Jak změnit sedadlo na kočárku Bugaboo: Průvodce

Tento článek vám poskytne podrobné pokyny, jak změnit sedadlo na bugaboo kočárku. Obsahuje podrobné obrázky, které ukazují, jaké nástroje jsou potřeba a kde je najdete, a také instruktážní video. Doufám, že vám tento průvodce pomůže!

Kroky k výměně sedadla na kočárku Bugaboo

Krok 1. Pokud je to možné, zarovnejte šev podél okrajů, abyste usnadnili proces montáže, než vložíte nohu. Není to nutné, ale pomůže vám to zarovnat nohy základního dílu s každou rohovou kapsou podšívky potahové látky.

Krok 2. Zajistěte, aby spodní okraj základny byl rovnoměrně zarovnán se spodním okrajem látkové vložky a otáčejte pravou stranou ven, dokud horní část nedosáhne 12 ”od podlahy, když leží naležato (sedadlo musí být zarovnáno s matrací).

Krok 3. Při zachování tvaru v horních rozích pevně vytáhněte všechny čtyři strany kolem rámu vrchlíku, aby byly i poté zastrčené do kapes nebo smyček uvnitř horních obvodových švů.

Krok 4. Sklopte na konci, abyste jej mohli po použití sklopit. Nyní můžete sedací jednotku připevnit k základně tak, že zarovnáte hroty na každé straně sedadla s odpovídajícími otvory uvnitř panelů nohou, zatlačíte dolů, dokud se zcela nezasunou. Zajistěte, aby byly západkové konektory dole správně zarovnány a zasunuty na své místo (je -li to nutné).

Jak uložím kočárek, když přijde zima?

Bugaboo Cameleon se snadno přizpůsobuje ročnímu období, což znamená, že nikdy nebudete mít příliš mnoho příslušenství.

Jak dlouho mi bude trvat, než budu moci po narození dítěte znovu používat kočárky?

Některé maminky se mohou cítit připravené na krátkou procházku během několika dní. Jiní možná budou muset počkat, až jejich malý dokončí své první očkování, než se vydají ven a znovu.

Může dítě přes noc spát v kočárku Bugaboo Fox?

Ano, dítě může přes noc spát v kočárku Bugaboo Fox.

Jaké jsou rozměry baskytary Graco pack ‚n play?

Rozměr kočárku Graco Pack ‚N Play je 41 x 29 x 34 palců, když je rozložen, a jak složení Graco pack‘ n play basinetu trvá jen několik minut, takže jej můžete v případě potřeby snadno přenášet v cestovní tašce .

Kroky k odstranění baldachýnu z mého kočárku bugaboo bee 5

Krok 1. Nejprve posuňte vrchlík na místo a pevně přitlačte k horní části rámu. Možná budete potřebovat pomoc s touto částí, protože je velmi těžká a obtížně se připevňuje samostatně. Dva lidé by toho měli snadno dosáhnout bez problémů –

Krok 2. Dále se ujistěte, že pásky na suchý zip jsou omotány kolem každého bočního háčku, aby bezpečně držely na místě A nakonec utáhněte všechny uvolněné šrouby a šrouby

Kroky, jak složit Graco Pack ‚n hrát na baskytaru

Krok 1. Rozbalte a položte svůj Graco Pack ‚n Play Bassinet na rovný povrch.

Krok 2. Na obou stranách rámu najděte černou záložku umístěnou ve spodní části každé nohy. Nohy by měly trčet jako na obrázku (níže). Uchopte obě poutka k sobě a zatlačte je dolů k podlaze, dokud nezapadnou na místo, poté je vytáhněte zpět a rozložte.

Krok 3. Položte složený kočárek na bok tak, aby rukojeť směřovala k vám. Hledat

Krok 4. Chcete -li začít shora dolů, uchopte černý pásek na suchý zip a přeložte jej na polovinu. Dále uchopte kulatý knoflík na přední straně rámu kočárku.

Jak dlouho může moje dítě zůstat v otočném spáčku UPPAbaby Bassinet?

Kočárek UPPAbaby by měl být používán, dokud vaše dítě nezačne tlačit na ruce a kolena, převalovat se nebo sedět bez pomoci, což se může pohybovat od měsíců do týdnů po datu nákupu v závislosti na tom, jak rychle z toho děti vyrostou.

Jakou velikost má matrace Chicco vedle mě?

Matrace Chicco vedle mě má 36 palců o 28,75 palce. Kočárek má hmotnostní limit 25 liber, takže i když se vaše dítě začne pohybovat a růst, může v kočárku zůstat až do tohoto bodu.

Také, jak snadné je vyčistit podložku! Vše, co potřebujete, je jemné mýdlo a voda (žádné drhnutí nebo drsné chemikálie), ale pokud se na povrchu z jakéhokoli důvodu objeví drsná místa, kontaktujte prosím společnost Chicco, protože to může znamenat vadný výrobek.

Kroky k složení skládacího koše Graco Pack N Play

Krok první: Začněte sklopením všech čtyř rohů balíčku Graco a položte je na spodní rámeček jednotky. To se provádí tak, že můžete relativně snadno později v procesu zvednout obě strany najednou.

Krok dva: Dále stiskněte současně dvě protilehlá rohová tlačítka, dokud nezapadnou na místo, jak je znázorněno níže. Jakmile to bude dokončeno pro každou sadu protilehlých protilehlých částí, přejděte ke kroku číslo tři! Může se vám také líbit.

Jak dlouho můžete kočárek UPPAbaby používat?

Bassinety jsou navrženy tak, aby je mohly používat děti, dokud se nebudou moci plazit.

Kočárek UPPAbaby je kompatibilní s kočárky Vista, Cruz a Cameleon. Bassinest by neměl být používán na jiných typech kočárků nebo k jiným účelům, než ke kterým je určen, jako noční spánek.

Jak dlouho vaše dítě bude používat svůj kočárek, bude záviset na tom, jak rychle z něj vyrostou, což se může pohybovat od měsíců do týdnů po datu nákupu v závislosti na tom, jak rychle děti rostou.