Jak zamknout ohrádku

Jak zamknout ohrádku? Dětskou ohrádku, postýlku nebo spánek můžete uzamknout na místě, aby se vaše dítě nedostalo ven.

Pokud máte v domácnosti starší dítě, u kterého by mohlo hrozit, že bude chodit bez dozoru, je také dobré zabránit tomu, aby při samostatné hře přelézalo zábradlí nebo se nezranilo.

Zde je několik způsobů, jak to udělat:

#1. Použijte zajišťovací spony. Ty se zaklapnou na zábradlí a udrží je zamčené k sobě pro větší bezpečnost. Pokud jsou čtyři strany místo tří, možná budete potřebovat dvě sady, protože ne všichni výrobci používají tyto spony univerzálně napříč produkty.

#2. Ty se zaklapnou na zábradlí a udrží je zamčené k sobě pro větší bezpečnost. Pokud jsou čtyři strany místo tří, možná budete potřebovat dvě sady, protože ne všichni výrobci používají tyto spony univerzálně napříč produkty.

Fungují však nejlépe, když se používají s jinými zámky, a to pro případ, že by se někdo pokusil odstranit obě zařízení samostatně, ale jednu stranu nechal odemčenou.

#3. Použijte kabelový zámek. Pokud vaše ohrádka nemá uzamykací spony nebo jste si ji nekoupili od tohoto výrobce, můžete si vystačit s použitím základního zámku na šňůru, kterým svážete všechny otevřené konce proti sobě, takže mezi zábranami postele již nebudou žádné mezery. dítě by mohlo proklouznout (nebo vylézt ven).

Je hřiště to samé jako balení a hraní?

Hřiště a balení a hry jsou určeny pro děti. Každý z nich poskytuje bezpečné místo pro hraní, spánek nebo zdřímnutí, zatímco rodiče se věnují jiným úkolům kolem domu.

I když některé vlastnosti mohou být mezi těmito dvěma položkami podobné, neexistuje žádná vzájemná korelace, protože byly vyvinuty za různých okolností pro různé účely v průběhu času.

Zde je to, co potřebujete vědět o každém z nich:

Je to nezbytné? V mnoha případech ano! Hřiště poskytuje další vrstvu ochrany před nehodami, ke kterým dochází u vás doma – jako je zakopnutí o hračky, které vaše dítě nechalo – zatímco balení a hry poskytují dětem vlastní prostor, kde se mohou cítit pohodlně během spánku nebo přespání s chůvami. .

Je to přenosné? Zatímco balení a hry jsou vysoce přenosné, hrací plochy mohou být obtížnější při pohybu po vašem domě nebo mezi místy, kde se budou pravidelně používat.

Některé modely se však dodávají s kolečky, která je usnadňují přemisťování, aniž byste museli přenášet celou jednotku z místnosti do místnosti, v závislosti na tom, jak je chcete v daném okamžiku využít.

Potřebuji takový, který roste s mým dítětem?

Většině dětí budou oba produkty vyhovovat jejich potřebám od dětství až po batolecí věk – ne-li déle!

Dětské hřiště: Díky menší velikosti matrací na hřiště jsou tyto jednotky ideální jako šetřící místo v prvních měsících, kdy kojenci spí v postýlkách, ale pak příliš rychle přecházejí do větších postýlek.

Balení a hraní: Zatímco většina balení a hraní je navržena s ohledem na miminka, mnoho modelů je dodáváno s odnímatelnými kočárky, které vám umožní zvýšit výšku prostoru pro spaní vašeho dítěte tím, že jej odstraníte, když je příliš velké pro postýlky ve stylu dětské postýlky, ale není t ještě připraven na standardní matraci na podlaze.

Potřebuji pro své dítě hřiště?

Pokud máte vysokou židli nebo kočárek, možná nebudete muset pořizovat dětský koutek. Pokud je však vaše dítě mobilní a zvědavé na svět kolem něj, pořízení jednoho z nich mu může pomoci udržet je v bezpečí a zároveň uvolnit místo ve vaší domácnosti.

Rodiče milují, jak snadno se dají postavit a sundat, a také to, kolik místa je uvnitř pro jejich nejmenší k pohybu. Jeden rodič sdílí, že její dcera tuto funkci miluje, protože se velmi snadno nudí!

