Jak znovu použít ohrádku

V této příručce se dozvíte, jak znovu použít ohrádku. Dětská ohrádka je skvělý způsob, jak zavřít vaše dítě, abyste mohli dělat věci kolem domu nebo jít ven a relaxovat.

Když jsou miminka, je to obzvlášť užitečné, protože jejich pohyblivost ještě není tak dobrá (a pokud se jim něco nelíbí, může to být spojeno s pláčem).

Jak čas plyne, děti z těchto typů ohrad vyrůstají. To se stane u většiny ohrádek, pokud si je nenecháte pro účely skladování nebo je znovu nepoužijete po cestě, když přijde další dítě (nebo dokonce vnoučata!). Jak tedy jeden znovu použít?

Zde je několik návrhů:

-Používejte ho jako ohrádku pro zvířata

– Proměňte se ve venkovní nábytek

-Rozeberte a použijte kusy jako jiný typ ohrádky.

– Skladujte v něm hračky a další předměty.

Co mohu dělat se starým balíčkem a hrát?

Pokud máte starý balíček a hrajete, který zažil lepší časy, nevyhazujte ho. S touto výbavičkou pro miminko můžete dělat mnoho věcí. Zde je několik nápadů:

Pack ‘N Play Projects – Co mohu dělat se svým starým Pack N’Play?

Pomocí rámu postavte pro své děti něco jiného, ​​jako je pevnost nebo teepee. Při stavbě těchto projektů můžete kromě nebo místo plastových dílů z původního balení n play použít i jiné materiály, takže budou pevnější a kvalitnější, než jen s použitím toho, co je tu a tam k dispozici kolem domu.

Po odstranění všech odnímatelných částí, jako jsou mobilní telefony a hračky, jej uložte. Matrace lze použít jako podložku nebo dokonce rozřezat na hadry na čištění, pokud je síťovina stále neporušená. Umístěte jej na zahradu, aby ho děti mohly používat jako domeček na hraní, aby měly svůj vlastní soukromý prostor, který odpovídá jejich velikosti.

Odřízněte všechnu látku a přeměňte ji na vynikající znovupoužitelný ubrus pro vnitřní/venkovní použití, který dobře obstojí venku, ale uvnitř se snadno otře, pokud nechcete, aby byl potřísněn arašídovým máslem a želé sendviče!

Používejte jeho kousky po domě, například pod dětskými talíři při jídle nebo na stolech, kde příliš často přistávají pastelky místo papíru, aby byly povrchy déle čistší.

Jak čistíte vanu pomocí Pack N Play?

S Pack N Play můžete vyčistit vanu.

Postup je následující:

Vyjměte matraci a prostěradla z vnitřku batohu n hra Položte dvě až tři vrstvy plastových sáčků na sebe Umístěte špinavou podložku do vany nebo kobereček Srolujte všechny čtyři strany tak, aby vznikl uzavřený prostor, do kterého je možné umístit mýdlo, čisticí nástroje atd.

Dbejte na to, aby se do žádných otvorů nedostala voda! Používejte čisticí prostředky. Odstraňte skvrny, dokud nezmizí!

Před vyjmutím omyvatelného prádla důkladně omyjte, nechte schnout 24 hodin, je-li to možné. Zavěste venku opláchnutím hadříkem a načechraným zpět do tvaru Clothesline funguje také skvěle v závislosti na tom, jak jste všechno namočili Umožněte přirozené proudění vzduchu, aby usnadnilo sušení.

Je bezpečné používat dětskou matraci z druhé ruky?

Je dobré koupit novou dětskou matraci, ale může to být drahé. V takovém případě možná budete chtít zvážit prodej použitých dětských matrací, pokud jsou stále ve velmi dobrém stavu a čisté od bakterií nebo bakterií.

Není bezpečné používat dětské matrace z druhé ruky z mnoha důvodů, jako je riziko ukrytých štěnic uvnitř matrace spolu s dalšími škodlivými chorobami způsobujícími organismy, jako jsou viry, které způsobují dýchací potíže.

Měli byste také myslet na to, jak špinavý může být pokoj vašeho dítěte používáním staré matrace; to vše jen zhorší, až přijde čas po nich uklidit!

Jak často mám prát dětské povlečení?

Pokud používáte přikrývku, povlečení by se mělo prát každé dva týdny. Pokud je vaše dítě nemocné nebo má alergie, může se mýt častěji; může to být nutné provádět denně, pokud to zdraví dítěte vyžaduje!

Nechcete je prát příliš často, protože to opotřebuje látku a způsobí prosakování před jejich časem. Také by neměly vydržet déle než tři roky, aniž by byly důkladně vyčištěny, takže po několika měsících/letech používání budete vědět, jakou péči vyžadují.

Existují určité známky toho, jak stará prostěradla obvykle vydrží:

* Skvrny se stanou trvalými

* Barva začne mizet

* Při sejmutí potahů se objeví pižmová vůně. Tak si to uvědomte – možná jste si to neuvědomili, ale už jste na trhu s novými povlečeními!

Jak vyčistím tkaninu pack and play?

Nejjednodušší způsob, jak vyčistit balíček a hrát, je otřít jej antibakteriálním hadříkem. To funguje skvěle pro rychlý úklid před příchodem vašeho dítěte.

Pokud však máte více času nebo žijete v domácnosti, kde se bakterie tak nevyskytují, nemusí to být pro vás nejlepší volba.

V těchto případech doporučujeme použít jemné mýdlo a teplou vodu a také měkké houbičky (ne tuhé), které pomohou odstranit všechny odolné skvrny, které připomínají zaschlé kousky jídla nebo bláto z venkovních dobrodružství!

V případě potřeby použijte také zředěné bělidlo, ale ujistěte se, že děláte malé části najednou a vždy buďte opatrní při dezinfekci předmětů kolem kojenců a dětí, protože jsou náchylnější k bakteriím.

Jakmile dokončíte čištění, dejte pozor, aby do oblasti matrace batohu nenatekla voda, protože by to způsobilo růst plísní!

Místo toho vypusťte přebytečnou tekutinu pomocí ručníku nebo papírových ručníků, než položíte čistý balíček a hrajte vzpřímeně v otevřeném prostoru, aby přirozeně vyschlo.

Nakonec se ujistěte, že po úplném zaschnutí všechny kusy řádně uskladníte, aby se během skladování nepoškodily! Tímto způsobem, až bude vaše děťátko připraveno na další spánek, zůstane vše v bezpečí a bude znít v jeho novém oblíbeném místě odpočinku, spolehlivém Pack & Hrajte od Graca!