Jak získat umění pro vaše dítě Autor knihy

Jak získat umění pro svého autora knih pro miminko? Existuje několik způsobů, jak získat zdarma nebo levné umění pro vaši dětskou knihu.

National Institutes of Health nabízí zdarma ke stažení ilustrace ze série „Visually Explaining the Science of Childhood Vaccines“. Na webech jako Pixabay, Unsplash a Pexels můžete také najít mnoho veřejných domén a obrázků s licencí Creative Commons.

Pokud chcete něco unikátnějšího, zkuste kontaktovat přímo umělce. Mnoho umělců rádo udělá zakázkovou práci za rozumnou cenu, zvláště pokud vědí, že bude použita v dětské knize.

A konečně, nezapomeňte, že vždy můžete vytvořit své umění! Pokud si nejste jisti svými schopnostmi kreslení, zvažte použití jednoduchých tvarů a vzorů nebo koláží.

Co píšete na podepsanou knihu?

Někteří lidé se rozhodnou napsat osobní zprávu, zatímco jiní se rozhodnou napsat obecnější poznámku. Pokud dáváte knihu jako dárek, může být fajn uvést jméno obdarovaného a krátký vzkaz.

Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že je to promyšlené a dobře napsané. Koneckonců, toto je památka, kterou si obdarovaný bude pravděpodobně pamatovat po mnoho let!

Pokud si nejste jisti, co říci, zde je několik nápadů:

-Děkuji, že jste přítel/mentor/vzor

-Jsem rád, že jsme se potkali/Jsem vděčný za naše přátelství

– Gratulujeme k dosaženým výsledkům / přejeme hodně štěstí do budoucna

-Oblíbený citát nebo pasáž z knihy/osobní vzkaz od autora

-Krátký příběh nebo anekdota o tom, jak kniha ovlivnila váš život

Je-Cokoli jiného, ​​co cítíte, je důležité říci!

Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že je to upřímné a smysluplné. Podepsaná kniha je speciální dárek, takže si udělejte čas a napište něco, co bude u příjemce rezonovat.​

Co píšete do knížky od babičky?

Když přijde na to, co napsat do knížky pro babičku, nebe je limit! Můžete zahrnout cokoli od vzpomínek na čas s dítětem přes vtipné příběhy až po srdečné zprávy. Zde je několik nápadů, jak začít:

-Zapište si, kdy a kde jste se poprvé setkali s dítětem.

-Přiložte fotky, na kterých jste s dítětem.

-Zaznamenejte, jak staré dítě bylo, když jste je poprvé drželi.

– Napište o všech zvláštních okamžicích, které jste sdíleli.

-Nakreslete nebo napište obrázky a vzkazy pro miminko.

-Vyjmenujte věci, které byste rádi s dítětem v budoucnu mohli dělat.

Nejdůležitější je prostě si užít psaní do babiččiny knížky a zachytit všechny ty úžasné vzpomínky, které si společně vytvoříte!

Co napsat do čítanky pro miminko

Když přijde na výběr čítanky pro miminko, je třeba mít na paměti několik věcí. První je, že kniha by měla být nová a nepoužitá. Nechcete někomu dát použitou knihu jako dárek!

Druhá věc, kterou je třeba zvážit, je téma miminka. Pokud se jedná o tématické miminko, ujistěte se, že si pořídíte čítanku, která odpovídá tématu. Pokud je například téma „Pod mořem“, pořiďte si dětskou knihu o mořských tvorech nebo delfínech.

Nakonec se zamyslete nad věkovým rozmezím dítěte, které knihu dostane. Pokud si nejste jisti, jakou věkovou skupinu vybrat, vyberte si něco vhodného pro děti do dvou let. Dítě si tak může knihu užívat delší dobu.

Mezi oblíbené dětské knihy, které by byly skvělými knihami na čtení pro miminka, patří „Velmi hladová housenka“, „Měsíc na dobrou noc“ a „Manšestr“. Pokud hledáte něco trochu unikátnějšího, existuje spousta dalších možností, ze kterých si můžete vybrat.

Před zakoupením si knihu přečtěte, abyste se ujistili, že je vhodná jako dárek pro miminko.

Měli byste napsat do knihy, kterou dáváte jako dárek?

Jedna otázka, která se často objevuje, když přijde čas dát knihu jako dárek, je, zda do ní psát, či nikoli. Na jedné straně může být psaní v knize vnímáno jako osobní gesto, které obdarovanému ukazuje, že jste si dali čas na výběr a personalizaci jeho dárku. Čtení knihy může také učinit čtenáři zvláštní a intimnější.

Na druhou stranu, někteří lidé mohou považovat psaní v nadané knize za akt vandalismu, který ničí její potenciální hodnotu jako sběratelského předmětu. Pokud si nejste jisti, co dělat, je vždy nejlepší zeptat se osoby, které knihu dáváte, co by preferoval.

Nakonec záleží na vás, zda se rozhodnete napsat do knihy, kterou darujete, nebo ne. Než začnete jednat, nezapomeňte se zamyslet nad důsledky svého rozhodnutí. Šťastné čtení!

Jak napíšete zprávu do knihy?

Můžete napsat zprávu do knihy pomocí pera nebo tužky. Napište svůj vzkaz na první nebo poslední stránku knihy. Svou zprávu můžete také napsat na záložku a vložit ji do knihy.

Napište své jméno a datum na vnitřní stranu obálky knihy. To vám pomůže vzpomenout si, až budete knihu číst znovu.

Pokud chcete knihu někomu darovat, podepište se svým jménem na přední straně obálky knihy. Tím ukážete, že jste to vy, kdo jim to dal.

Knihy zpráv jsou skvělý způsob, jak sledovat zprávy od přátel a rodiny. Zapište si důležitá data, jako jsou narozeniny a výročí, do knihy zpráv, abyste na ně nezapomněli.

Své myšlenky a pocity si také můžete zapsat do knihy zpráv. Je to skvělý způsob, jak sledovat svůj životní pokrok!

Až knihu vzkazů dočtete, položte ji na polici nebo jinam, kde ji budete moci často vidět. To vám připomene, abyste přemýšleli o poselstvích v knize a přemýšleli o tom, jak se vztahují na váš život.