Playardy bývají docela dostupné, přičemž mnohé stojí mezi 60 až 100 dolary. Pro srovnání, některé balíčky plné velikosti se pohybují od 169 $ – přes 200 $! Jedinou nevýhodou, kterou jsme dokázali najít, bylo to, že rodiče říkali, že jejich děti se v nich kvůli nedostatečnému proudění vzduchu opravdu potí.

Ještě jedna věc! Pokud si ho plánujete vzít s sebou na cesty, ujistěte se, že se před tím poraďte se svou leteckou společností, protože některé letecké společnosti vyžadují, aby rodiče koupili druhé sedadlo pro kojence, které se nevejde pod sedadlo v letadle. V opačném případě se většina herních zařízení snadno složí na něco dostatečně malého, kde si jej můžete vzít do letadla jako jakékoli jiné zavazadlo!

Jak seznámím své dítě s ohrádkou?

Poskytněte dítěti prohlídku jeho nového hřiště. Nechte ho, aby se dotýkal a ohmatával všechny povrchy, včetně síťoviny nebo síťových částí, které mohou být kolem, abyste zabránili jakékoli zvědavosti při pokusu přes ně uniknout. Hrajte si tam se svým dítětem několik minut, než si pomyslíte, že začíná být hladové nebo unavené natolik, aby si lehlo, zatímco je stále vzhůru.

Až přijde čas krmení, udělejte stejnou prohlídku znovu, aby pochopili, co přijde dál, pokud jejich zájem vyvrcholil tím, co se tady děje!

Je-li to nutné, po dojídání je opatrně umístěte zpět do kotce, abyste od prvního dne příliš nenarušili jejich rutinu. Jakmile si zvyknou na to, že jsou po každém jídle umístěny zpět dovnitř (obvykle mezi dvěma až třemi týdny), můžete je začít nechávat o několik minut déle, než se vrátíte.

Postupem času se naučí, že čas hraní skončil a nyní je čas jít spát nebo jít spát! Pokud bylo vaše dítě zvyklé spát v jiné místnosti a zpočátku vám to připadá jako příliš velké vyrušování, zkuste umístit ohrádku vedle jeho postýlky, aby se co nejdříve cítilo jako doma.

A konečně, nezapomeňte, že se nemusíte starat o to, kde vaše dítě spí během těchto prvních dnů – soustřeďte se pouze na to, zda je v bezpečí a šťastné!

Vyhněte se vkládání hraček do kotce s dítětem, pokud kolem jeho hlavy není dostatek místa, aby nemělo přístup k ničemu nebezpečnému (což znamená žádné velké nadýchané polštáře). Vyvarujte se také zavěšení mobilních telefonů z horní části ohrádky, protože by mohly představovat nebezpečí uškrcení.

Mohu se dostat se svým dítětem do ohrádky?

Ano! Právě k tomuto účelu jsou ohrádky určeny. Některé modely dětských ohrádek mají odnímatelnou korbičku, která umožňuje vašemu dítěti být ve stejném prostoru jako vy, zatímco spí nebo sedí a dívá se, jak vaříte večeři.

To je také skvělé, pokud chce maminka od svého děťátka nějaký čas pryč, ale ještě je nechce pokládat sama – může miminko položit doma do postýlky a poté si ho ponechat u sebe tím, že ho bezpečně připevní k sobě. kočárek ohrádky, aby mohla dělat věci kolem domu.

Jen si pamatujte, že děti rostou rychle, když jsou šťastné a zdravé, takže pokud to budete potřebovat o několik měsíců později…nebo dříve, nakupujte podle toho.

Zvažte také, zda se do prostoru stále pohodlně vejde i vaše starší dítě: Většinu modelů ohrádek lze používat, dokud vaše dítě nebude vysoké asi 35 palců – když je nepoužívá jako hrací prostor a místo toho vyrostlo v postel velikosti dospělého.

V jakém věku můžete dát dítě do ohrádky?

Praktičtí rodiče nechtějí investovat spoustu peněz do věcí, ze kterých jejich miminko rychle vyroste. Díky praktičnosti a nízké ceně jsou ohrádky přitažlivou volbou pro mnoho nových maminek a tatínků.

Existují však určitá opatření, která byste měli před umístěním svého dítěte do dětského pokoje učinit, a také bezpečnostní pokyny, které byste při jejich používání měli dodržovat.

Znalost věku, ve kterém mohou být miminka bezpečně umístěna do ohrádky, je důležitou informací pro každého rodiče, který se snaží rozhodnout, zda by tento typ ochranného systému byl pro jeho rodinu vhodný.