Jak zamknout přední kolo na kočárku Phil a Ted

Tento příspěvek vás naučí, jak zamknout přední kolo na kočárku Phil a Ted. Tento proces je velmi snadný, ale mnoho lidí o něm neví, proto jsem se s vámi chtěl podělit o tento tip!

Kroky k zablokování předního kola na kočárku Phil a Ted

Krok 1. Nejprve se ujistěte, že jste zatáhli brzdu na kočárku Phil a Ted. Pokud před zamknutím nebo odemčením předního kola nezapnete brzdu, nebude tento proces fungovat správně.

Krok 2. Dále zvedněte podnožku kočárku tak, aby byla v úhlu 90 stupňů od vašeho sedadla. Při zvednutí do maximální výšky nemůžete kolo zamknout ani odemknout žádnou částí zadní nápravy.

Krok 3. Otočte obě páky za každou pneumatikou k sobě, dokud se nedotknou (pokud je to možné). Když se tyto dvě páky setkají, zatlačte je k sobě tak daleko, jak je to jen možné, a přitom je stále můžete otáčet dokola v obou směrech, aniž byste se museli úplně uvolnit.

Krok 4. Nyní, když je vaše přední kolo zablokováno, máte několik možností. Opěrku nohou můžete otočit zpět do původní polohy v horní části zadní nápravy, nebo pokud se nacházíte v oblasti s velkým chodcem a chcete větší stabilitu při běhání, držte ji zvednutou o devadesát stupňů nad zemí, dokud si na ni nezvyknete cítit.

Krok 5. Poslední věc, kterou byste si měli pamatovat při zamykání předního kola, je, že tento proces funguje také dozadu: jednoduše zatáhněte každou páku od sebe (místo toho, abyste je tlačili k sobě), aby se vůbec nedotýkaly.

Potom pomalu sklopte opěrku nohou na zadní nápravu, aniž byste uvolnili obě rukojeti brzdy, dokud zcela nespadnou na místo. Pokud se vám při testování předního kola něco zdá, zatáhněte za rukojeť brzdy a utáhněte ji. Při tlačení kočárku držte pevný, ale jemný úchop za obě jeho držadla a dávejte pozor, abyste se nenakláněli příliš dopředu.

Jak otevřít Phil a Teds

Krok 1. Zatlačte dolů na obě brzdové rukojeti. Umístěte jednu stupačku na zadní nápravu

Krok 2. Sklopte opěrku nohou, dokud nezapadne na místo hlasitým cvaknutím a již se nebude kývat

Krok 3. Opakujte postup pro druhou stranu. Přední kolo je nyní zajištěno na místě připraveném k zasunutí! Nebo pokud jdete nahoru, držte kočárek za horní řídítka, aby na jeho kola nebyl vyvíjen žádný tlak (nebo hmotnost).

Pokud v kterémkoli okamžiku přední kolo nebo zadní kola začnou při tlačení vydávat podivné zvuky, okamžitě zastavte – něco není v pořádku, což pravděpodobně znamená, že tento model potřebuje servis od vašeho místního Phil & amp; Ted.

Jak připojit kokon Phil a Teds

Krok 1. Pěnový nárazník musí být nejprve odstraněn

Krok 2. Odepněte přezku a sundejte ramenní popruhy nosiče. Umístěte je na jednu stranu nebo mimo dosah v případě, že je budete znovu potřebovat.

Krok 3. Odsuňte obě strany rámu kočárku, což umožní jeho sklopení na obě strany (podle toho, zda používáte sedadlo směřující dopředu nebo dozadu). Při provádění tohoto kroku se také ujistěte, že na žádnou část vašeho Phil & amp; Tedy včetně kol – místo toho se držte za řídítka.

Pokud v kterémkoli okamžiku začnete slyšet podivné zvuky od sebe zapadajících částí, okamžitě přestaňte, protože něco není v pořádku, pravděpodobně to znamená, že tento model je třeba opravit

Krok 4. Jakmile je kočárek ve složené poloze, zatlačte rukou na obě strany řídítek. Uchopte každou stranu rámu (těsně pod místem, kde byl otevřen) a táhněte nahoru, dokud neuslyšíte slyšitelný zvuk, který signalizuje, že je zajištěn na svém místě.

Krok 5. Spojte všechny tři plastové díly, které jsou umístěny na opěradle horního sedadla, aby mohly pomoci chránit vaše dítě před zraněním, pokud se nakloní dopředu, když stojí příliš rychle, nebo do něj kopne nohama. Pokud používáte sedadlo směřující dopředu, tento krok není nutný, protože tato sedadla obvykle nejsou dodávána s žádným typem ochranného potahu podobného tomu, který je součástí modelů směřujících dozadu.

Krok 6. Když je sedadlo v poloze směřující dopředu nebo dozadu, uchopte každé kolo a zvedněte jej, dokud neuslyšíte cvaknutí, abyste se ujistili, že jsou zajištěny na svém místě. Pokud váš Phil & amp; Kočárek Teds má pneumatiky naplněné vzduchem, pak je určitě nepřehustěte, protože to bude pro něj těžší tlačit kočárek, zejména při jízdě do kopce na nerovném terénu.

Krok 7. Jakmile jsou všechna tři kola bezpečně na svém místě, upravte přední řídítka tak, aby byla v pohodlné výškové úrovni, která je vhodná pro tlačení/převalování vašeho dítěte, aniž by se při tom ve vašich rukou, zápěstích nebo pažích vyvinula jakákoli bolest tak.