Jaká je nejlepší dětská kniha všech dob? Průvodce

Jaká je nejlepší dětská knížka všech dob? Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože různí rodiče mají různé preference.

Mezi nejoblíbenější dětské knihy však patří The Baby Book od Dr Searse, On Becoming Babywise od Garyho Ezza a Roberta Bucknama a The Happiest Baby on the Block od Harveyho Karpa.

Baby Book je komplexní průvodce, který pokrývá vše od narození až do věku dvou let. Napsal ji jeden z předních pediatrů v zemi, doktor William Sears, a v průběhu let byl několikrát revidován, aby držel krok s měnícími se trendy a doporučeními.

Jak mohu samostatně vydat dětskou deskovou knihu?

Existuje několik věcí, které musíte vzít v úvahu, když vydáváte dětskou deskovou knihu. První je velikost knihy. Palubní knihy jsou obvykle kolem šesti palců na šest palců, ale pokud chcete, můžete jít až na osm palců na osm palců.

Druhá věc, kterou je třeba zvážit, je počet stránek ve vaší knize. Většina deskových knih má 16 nebo méně stránek, ale pokud chcete, můžete přejít až na 24 stran. Pamatujte, že více stránek znamená vyšší náklady na tisk a vazbu.

Třetí věcí, kterou je třeba zvážit, je typ papíru, na který chcete knihu vytisknout. Deskové knihy se obvykle tisknou na lesklý papír, který jim dodává lesklou povrchovou úpravu a usnadňuje držení pro kojence a batolata. Můžete je však také vytisknout na matný papír, pokud chcete.

Jakmile se rozhodnete pro velikost, několik stránek a typ papíru pro vaši knihu, musíte vytvořit rozvržení. Toto je v podstatě jen maketa toho, jak bude vaše kniha vypadat, až bude vytištěna. Můžete použít jakýkoli softwarový program, který vám umožňuje vytvářet soubory PDF, jako je Adobe InDesign nebo Photoshop.

Dalším krokem je najít tiskárnu, která se specializuje na deskové knihy. Zde je několik různých možností: buď můžete jít se samovydavatelskou společností, která nabízí služby tisku deskových knih, nebo si můžete najít místní tiskárnu, která dělá tento druh práce. Ať už si vyberete jakoukoli cestu, ujistěte se, že si před rozhodnutím získáte několik nabídek.

A to je vše! Jakmile projdete všemi těmito kroky, neměli byste mít problém s vlastním vydáním své vlastní dětské nástěnky. Hodně štěstí!

Co píšete na kartu pro novorozence?

Neexistují žádná pravidla pro to, co napsat na přání pro novorozence, ale někteří lidé se rozhodnou psát básně, modlitby nebo požehnání.

Jiní mohou zahrnovat přání všeho dobrého do budoucnosti dítěte nebo jednoduše poblahopřát. Pokud je vaše zpráva srdečná a od srdce, noví rodiče ji ocení.

Pokud hledáte nápady, co říci na kartě, zde je několik návrhů:

„Kéž Bůh žehná tomuto dítěti zdravím, štěstím a veškerou láskou, kterou kdy může potřebovat.“

„Přivítání tohoto malého na světě je tak úžasný dárek – Gratulujeme!“

„Gratuluji k tomuto krásnému přírůstku do vaší rodiny! Ať vám (nebo ona) přináší radost do dalších let.“

„Kéž je vaše rodina požehnána tímto novým dítětem a vším štěstím na světě.“

Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že to vychází ze srdce. Ručně psaný vzkaz čerství rodiče vždy ocení!

Jak přejete těhotné ženě hodně štěstí?

– Dotknout se břicha těhotné ženy se považuje za štěstí.

– Některé kultury věří, že je štěstí dát těhotné ženě kousek ovoce.

– V některých částech světa je považováno za štěstí, když třete záda těhotné ženě.

– Existuje mnoho způsobů, jak popřát těhotné ženě hodně štěstí! Ať děláte cokoli, ujistěte se, že to děláte s upřímností a přáním všeho nejlepšího pro zdravé dítě a bezpečný porod. Gratulujeme k vašemu novému příchodu!

Co popřát někomu, kdo se chystá mít dítě?

Zde je několik myšlenek, co popřát někomu, kdo se chystá mít dítě:

-Hodně štěstí a gratulace!

-Ať vám vaše miminko přináší mnoho radosti!

-Přeji vám vše nejlepší v této vzrušující době.

– Všechno nejlepší pro zdravé a šťastné miminko.

– Když se stanete rodiči, pošlete vám spoustu lásky.

-Přeji vám hodně trpělivosti při výchově vašeho děťátka.

-Rodičovství je úžasná cesta – užívejte si každý okamžik!

Co píšete nenarozenému dítěti?

Neexistují žádná slova, která by skutečně dokázala obsáhnout hloubku a velikost toho, co k nenarozenému dítěti cítíme. Ale možná můžeme začít blahopřáním. Právě jste se stali jedním z nejdůležitějších lidí v našich životech.

Vstoupil jste do klubu, ze kterého nikdo nechce odejít – do klubu rodičů. Slibujeme, že vás budeme milovat, vést a podporovat, jak nejlépe dovedeme po celý váš život.

A i když se to může zdát jako dlouhá doba, vězte, že se nemůžeme dočkat, až se s vámi setkáme tváří v tvář a obejmeme vás (nebo možná i plácneme po zadku).

Do té doby zůstaň v bezpečí v maminčině bříšku a sni velké sny. Budeme netrpělivě čekat, až uvidíme úžasného člověka, ve který vyrostete.