Jak zajistit dvojité prostěradlo na matraci do ohrádky

V této příručce se dozvíte, jak zajistit dvojité prostěradlo na matraci do ohrádky. Přečti si tohle.

Postup zajištění dvojitého prostěradla na matraci do ohrádky

#1 – Je možné zajistit dvojité prostěradlo na matraci ohrádky, ale vyžaduje to trochu práce. Budete potřebovat stejný počet kravat, jako má vaše postýlka rohů nebo více, protože nemůžete použít méně, pokud jich zbude příliš mnoho.

#2 – Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je začít v jednom rohu a připojit všechny čtyři úvazy, než se přesunete do jiného rohu, aby byly rovnoměrně rozmístěny kolem horní části matrace.

#3 – Pokud není dostatek spojek pro každý roh, zvažte použití dvou na každou stranu místo pouze jedné, ale mějte na paměti, že může být obtížnější je bezpečně upevnit pod zábradlí, pokud byly posunuty směrem ven. při předchozím vrstvení listů.

Jak mohu zajistit, aby můj balíček n hrál pohodlněji pro spánek?

Pack n plays jsou skvělou alternativou, jak nechat vaše dítě spát ve stejné místnosti jako vy. Pokud jste někdy zkoušeli použít jeden z nich dříve, víte, jak nepříjemné to může být na určité úrovni.

Zde je to, co navrhuji:

-V noci je chraňte před jasnými světly a hlasitými zvuky, takže budou mít klidnější spánek při používání batohu během zdřímnutí nebo nočního spánku.

-Můžete si také zakoupit vložku, která se vejde do vašeho batohu a pomůže vám udržet prostor útulný a pohodlný, což by mělo umožnit dětem snáze usnout, když jsou umístěny uvnitř.

-Je-li to nutné, investujte do podložky pod matraci, která se perfektně hodí k tomuto konkrétnímu produktu (nebo dostatečně blízko), jako je tento příklad zde, který může mít zásadní vliv na to, jak vaše dítě při používání spí.

-Přes horní část matrace pro balení a hraní položte přijímací přikrývku nebo lehké prostěradlo, abyste vytvořili útulnější povrch pro spaní.

-Ujistěte se, že kolem vašeho děťátka je dostatek vzduchu tím, že do jeho blízkosti neumístíte žádné těžké přikrývky, polštáře nebo vycpaná zvířata, protože by se mohli udusit, pokud by zůstali příliš blízko.

Pohodlné spaní v batohu může být obtížné, takže doufejme, že tyto tipy vám a vašemu dítěti pomohou získat klidnější noci!

Jaká je velikost matrace Graco Pack and Play?

Velikost matrace Graco Pack and Play je 27,75 x 38,25 palce, což by mělo být stejné jako u většiny standardních matrací Pack n Play, měří 28″ L x 52,75″ W pro postýlky nebo větší než 36″ L x 24″ W pro přenosné postýlky. .

To znamená, že můžete v kočárku Graco Pack ‘n Play používat jakékoli jiné typy dětského povlečení, aniž byste se museli obávat, že je příliš malé!

Poznámka: Pokud si zakoupíte jinou značku, zkontrolujte, zda jsou kompatibilní s produkty Graco, než je zakoupíte, protože i když se některé značky mohou do matrace vejít, mohou v kompatibilitě chybět další funkce, jako je adaptérová tyč nutná pro zapnutí režimu kočárku, přebalovací pult nebo kočárek.

Jaká je velikost matrace do přenosné postýlky?

Matrace do přenosné postýlky se měří v palcích. Další rozměry zahrnují šířku a délku plochy, které jsou obě rovny 24” x 38”.

Hloubka nebo tloušťka tohoto typu matrace je pět palců. Rodiče si mohou tyto matrace objednat online nebo v místním obchodě při nákupu zvoleného modelu.

Když přijde čas přesunout své dítě z kočárku do vlastního pokoje, budete chtít mít po ruce vhodnou velikost, aby mělo někde bezpečné a pohodlné spát během zdřímnutí a před spaním.

Pokud zjistíte, že potřebujete něco většího, než co se vejde do vašeho prostoru, zvažte nákup více položek namísto jedné velké varianty, dokud nevyroste dostatečně na spaní!

Může 2leté dítě spát v ohrádce?

Někteří rodiče mohou chtít používat ohrádku pro své děti, když nejsou poblíž. Ohrádky jim umožňují mít čas pro sebe, zatímco dítě je v bezpečí uvnitř kotce.

Někteří lidé si však nemyslí, že by to bylo vhodné z bezpečnostních důvodů, nebo pokud na své děťátko nemůžete během dne neustále dohlížet, může to způsobit problémy se socializací a rozvojem.

Samozřejmě existují i ​​další faktory, které by mohly vést k těmto problémům, ale používání ohrádky snižuje riziko nehod ve srovnání s tím, aniž byste měli poblíž jakýkoli typ ochrany.

Mějte na paměti, že stejně jako všechno ostatní, co souvisí s rodičovstvím, i toto bude nakonec záviset na osobních preferencích na základě toho, co pro vaše dítě funguje nejlépe a co vám jako rodičům vyhovuje.

Ohrádka umožňuje rodičům mít čas pro sebe, zatímco jejich děťátko je v bezpečí v samotném kotci. Někteří lidé si nemusí myslet, že by to bylo vhodné z bezpečnostních důvodů, nebo pokud nemůžete své děťátko dohlížet po celou dobu dne, může to způsobit problémy, jako je socializace a vývoj.

Používání ohrádky snižuje počet nehod, ale stejně jako vše ostatní, co souvisí s rodičovstvím, záleží na osobních preferencích na základě toho, co nejlépe vyhovuje vaší konkrétní situaci.

Je to nakonec na osobních preferencích; snížení rizika nehod, ale vytváření dalších problémů, jako jsou otázky socializace a rozvoje. Dětské ohrádky umožňují ochranu dětí, aniž by byli stále poblíž rodiče, což by mohlo způsobit problémy.