozřejmost. Budete potřebovat fotografie, které si vložíte do alba výstřižků a vyprávíte svůj příběh. Fotografie mohou být staré nebo nové, černobílé nebo barevné, na tom nezáleží.

Dokud jsou vám drazí a mají v sobě spoustu vzpomínek, pak jsou pro tento projekt ideální! Pro ty, kteří by chtěli, aby jejich sešity měly extra šmrnc, doporučuji použít polaroidní obrázky, které dodají celkovému vzhledu vašeho alba ten okamžitý vintage pocit.

Papers – Ahhh papers~ Jedna z mých oblíbených věcí při práci na jakémkoli scrapbookovém projektu! Existuje tolik typů papírů, které lze použít pro různé efekty: stavební papír pro dětská témata, výřezy z časopisů pro minimalistický vzhled a kartonový papír, pokud usilujete o elegantní vzhled.

Seznam pokračuje! Jen se ujistěte, že papíry, které používáte, reprezentují, kdo jste jako jednotlivec nebo o čem je váš příběh, aby vás lidé mohli vidět na stránkách vašeho alba výstřižků.

Pera – Rád používám pera, kdykoli jde o psaní do mých alb, protože mají různé barvy, které mi dávají větší svobodu ve výběru, jak chci, aby moje slova vypadala (a někdy mohou tato slova mluvit hodně).

Pro ty, kteří dávají přednost tužkám před pery, se však nebojte, protože v dnešní době jsou k dispozici i barevné! Takže ten, který lépe vyhovuje vašim potřebám, by měl být v pořádku. Zde si také můžete prohlédnout naše rozsáhlé tipy na dětskou knížku.