Jak zamknout strany ohrádky

Jak zajistit, aby se strany ohrádky uzamkly? Může být děsivá představa, co byste dělali, kdyby vaše dítě uteklo z ohrádky. To je důvod, proč si musíte vybrat takový, který má na svém místě bezpečné a bezpečné funkce, jako například:

Ohrádky se snadno uzamykatelnými stranami jsou skvělé právě z tohoto důvodu – protože se do sebe hladce zamykají bez jakýchkoli potíží! Na trhu je k dispozici mnoho různých typů nejlepších ohrádek, ale tyto tipy vám pomohou snadno zajistit vaše zámky, takže se při jejich používání nemusíte bát.

Způsoby, jak uzamknout strany ohrádky

Nejprve se ujistěte, že obsahuje dva uzamykací mechanismy. Pokud má každá strana pouze jednu západku, může být vaše dítě schopno zatlačit ven na obě strany, dokud se neuvolní.

Pokud máte možnost výběru, ujistěte se, že každá strana má svůj uzamykací mechanismus. To zajistí, že se vůbec nebudou moci tlačit ven a uniknout!

Za druhé, otočení ohrádky tak, aby otvor směřoval ke stěně nebo rohu, poskytuje bezpečí rodičům, kteří mají pocit, že by jejich dítě mohlo přelézt, aniž by si to uvědomovali.

I když to pro vás teď není problém, pamatujte, že miminka rostou rychle – brzy budou chtít prozkoumat víc než jen to, co je bezprostředně před nimi!

Když použijete tyto dva tipy společně, ani vstávání s dítětem nezajistí, aby se samo uvolnilo. Místo toho použijte obě západky na straně, než ji za sebou bezpečně zavřete, abyste neměli žádnou šanci uniknout!

Jak dlouho vydrží balení a hraní?

Pack and plays jsou navrženy tak, aby byly přenosnou ohrádkou vše v jednom pro vaše dítě. Obvykle jsou lehké díky složenému rámu, díky kterému je mohou rodiče snadno vzít s sebou na výlety nebo rodinnou dovolenou.

Když jsou plně rozložené, poskytují bezpečný prostor, kde mohou miminka spát, hrát si, jíst a věnovat se své práci, aniž by do nich zasahovali dospělí, kteří by se jinak potřebovali starat o každý pohyb dítěte.

Je však třeba poznamenat, že balení a hraní nejsou zrovna robustní cestovní postele; pokud ho plánujete používat často jako místo odpočinku při návštěvě přátel nebo příbuzných, nemusí to dopadnout dobře, protože většina modelů při běžném používání vydrží pouze v suchém interiéru (ne na přímém slunci).

Vyprší platnost ohrádek?

Není dobré nechávat ohrádku déle, než je doporučeno výrobcem. Pokud zjistíte, že se vaše ohrádka porouchala a je třeba ji vyměnit, kupte si další!

Pokud však na samotném produktu nejsou žádné známky opotřebení nebo poškození, přemýšlejte o tom, zda potřebujete upgrade.

A nezapomínejte, že podobné produkty někdy končí na skládkách ještě dříve, než se úplně zničí – což znamená, že všechny zdroje použité k výrobě stejně přišly vniveč, takže se ujistěte, že je vyměňujete pouze v případě potřeby!

Jak seznámím své dítě s ohrádkou?

Ohrádka je skvělý způsob, jak své dítě seznámit s myšlenkou nezávislosti. Poskytuje jim vlastní prostor, což není vždy možné v otevřeném půdorysu domu nebo bytu. Ne všichni rodiče ale rádi dávají miminka do ohrádek, protože mohou být považována za omezující a neohrabaná!

Pokračujte ve čtení, kde najdete několik tipů, jak můžete využít výhod těchto moderních vymožeností, aniž byste obětovali svobodu pro své dítě.

Zde je několik způsobů, které se mi osvědčily, když přijde čas na přechod mých ratolestí z kočárků (pro zdřímnutí) do postýlek (před spaním). První věc, kterou chcete udělat, je ujistit se, že obě možnosti zahrnují síťované strany, takže i když dítě během spánku vstane, nemůže vypadnout.

Mnohem raději mám síťovanou stranu, protože díky ní mám lepší pocit, když své dítě uložím na zdřímnutí nebo před spaním, aniž bych se obával, že by se mohlo zranit, pokud se mu podaří převrátit. Dalším trikem je vložit tam jednu z jejich oblíbených hraček, aby měli něco nového a vzrušujícího!

Použil jsem tuto metodu u všech svých tří dětí (nyní jsou jim dva, čtyři a šest let), i když každé bylo jiné, když přišel čas, aby přešly z kočárků/spoluspáků na postýlku – podle věku více průvodce než cokoli jiného.

Pokud se rozhodnete pro nákup ohrádky místo pouhého používání vaší současné sestavy nábytku jako já, ujistěte se, že si koupíte ohrádku se síťovanými stranami.

Může dítě v noci spát na hřišti?

Ve Spojených státech přibližně 70 % dětí spí v pokoji rodičů alespoň část noci během prvního roku dítěte.

To je skvělý nápad, protože to usnadňuje kojení a také vám dává klid na to, abyste své dítě celou noc viděli. Když Miminko přeroste z kočárku nebo dětské postýlky, může začít spát na hřišti se svými staršími sourozenci!

Hřiště jsou neuvěřitelně všestranná, protože je lze použít jako účinný nástroj pro pomoc při nácviku na nočník, učení barev/tvarů/písmen, hrubé motoriky, jako je samostatné plazení a vstávání a mnoho dalšího!