Jak zavřít Playpen

Mnoho rodičů hledá způsob uzavření ohrádky. Ohrádky se používají mnoha různými způsoby, ale jak víte, jak je zavřít? Na internetu je spousta informací o jejich uzavření.

Někteří lidé říkají, že byste měli používat šrouby, a jiní říkají, že byste měli používat systém rozpěrných šroubů. Je důležité, pokud je vaše dítě dost staré na to, aby se ve spánku pohybovalo nebo začalo lézt, že se nemůže dostat z ohrádky, takže se ujistěte, že je bezpečně uzavřeno, aby vaše dítě neuniklo.

Jak zavřít Playpen

Kroky k uzavření ohrádky:

#1. Odstraňte to z rámu. Možná budete potřebovat šroubovák nebo můžete použít ruce. Příliš se nad ní neohýbejte, protože je vyrobena z plastu a skla. Před zavřením brány se také ujistěte, že děti nejsou mimo ohrádku.

#2. Umístěte tyto tyče zpět na jejich správná místa na sebe, ale nezasunujte je všechny najednou, jinak se znovu zaseknou.

#3. Ujistěte se, že konce pevně lícují s drážkami pro maximální stabilitu při správném upevňování na nohy rámu.

Tímto způsobem se dítě nemůže volně vrtět nebo snadno vylézt na boční tyče! Pokud máte potíže se sklouznutím kusů k sobě, aniž by se zachytily o hrany, zkuste nanést tenkou vrstvu rostlinného oleje, abyste vyhladili drážky.

Pro tento krok nejsou potřeba žádné nástroje. Stačí zvednout horní kolejnice ohrádky a zasunout nohy spodní kolejnice do otvorů na lamelách, přičemž se ujistěte, že stojí vzpřímeně a jsou pevně opřeny o zem. Poté spusťte postranní tyče zpět do jejich zajištěné polohy zatlačením dolů, dokud bezpečně nezapadnou na místo.

Jak složíte hrací pero?

Jakmile budete mít hrací pero z krabice a rozložené, je čas začít je znovu skládat. Většina společností doporučuje, aby byl jejich produkt skladován se všemi stranami sklopenými dolů, aby se ušetřilo místo. Může to vyžadovat trochu cviku, než to zvládnete snadno, aniž byste nad tím příliš přemýšleli nebo se přitom dívali na své ruce.

U některých modelů jsou na každém rohu západky, do kterých jednoduše zasunete jednu stranu do druhé a jakmile se správně zarovnají, rychle je zacvaknete – stejně jako když uzamknete dvě kostky LEGO k sobě.

Poté postupujte zdola nahoru, dokud poslední západka nezaklapne a nezajistí. Kdykoli se vám něco nezdá, zkontrolujte sami, co bylo uděláno špatně.

Může Baby Sleep Pack N Play?

Pack N Plays jsou skvělou volbou pro použití jako první dětská postel. Poskytují ideální místo pro uložení vašeho děťátka, zatímco vy se věnujete jiným aktivitám v domácnosti, ale také jsou vynikající cestovní postýlkou.

Pokud máte v plánu podnikat výlety se svým kojencem nebo batoletem, pak se investice do Pack N Play časem vyplatí tím, že vám poskytne více možností, pokud jde o to, mít někde v bezpečí, kde by mohli okamžitě spát, aniž by je potřebovali. doplňkové vybavení jako autosedačky nebo kočárky.

Nejlepší modely se také skládají na velmi malé rozměry, takže jejich přenášení z jednoho místa určení na druhé není příliš nepohodlné.

Je pro dítě bezpečné spát v Pack N Play každou noc?

Dětská ohrádka se z větší části dodává již smontovaná jako bezpečné místo na spaní pro vaše miminko. Agentury pro hodnocení bezpečnosti spotřebitelských produktů jej již považují za bezpečný, takže i když možná nebudete muset provádět žádné úpravy, aby byl bezpečnější, měli byste na nich pravidelně kontrolovat hodnocení bezpečnosti, abyste se ujistili, že jsou aktuální. a/nebo použijte ten, který je speciálně navržen pro spánek.

Jak složíte ohrádku Eddieho Bauera?

Sbalit ohrádku Eddie Bauer není tak složité. Začněte tím, že odstraníte nebo složíte jakoukoli hračku, která by mohla bránit jejímu skládání. Poté vezměte jednu stranu a zatlačte ji do středu, dokud neuslyšíte cvaknutí.

Pak to dělejte s ostatními stranami, dokud nebudou všechny čtyři strany spojeny dohromady. Nakonec je před uložením zajistěte pomocí pásků na suchý zip nahoře a dole, pokud jsou k dispozici u vašeho čísla modelu, pro pozdější použití, když to bude potřeba.

Může dítě spát v Mamaroo?

Ano. Dítě může spát v mamaRoo, ale výrobce doporučuje, aby jej kojenci používali pouze po dobu až 30 minut v kuse a ne více než asi třikrát nebo čtyřikrát denně.

Pohyb mamaRoo je podobný tomu, co by dítě zažilo, když ho matka držela, nebo ještě lépe. Ukázalo se, že tento druh pohybu uklidňuje rozrušená miminka a pomáhá jim rychleji usnout s menším pláčem.

Je také ideální pro uklidnění vybíravých novorozenců před spaním, během spánku nebo kdykoli během dne, když vaše dítě potřebuje další ujištění a pohodlí.

Je novorozenecká vložka pro Mamaroo nezbytná?

MamaRoo má vložku pro kojence, která je volitelná. U novorozenců to není nutné, ale lze je použít k udržení zvýšené výšky během prvních měsíců života.

Podložka na opěrku hlavy MamaRoo také slouží jako vyšší výška dítěte odstraněním středu sedáku a umístěním obou stran sedadla do různých úhlů; tato část nemůže být odstraněna nebo upravena sama o sobě, i když možná budete chtít zvážit uvolnění svého mamaRoo, pokud na něj vaše dítě bude příliš velké (nebo možná nákup nového MamaRoo).