Jak zkontrolovat ohrádku v letadle

Jak zkontrolovat ohrádku v letadle? Než usednete k letu, je důležité se ujistit, že ohrádku lze použít v letadle.

Některé z nich mají kovové nohy a nelze je vzít na palubu – ale jsou některé věci, které rodiče potřebují vědět, než přivedou své dítě na vyjížďku.

Podle Baby Center by se autosedačky neměly kontrolovat na váhu vyšší než 30 liber, protože by děti mohly spadnout z výšky až dvou stop, pokud by během zpracování upadly.

Často se také stává, že miminka, která se vejdou pod sedadlo před sebou, budou mít hlavu zabořenou do tvrdých povrchů, protože lidé kolem nich nebo na ně dávají předměty.

Také by neměli projít bezpečnostní kontrolou na letišti s dítětem mladším než několik dní, aniž by prošli speciálním kontrolním procesem.

Mnoho rodičů se zabývalo hmotností svých autosedaček a letecké společnosti umožňují dítěti létat, jakmile je starší než dva roky – ale existují výjimky. Delta Airlines[^a] má příspěvek na děti od narození do dvou let, pokud splňují určité požadavky.

Podle společnosti Delta musí být kojenci schopni sedět vzpřímeně bez opory, samo se převrátit, zůstat vzhůru během většiny letů (kromě mezipřistání), zůstat sedět po delší dobu a v případě potřeby pohodlně spát na svém sedadle.

Baby Center také doporučuje, než dorazíte do cíle, ujistěte se, že je vše dobře zabaleno, aby se neposouvalo, nezapomeňte, že ne všechny ohrádky lze použít v letadlech.

Mohou děti spát v ohrádce?

Pro rodiče je obvykle bezpečnější držet miminko místo v postýlce v ohrádce. Pokud si koupíte takovou, která má dobré recenze a vyhovuje vašemu rozpočtu, mohou v ní miminka pohodlně spát.

Během přechodného období však některé rodiny využijí obojí najednou, protože nechtějí, aby jejich dítě spalo na podlaze nebo s nimi, a přesto mu umožnili přístup do jeho vlastního prostoru.

Během tohoto období to vyžaduje pečlivý dohled, pokud budete mít nastaveny dvě oblasti najednou, aby nedošlo k žádnému zmatku ohledně toho, kde by měl spát.

Jaký je hmotnostní limit pro paže na dosažení co-spáč?

Doporučujeme, abyste svému dítěti nedovolili spát ve společném spacím zařízení na dosah ruky, pokud dítě váží více než 15 liber. Je to proto, že váha dítěte jim může poskytnout dostatek místa a mohou spadnout nebo sklouznout z lůžka výrobku.

Můžete ji položit na jednu stranu, ale ujistěte se, že mezi rámem a podložkou matrace nejsou žádné mezery, aby se vaše ratolest v těchto prostorech nezachytila.

Maximální limit hmotnosti by byl asi 20 liber, což se snadno vejde do většiny standardních matrací do postýlky; rodiče by však měli své dítě stále pečlivě sledovat, když používají jakýkoli typ zařízení na spaní, jako je tato postel Arm’s Reach Mini Arc Co-Sleeper.

Jak zavřete bezpečnostní ohrádku?

Když se ohrádka již nepoužívá, můžete ji snadno zavřít. Nejprve sundejte všechny panely a složte je naplocho, abyste je mohli uskladnit nebo přepravit.

Poté zavřete každou stranu zacvaknutím spodních západek na horní držáky, dokud nezajistí na místě. To trvá jen několik sekund! Nyní má vaše ratolest uzavřený prostor pro bezpečné hraní, zatímco vy máte klid, že neunikne bez povšimnutí!

Jako poslední krok vždy nezapomeňte připevnit popruhy, než je použijete jako postýlku. Pokud některá část nezapadne správně, okamžitě přestaňte používat.

Jak nastavíte dětskou ohrádku 2?

Ohrádku lze postavit různými způsoby. První věc, kterou budete chtít udělat, je zajistit, aby podlaha, kam jde, byla rovná a hladká, protože to vašemu dítěti poskytne bezpečný prostor pro hraní nebo spánek.

Většina ohrádek je dodávána s prostěradlem, které by mělo pokrýt celou vnitřní plochu, ale pokud používáte ohrádku bez, před postavením ohrádky dvakrát zkontrolujte, zda na podlaze nejsou žádné ostré předměty – je známo, že děti strkají pod sebe malé hračky. jejich nohy při pokusu o chůzi!

Je také důležité poznamenat, zda nějaké dveře vedou přímo do místa, kam plánujete umístit ohrádku – překročení vysokých prahů může představovat problémy, když se batolata začnou učit lézt.

Je pro dítě bezpečné spát každou noc v balení a hrát si?

Ano, pro dítě je bezpečné spát každou noc ve smečce a hrát si. Mnoho lidí si klade otázku, zda jejich kojenci budou moci v noci pohodlně dýchat, protože spí v menším prostoru než obvykle.

Odpověď je ano! Kojenci se snadno vejdou do tohoto typu dětské postýlky, která má ze všech stran prodyšnou síťovinu a dostatečné větrání pro pohodlí vašeho děťátka. Další starostí, kterou mají rodiče o bezpečnost těchto produktů, je jejich přenositelnost z místnosti do místnosti nebo dokonce venku, když se poflakujete u bazénu.

S dnešní vyspělou technologií je většina modelů vybavena předními koly, díky nimž se snadno přemisťují, aniž by se nějaké další díly nečekaně ulomily nebo se potenciálně ztratily!

Nyní mohou existovat některé modely, které jsou přenosnější než jiné, takže si před konečným rozhodnutím zkontrolujte recenze všech možností pack n play.