Jaká je nejlepší dětská ohrádka? Přečti si tohle!

Jaká je nejlepší dětská ohrádka? Ohrádka je skvělým doplňkem pro vaše dítě, protože mu poskytuje uzavřený prostor, ke kterému má snadný přístup.

Zabraňuje děťátku vlézt do nebezpečných oblastí a případně si ublížit nebo se dostat do předmětů, jako jsou chemické čisticí prostředky nebo předměty, které by je mohly zranit.

Chcete si však být jisti, že zakoupíte kvalitní, aby vydrželo několik let používání více dětmi – jinak by se do toho vůbec nevyplatilo investovat! Zde je několik klíčových věcí, na které byste měli myslet při výběru nejlepší dětské ohrádky:

– Je velikost správná? Dostatečně velký prostor, ale také dostatečně kompaktní, aby nezabíral příliš mnoho místa ve vaší domácnosti. To by mělo dobře fungovat v různých fázích vývoje, protože děti rostou tak rychle.

– Odolnost – Ujistěte se, že je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a že vydrží několik let pravidelného používání více dětmi, což je zvláště důležité, pokud plánujete mít více než jedno dítě nebo chcete, aby tento produkt vydržel až do vnoučat!

Levné plasty se mohou časem rozpadnout a zanechat ostré hrany, jak se opotřebovávají, což představuje riziko zranění vašeho dítěte.

Síťované panely to pravděpodobně neudělají, ale vyžadují zvláštní péči, protože malé ručičky se mohou snadno zaseknout (ale ve skutečnosti vám hraní připadá jako venku).

– Jak snadné je nastavit a uložit? To může být skutečným zachráncem, zejména pokud máte rušný životní styl. Některé modely se snadno skládají, zatímco jiné vyžadují více času a úsilí.

– Jaké další vlastnosti má? Kolečka pro snadnou přepravu, nástavce na hračky nebo police pro uložení oblíbených předmětů miminka atd.

Jaká je tedy na základě těchto faktorů nejlepší dětská ohrádka pro vaši rodinu? Po pečlivém zvážení si myslíme, že Graco Pack ‚n Play with Portable Base je náš nejlepší výběr – má velký prostor, je odolný a snadno se nastavuje/odkládá a přichází s několika skvělými funkcemi navíc, jako jsou kolečka pro přenositelnost. !

Ale samozřejmě je důležité udělat si vlastní průzkum a najít model, který nejlépe vyhovuje potřebám vaší rodiny.

Jsou matrace do postýlky standardní velikosti?

Většina matrací do postýlek má standardní velikost, ale mohou se trochu lišit. Než si ji koupíte, měli byste se ujistit, že vaše matrace má správnou velikost pro vaši postýlku.

Některé matrace jsou menší nebo větší než jiné, proto je důležité si postýlku změřit a porovnat rozměry s rozměry matrace.

Pokud se vám matrace nevejde správně do vaší postýlky, může to být pro vaše dítě nebezpečné. Udělejte si proto čas a najděte ten dokonalý!

Matrace do postýlky se dodávají v různých velikostech, proto je důležité před nákupem postýlku i matraci změřit.

Některé matrace jsou menší nebo větší než jiné, proto je důležité porovnat rozměry postýlky i matrace.

Pokud se vám matrace nevejde správně do vaší postýlky, může to být pro vaše dítě nebezpečné. Udělejte si proto čas a najděte ten dokonalý!

Jak zjistím, zda se do postýlky vejde matrace?

Je důležité zakoupit matraci do postýlky správné velikosti pro vaše dítě. Chcete-li zjistit, jakou velikost potřebujete, proveďte jedno z těchto měření:

Šířka mezi dvěma protilehlými stranami nebo okraji rámu postele (v jeho nejširším místě). Pokud jsou na této straně kolečka, změřte je také v jejich nejširším místě. Nebo, pokud jde o nastavitelné nohy, které zvyšují a snižují výšku základny, zahrňte do tohoto měření také tyto míry.

Získáte tak maximální počet, který lze porovnat s našimi standardními rozměry matrace do postýlky uvedenými níže. Dále proveďte další měření délky odshora dolů rovnoběžně s podlahou (bez koleček/kolečků).

Nyní porovnejte tato čísla s našimi níže; Ujistěte se však, že nechodíte jen po jednom, protože někdy se šířka postýlky může lišit:

– Standardní matrace do postýlky má šířku 27,25 palce a délku 51,625 palce.

– Matrace do mini postýlky je 24 palců široká a 38 palců dlouhá.

– Extra dlouhé dvoulůžko je 39 palců široké a 80 palců dlouhé.