Jak získat škrábance z kočárku: Snadné opravy, které fungují

Když máte dítě, existují nejrůznější předměty, které se mohou hodit. Jednou z těch věcí je kočárek. Kolikrát jste se přistihli, že tlačíte své dítě po chodníku a pak jste museli zastavit, protože poškrábaly svou drahocennou jízdu? Dnes si povíme, jak z kočárku dostat škrábance, abyste tento problém neměli znovu!

Kroky k odstranění škrábanců na kočárku

Krok 1. Očistěte povrch suchým hadříkem, abyste odstranili veškeré nečistoty nebo špínu.

Krok 2. Naplňte čistou nádobu teplou vodou a přidejte do ní trochu mýdla. Kolik použijete, bude záviset na tom, jak velký je váš škrábanec, ale příliš mnoho může způsobit bubliny, které je obtížné později odstranit.

Krok 3. Namočte oblast kočárku, kde jsou škrábance, alespoň na pět minut, než jemně setřete přebytečnou vlhkost z okolí poškrábané oblasti, dokud vše nezmizí.

Krok 4. Po dokončení opět opláchněte mýdlovou vodou a poté nechte vzduch úplně uschnout, než jej opět uvedete do provozu. Pokud po tomto procesu stále dochází ke zjevnému poškrábání, zkuste to co nejlépe vyčistit lehkým třením v jednom směru počínaje blízko středu škrábance a postupovat ven.

Jak zajistit, aby kočárek opět vypadal jako nový

Krok 1. Znovu vytvořit nový kočárek je snadné! Pro začátek vyčistěte celý povrch kočárku mýdlem a vodou.

Krok 2. Dále opatrně hadříkem otřete rám a kola. Nejlepší je, když to můžete udělat venku nebo v oblasti bez koberců, takže z vašeho koberce nezůstanou žádná vlákna, kde by se mohla přilepit na plastové povrchy, jako jsou ty v autosedačkách.

Chcete -li vyleštit jakékoli kovové části, vezměte hadr namočený v olivovém oleji nebo minerálním oleji a vetřete je do těchto oblastí, abyste získali lesk i kondicionér. Nyní stačí spustit vysavač přes všechny povrchy tkanin, abyste odstranili částečky nečistot, které by se v nich mohly skrývat, než je uvedete zpět do provozu.

Jak čistit látkové rukojeti: Použijte vlhký hadřík s mýdlem na mytí nádobí, otřete jej látkovým držadlem a poté opláchněte vodou. Před opětovným uvedením do provozu důkladně osušte.

Jak leštit plastové rámy & amp; kola:

Rám a kola otřete starým hadrem namočeným v olivovém oleji nebo minerálním oleji, abyste získali lesk a také kondicionér; vysajte všechny povrchy tkanin v domácích potřebách, jako jsou kočárky, ve kterých jsou skryté částice nečistot poté, co byly setřeny z manipulace s nimi, takže jsou připraveny k opětovnému použití; použijte suché bavlněné hadry namočené v alkoholu v průběhu času k dezinfekci jakékoli oblasti plastu, kterou jste ještě nevyčistili (protože se v ní skrývá mnoho choroboplodných zárodků).

Dost často je dost těžké dostat škrábance od rámu a kol vašeho kočárku, ale pokud jde o látkové povrchy uvnitř domácích potřeb, jako kočárek, ve kterém jsou po setření ukryty částice nečistot, aby byly připraveny k opětovnému použití znovu; použijte suché bavlněné hadry namočené v alkoholu v průběhu času k dezinfekci jakékoli oblasti, kterou jste ještě nevyčistili (protože se v ní skrývá mnoho choroboplodných zárodků).

Jak odstranit skvrny:

Můžete také použít tření alkoholu na bílá místa zanechaná rajčatovou omáčkou nebo jiným jídlem. To se nejlépe provádí starým hadrem namočeným v olivovém oleji nebo minerálním oleji, pokud je to nutné pro lesk a úpravu. Pokud používáte tuto metodu, ujistěte se, že neotíráte příliš tvrdě, protože guma není proti takové léčbě příliš silná.

Jak odstranit odolné skvrny:

Skvrny zanechané z něčeho lepkavého, jako je arašídové máslo nebo opalovací krém, jsou tvrdší. Můžete použít hadřík namočený ve vroucí vodě a poté jím potřít skvrnu, abyste uvolnili nečistoty, aniž byste poškodili gumové tělo kočárku. Dále chcete potřít prací prášek, dokud skvrna nezmizí, a poté co nejvíce otřete všechny zbytky, které byly uvolněny. Nakonec proveďte opětovné použití alkoholu k dezinfekci.

Jak čistit a dezinfikovat použitý kočárek

Poté, co vyperete oblečení, hračky nebo lahve svého dítěte a vrátíte je do školky, ujistěte se, že perete také ten špinavý starý kočárek! Jak to děláš? Ve skutečnosti existuje několik jednoduchých kroků:

Krok 1. Smíchejte jeden galon vody se dvěma lžícemi mýdla. Naplňte kbelík do poloviny horkou mýdlovou vodou. (To pomůže zabránit tomu, aby se jakákoli zbloudilá špína dostala zpět do vašeho domu).

Krok 2. Namočte látkové předměty do kbelíku asi na 20 minut pohybujícím se pohybem každých několik minut. Odstraňte každou položku co nejdříve poté, co byla namočena dostatečně dlouho. (Pokud při namáčení stále zůstávají zbytky špíny, vyčistěte tkaninu pomocí kartáčku na čištění).

Když jsou všechny položky namočené, opláchněte je ve studené vodě. Tento postup opakujte, dokud váš kočárek nebude vypadat jako nový!

Jak získáte plíseň z látky bez bělidla?

To je velmi náročný úkol. Plísně, zejména formy, které byly ponechány dlouho neošetřené, lze z látky bez bělidla obtížně odstranit. Chcete -li se zbavit plísní, musíte použít nějaký druh čisticího prostředku, který rozbije a zabije spóry plísní ve tkaninách nebo kobercových vláknech, aniž by je poškodil.

Nechcete mít v blízkosti látky žádný jiný typ chemikálií, jako je čpavek, protože by to mohlo způsobit trvalé poškození a ve skutečnosti vám nepomůže problém vyřešit. Nejlepší způsob, který jsem zatím našel, je použití produktů s enzymy, jako je Oxyfresh Pet Stain Remover, který obsahuje kyselinu benzoovou (antibakteriální činidlo) a komplex proteázových enzymů (štěpí proteiny).