Jak zamknout ohrádku, aby se nehýbala

Jak zamknout ohrádku, aby se nehýbala? Pokud dáváte své dítě do ohrádky, může být dobrý nápad toho zlého chlapce zamknout nebo zamknout, aby byla menší šance, že uslyšíte zvuk tříštících se hraček a/nebo pláč.

Zde je několik způsobů, jak to udělat:

Krok 1 – Použijte samolepicí podložky na suchý zip! Dodávají se se dvěma kusy každý (jeden nalepovací zadní strana), díky čemuž jsou velmi univerzální při připojování jednoho kusu k jinému předmětu.

Použili jsme vlastní balíček, ale zde jsou některé podobné možnosti na Amazonu. Existují také další značky, jako je tato sada od Brica, která má pásky místo lepidla, i když si nejsem jistý, zda jsou tak bezpečné, protože někdy mohou věci spadnout, zvláště v průběhu času! Výhodou je, že jej lze snadno vyjmout bez poškození povrchů.

Krok 2 – Pokud používáte šrouby, ujistěte se, že jsou dostatečně krátké, aby je vaše miminko (nebo batole) nemohlo vytáhnout a použít jako zbraň! V blízkosti jemné pokožky vašeho dítěte nechcete nic ostrého. Do horního i spodního dílu ohrádky jsme vyvrtali vodicí otvory a poté je zašroubovali.

Krok 3 – Dalším způsobem, jak zajistit ohrádku, je použití stahovacích pásek! Je to opravdu levný způsob, jak to udělat, a vše, co potřebujete, jsou nůžky. Stačí odříznout, kolik potřebujete, omotat to kolem čehokoli, k čemu to připevníte, a pořádně zmáčknout!

– Konečně, pokud máte kovovou ohrádku, můžete použít zipy! Toto je pravděpodobně nejbezpečnější způsob, jak to udělat, protože nikam nejdou. Jen se ujistěte, že na zipu nejsou žádné ostré hrany, které by mohly vašemu dítěti ublížit.

Co mohu dělat se starou ohrádkou?

Se starou ohrádkou můžete dělat několik různých věcí. Můžete jej použít jako výběh pro domácí mazlíčky, dětský koutek nebo třeba zahradnické nářadí.

Pokud máte starou ohrádku, která je v dobrém stavu, můžete ji prodat online nebo v garáži. Před prodejem jej nezapomeňte vyčistit, abyste se ujistili, že vypadá co nejlépe. Ohrádku můžete také darovat charitativní organizaci nebo organizaci, která by ji mohla využít.

Obraťte se na místní pobočku Habitat for Humanity, abyste zjistili, zda přijímají dary tohoto typu. A konečně, pokud s ohrádkou nechcete nic dělat, vždy ji můžete recyklovat. Obraťte se na místní recyklační středisko a zjistěte, zda přijímají ohrádky jako součást svého recyklačního programu.

Dokážete proměnit ohrádku na postýlku?

Ačkoli se vám nedoporučuje používat jako postýlku vašeho dítěte ohrádku, mnoho rodičů to bez problémů udělalo.

AAP však varuje, že tato praxe může představovat bezpečnostní obavy a měla by být odrazována. Miminka se například mohou snadno vyvalit ze stran otevřené ohrádky nebo uvíznout končetiny mezi mřížemi, pokud jsou umístěny příliš blízko u sebe.

Proto musíte zajistit, aby existovalo několik bariér, které udrží vaše dítě v bezpečí v jeho/její pokoji, když používáte ohrádku místo řádné postýlky (jako jsou nárazníky).

Kromě toho může být nutné, abyste si koupili nové plachty, protože většina výrobců nedoporučuje jejich umístění na síťová hřiště, jako jsou tyto přenosné modely. Pokud se vám povlečení nedaří koupit, můžete zkusit použít podložku určenou pro miminka do postýlky.

V neposlední řadě vyměňte ohrádku za něco pevnějšího, až bude vaše dítě aktivnější a začne v ní vstávat.

Jak si uděláte balení a hrajete si do postele?

Chcete-li si sbalit a hrát do postele, budete muset odstranit kočárek a měnič. Dále budete muset sklopit strany balení a hrát tak, aby byl plochý.

Nakonec můžete použít podložku na matraci nebo pěnu, aby bylo pro vaše dítě pohodlnější spát. Pro větší pohodlí můžete přidat nějaké prostěradlo a přikrývky. Užijte si svůj nový balíček a hrajte postel!

Pokud hledáte trvalejší řešení, můžete si dokoupit i rám postele pack and play. Vaše dítě tak bude mít vlastní prostor na spaní, aniž by zabíralo příliš mnoho místa ve vaší domácnosti. Navíc jej budou moci používat, až budou starší, dokud nebudou připraveni na skutečnou postel.

Vhodí se matrace pack n play do dětské postýlky?

Nejen, že je odpověď na tuto otázku jednoduchá, ale také může vyřešit vaše dilema mít druhou matraci.

Mnoho maminek a tatínků se ocitne s dalším balíčkem na hraní, který nevyužijí, nebo dokonce nevědí, co s ním dělat poté, co jejich dítě přeroste jeho potřebu. Naštěstí se už nebudete muset trápit s hledáním někde jinde u vás doma!

Zatímco někteří rodiče se rozhodnou prodávat tyto položky na různých webových stránkách, jako je Craigslist nebo eBay, mnoho lidí jako já je dává přednost, pokud je to možné. A teď možná nebudeme muset vzdát naše staré balení, protože umístěním těchto matrací na lůžka pro batolata je přesně to, co jsme hledali; jiné řešení!