Jak zavřít ohrádku Eddieho Bauera

Jak zavřít ohrádku Eddie Bauer? Pokud jste si právě zakoupili Eddie Bauer PlayPen, pak je důležité vědět, jak tuto položku zavřít.

Zavřením ohrádky bude vaše dítě v bezpečí a zajistí, že neuteče, když budete mít doma jiné práce.

Následující kroky popisují, jak správně vypnout tento produkt:

#1. Nejprve seberte dva dlouhé pruty. Poté je položte přes sebe tak, aby tvořily čtvercový tvar s jednou tyčí na druhé ve svých středech.

#2. Nyní vezměte jednu krátkou tyč a zasuňte ji mezi tyto dvě delší tyče, dokud se její špička nedotkne země – buďte opatrní, protože z obou stran místa, kde ji připevňujete k tyčím, by mělo zbývat méně než tři palce.

#3. Opakujte druhý krok na druhé straně.

Udělal jsi to! Hrací pera Eddie Bauer jsou zavřená a připravená k použití venku na vašem příštím pikniku nebo grilování s přáteli a rodinou.

Užijte si skvělé počasí a zároveň chraňte své dítě před provozem, bazény, otevřenými dveřmi a dalšími! Pokud si zakoupíte Eddie Bauer PlayPen, dodržujte všechny tyto kroky, abyste zajistili, že budou správně fungovat, když je nejvíce potřebujete.

Vyskytne-li se problém s jakoukoli částí tohoto procesu, kontaktujte prosím zákaznický servis prostřednictvím jejich webových stránek, aby vám jej mohli co nejdříve pomoci opravit.

Doufáme, že naše pokyny byly dostatečně jasné pro každého, kdo uvažuje o koupi některého z těchto položek v budoucnu, ale nechceme, aby sebe nebo ostatní vystavovali nebezpečí.

Jak zabráním tomu, aby moje batole vylezlo z postýlky?

Existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste zabránili vašemu batoleti vylézt z postýlky. Můžete zkusit použít stan pro postýlku nebo umístit něco těžkého na bok postýlky, ze které vaše batole rádo vylézá.

Můžete také postýlku vašeho batolete přiblížit ke stěně, takže bude mít méně místa na vylézání. Pokud žádná z těchto metod nefunguje, možná budete muset zvážit nákup dětské postele.

Pokud vaše batole neustále vylézá z postýlky, je důležité problém co nejdříve vyřešit.

Vylézt z postýlky může být nebezpečné a mohlo by to vést k tomu, že se vaše batole zraní nebo dokonce bude spát v nebezpečném prostředí. Promluvte si s lékařem svého dítěte, pokud máte stále potíže s tím, že vaše batole vyleze z postýlky.

Jak zabráníte tomu, aby vaše dítě vylezlo z ohrádky?

– Umístěte jej do části místnosti, kde nejsou žádné schody, předměty nebo domácí zvířata. Díky tomu nebudou v pokušení prozkoumat váš domov!

To je další velmi důležitý důvod, proč byste nikdy neměli používat „hrací“ kotce jako vězení pro děti (tj. alternativní forma uvěznění v postýlce).

Protože jakmile děti dokážou vylézt, ohrádky jsou zcela k ničemu pro svůj původní účel, kterým bylo bezpečně je zadržet, když je nikdo jiný nemohl dostatečně zblízka sledovat – ale rodiče by pak alespoň měli klid, protože by přesně věděli, kde jsou. dítě bylo a nebude muset trávit celý den pozorováním jako jestřáb.

Jsou také dobré pro zaneprázdnění dětí, takže pokud chcete trochu volného času, může to být dobrá volba.

Ale pokud jste jako já a máte velmi mobilní dítě, pak budete chtít použít jedno z těchto zařízení v kombinaci s dalšími opatřeními, jako je uložení dítěte na bezpečné místo, když na něj nemůžete přímo dohlížet (např. nebo v koupelně se zavřenými dveřmi).

A vždy na ně dávejte pozor, i když si hrají v kotci, protože miminka jsou chytrá a dokážou přijít na to, jak se dostat ven, když chtějí!

– Ujistěte se, že je dostatečně pevná, aby vaše dítě nemohlo vylézt nebo se vytlačit ven. Dobrou zkouškou je zkusit vlézt do ohrádky sami – pokud to zvládnete snadno, vaše dítě se pravděpodobně také dostane ven.

– Umístěte ohrádku tam, kde se vaše dítě nemůže dostat do blízkosti schodů nebo vylézt na vyvýšené povrchy, spotřebiče atd. Pokud jsou umístěny v dětské brance, může to být možnost, jak zabránit lezení, ale pak ji budete muset nechat zavřenou, kdykoli nejsi s nimi v místnosti kvůli bezpečnostním opatřením – což je v rozporu s cílem přimět člověka přemýšlet.

– Udržujte domácí mazlíčky mimo místa, kam by se vaše dítě mohlo vlézt a uvěznit (např. za nábytkem/ručníky atd.). Také se ujistěte, že jsou odstraněny všechny rozbitné předměty, abyste nebyli v pokušení se něčeho chytit, když se budete nudit nebo mít úzkost během hraní o samotě!

– Ačkoli mnoho rodičů pociťuje pokušení umístit postýlku svého dítěte do obývacího pokoje, aby je mohli snáze sledovat, není to dobrý nápad, protože to zvyšuje riziko SIDS.

– Pokud musíte z jakéhokoli důvodu nechat své dítě v ohrádce (i když se právě chystáte být ve druhé místnosti), ujistěte se, že jste mu řekli, kde jste a co by mělo dělat, kdyby něco potřebovalo. Je také dobré dát na ohrádku jejich jméno pro případ, že by se o ně musel na chvíli starat někdo jiný.