Jak zavřít bezpečnostní ohrádku

V této příručce se dozvíte, jak zavřít bezpečnostní ohrádku. Kroky jsou snadné a jednoduché.

Jedním ze způsobů, jak zavřít bezpečnostní ohrádku, je použití uvolňovací páčky:

#1. Rukama držte obě strany rukojeti. Za druhé, zatlačte na jednu stranu držadla a zatáhněte za druhou stranu, abyste jej přeložili napůl. Za třetí, uchopte za každý konec složené rukojeti a přenášejte, jako by to byl kufr.

#2. Umístěte složenou rukojeť na zavřenou ohrádku a zatlačte ji dolů, aby zapadla na místo. Nakonec zvedněte oba konce složené rukojeti a zatáhněte směrem k sobě, abyste ohrádku zavřeli.

Jak uzamknete strany ohrádky?

Chcete-li strany ohrádky uzamknout, nejprve zatlačte na každou stranu jednou rukou. Poté upevněte všechny čtyři spony kolem horních kolejniček. Aby to správně fungovalo, možná je budete muset posunout po kolejnici tak, aby se v určitém bodě zacvakly.

Nakonec vezměte druhou ruku a lehce zatlačte na mezery mezi panely, kde chcete, aby byla více zajištěna. To pomůže vytvořit lepší napětí v panelech ze síťoviny nebo drátěné tkaniny, které zabrání úniku!

V jakém věku děti používají ohrádky?

Většina dětí začne používat ohrádku ve věku kolem šesti měsíců. Někteří rodiče se mohou rozhodnout použít jeden dříve, pokud jejich dítě tráví hodně času na podlaze. Ohrádky mohou pomoci zabránit tomu, aby se vaše dítě plazilo příliš daleko a nedostalo se do problémů.

Mohou také poskytnout bezpečné místo pro vaše dítě na hraní, když potřebujete v místnosti udělat něco jiného. Jen dbejte na to, abyste své děťátko vždy hlídali, když si hraje v kotci.

Někteří rodiče se rozhodnou koupit ohrádku se síťovými stranami, aby na své dítě stále viděli, ale jiní zjistí, že tyto typy kotců se čistí obtížněji. Pokud se rozhodnete použít pero se síťovinou, po každém použití jej otřete a všechna špinavá místa ihned vydrhněte.

Ohrádky mohou být užitečné pro rodiče dětí, kteří si rádi hrají na podlaze, ale ve většině domácností s malými dětmi nejsou nezbytnou součástí. Pokud se rozhodnete, že vaše dítě bude mít prospěch z toho, že je bude mít po ruce, mějte při jejich používání na paměti několik jednoduchých bezpečnostních opatření: vždy zůstaňte na dosah ruky a nikdy v nich nenechávejte své dítě samotné.

Jak si vyberu ohrádku?

Existuje mnoho různých typů ohrádek. Při výběru ohrádky je třeba myslet na svůj životní styl a na to, jak dlouho chcete, aby výrobek vydržel. Pokud máte malé děti, které mohou rychle vyrůst z kojeneckého stádia, nebo pokud žijete v bytě s omezeným prostorem pro skladování, menší varianty budou lépe zapadat do vašeho životního stylu.

Na druhou stranu rodiny, které plánují rozsáhlé cestování s malými dětmi, by se měly poohlédnout po větších modelech vhodných pro cestování. Hrací podložky mohou být skvělé pro některé situace, ale nenabízejí stejnou podporu jako produkty plné velikosti, jako jsou tyto níže uvedené:

* Doživotní přenosné dětské hřiště vše v jednom

* Cestovní lehká postýlka Graco Pack ‚n Play

* Lehká přenosná postýlka Kolcraft Cloud Plus

* Cestovní postýlka BabyBjorn

Bez ohledu na vaše potřeby jsou při výběru ohrádky důležité následující faktory:

-Bezpečnost: Všechny ohrádky by měly mít bezpečnostní prvky, jako jsou uzamykací vrátka a protiskluzové povrchy. Budete se také chtít ujistit, že všechny elektrické produkty v peru mají certifikaci UL.

-Snadné nastavení a rozbití: Hledejte pera, která se snadno skládají, nebo se dodávají s přepravním pouzdrem pro snadnou přepravu.

-Všestrannost: Dobrá ohrádka by měla být schopna růst s vaším dítětem. Vyberte si ten s nastavitelným nastavením výšky a/nebo šířky.

-Cena: Cena ohrádek se může značně lišit v závislosti na velikosti, značce a funkcích. Rozhodněte se, jaký je váš rozpočet, a poté proveďte průzkum, abyste se ujistili, že získáváte tu nejlepší hodnotu.

-Hmotnost: Pokud plánujete nosit ohrádku s sebou na cesty, hledejte takovou, která je lehká a snadno se nosí.

-Záruční krytí: Zatímco většina produktů je dodávána se standardní zárukou nebo zárukou, zkontrolujte, zda neexistují nějaké zvláštní podmínky týkající se ochrany proti nehodě pro případ, že by se během dodávky nebo montáže produktu něco stalo.

Jak si sestavím ohrádku Avalon?

Montáž ohrádky Avalon je velmi snadná. Nejprve položte podlahový panel na rovný povrch a vytáhněte rám ohrádky Avalon, dokud nezapadne na místo.

Poté vložte plastové krytky na nohy na všechny čtyři nohy nového domova vašeho dítěte mimo domov, aby nepoškrábaly podlahy z tvrdého dřeva nebo dlaždic.

Dále zaklapněte jednu stranu každé stěny k nastavitelnému dveřnímu dorazu se dvěma malými háčky umístěnými mezi lamelami ve středu spodního otvoru dveří, když jsou otočeny dolů k úrovni země z bezpečnostních důvodů.

Nakonec připojte horní kolejnici k základně zacvaknutím stran k sobě stejným způsobem, jak je popsáno výše pro stěny, a v případě potřeby upravte délku po úplném sestavení před vložením tyčí do otvorů v horních rohových konzolách.

Nyní můžete přidat volitelné doplňky, jako je korbička, přebalovací pult a úložné tašky (vše se prodává samostatně).