Jak získat skvrny z kočárkové látky Mima

Ruce vzhůru, pokud jste někdy měli tu nešťastnou zkušenost, že jste něco vylili na kočárek Mima? Co třeba rozlitý nápoj nebo v nejhorším případě oběd vašeho dítěte. Jak se to stalo?

Zdá se, že by se nám to nikdy nemohlo stát! Tento blogový příspěvek pojednává o tom, jak odstranit skvrny z látky kočárku Mima a zabránit jim, aby se znovu vrátily.

Kroky k odstranění skvrn z textilu kočárku Mima

Krok 1. Položte potřísněný předmět lícem dolů na stůl nebo rovný povrch. Pomocí nože seškrábněte všechny volné kousky jídla, tekutin a nečistot ze skvrn jejich posunutím podél jednoho okraje skvrny. Tření v kruzích může také pomoci odstranit odolné skvrny.

Krok 2. Naneste na postižené místo velkorysé množství mýdla na ruce a vetřete je, dokud nebudete mít pocit, že byly odstraněny všechny pěny.

Krok 3. Textilii kočárku Mima vypláchněte pod teplou vodou po 30 sekundách praní – zabráníte tak tomu, aby se případné zbytky nečistot usadily zpět na místo, když jsou suché.

Krok 4. Před úplným vyschnutím namočte nebo použijte papírové ručníky k nasáknutí přebytečné tekutiny. Pokud používáte elektrickou sušičku, dbejte na to, aby se nepřehřívala, protože by mohlo dojít k poškození látky. Nasaďte si nový kryt kočárku Mima, který vás ochrání před budoucími skvrnami!

Jak odstraníte plíseň z kočárku?

Plíseň je velmi častým problémem mnoha předmětů v domácnosti, takže je dost pravděpodobné, že se s plísní v určitém okamžiku budete muset vypořádat. Plísně se mohou vyskytovat na tkaninách i površích v závislosti na vlhkosti vašeho domova.

Je důležité ošetřit tento typ věcí co nejdříve, protože pokud ho necháte příliš dlouho bez dozoru, způsobí trvalé poškození a rychle se rozšíří po jakémkoli povrchu nebo tkanině, kterou zamořil. Zde je několik užitečných tipů:

Krok 1. Nejprve pečlivě zkontrolujte všechny postižené oblasti, abyste zjistili, co je třeba vyčistit – může existovat více typů skvrn

Krok 2. Dále pomocí antibakteriálního ubrousku nebo jiného druhu dezinfekčního prostředku otřete povrch a odstraňte viditelnou plíseň

Pokud řešíte skvrnu na tkanině, použijte mýdlo a vodu. Pokud používáte mycí prostředek na nádobí nebo prací prostředek (který má většinou zásadité pH), musíte před nanesením čisticího roztoku ponořit do studené vody, aby se minimalizovalo poškození vašich věcí. Při odstraňování skvrn z tkanin, jako je bavlna, smíchejte čerstvý bílý ocet s horkou vodou a namočte až na 30 minut

Krok 3. Když sušíte prádlo po vyprání, snažte se to nepřehánět – ponechání příliš dlouhého času mezi tím, kdy je suché a kdy se vrátí na ramínka, může způsobit vrásky

Krok 4. Při ukládání oblečení, aniž byste jej nejprve zavěsili, se ujistěte, že je zde dostatek prostoru pro cirkulaci vzduchu – pokud oblečení necháte stlačené a přitlačené k sobě příliš dlouho, udrží pachy.

Jak odstranit vrchlík z kočárku Graco

Chcete -li odstranit vrchlík z kočárku Graco, začněte odepnutím popruhů, které najdete na zadní straně sedadla. Dále zatáhněte za obě strany jednoho dlouhého popruhu a protáhněte jej odpovídajícím otvorem, abyste uvolnili sponu druhé strany. Nakonec tímto způsobem odpojte všechny zbývající popruhy

Po dokončení těchto kroků byste měli najít dva větší kusy složené ze čtyř menších- každý s nepřipevněnou sponou. Chcete -li je úplně vyjmout a vystavit své dítě k použití, aniž byste se museli starat o opětovné nastavování objemných textilních potahů, přidržte jednu část a zatáhněte za druhou, dokud nezapadnou na původní části

Jak vyčistit režimy kočárku Graco

Kočárek Graco je perfektní volbou pro rodiče, kteří se chtějí s dítětem procházet, ale nemají čas ani trpělivost vymanit se z autosedačky každý den. Tyto kočárky jsou lehké a snadno se s nimi manévruje. Bez ohledu na to, jak opatrní jste byli, budou vaše kočárkové režimy Graco nakonec potřebovat lehké čištění kvůli hromadění nečistot při chůzi po veřejných prostranstvích. Naštěstí lze tento úkol rychle a snadno splnit pomocí těchto tří kroků:

Krok první: Odstraňte všechny zdroje energie, jako jsou baterie nebo napájecí kabely, které mohou během čištění jiskřit (pokud je to možné, chcete jej také odpojit). Poté vezměte vlhký hadřík a naneste jemný prostředek na mytí nádobí, jako je Dawn nebo Palmolive.

Krok dva: vlhkým hadrem otřete všechny povrchy a věnujte pozornost všem látkovým plochám, které se mohly ušpinit od rukou a prstů. Pokud potřebujete obtížnější skvrny, jako jsou zbytky oleje na opěrkách hlavy dítěte, použijte měkký zubní kartáček (nebojte se, nebude se škrábat).

Krok tři: mýdlo opláchněte vodou pomocí nástavce na ruční nebo rozprašovací trysku, aby se při oplachování nepostříkalo na jiné oblasti. A je to! Vaše režimy kočárku Graco nyní vypadají opět skvěle, aniž byste museli opustit domov.

Jak prát dětskou vaničku Mima Luxe

Krok 1. Dawn nebo Palmolive pro odolné skvrny na materiálu dětského nosiče

Krok 2. V případě potřeby použijte na obtížnější skvrny, jako jsou zbytky oleje na opěrkách hlavy dítěte, měkký zubní kartáček (nebojte se, nebude se škrábat)

Krok 3 Mýdlo opláchněte vodou pomocí nástavce na ruční nebo rozprašovací trysku, aby při oplachování nedošlo k přestřiku na jiné oblasti. A je to! Vaše dětská nosítka Mima Luxe nyní vypadá opět skvěle, aniž byste museli opustit domov.