Jak začít dětskou knihu jako dárek

Jak začít dětskou knížku jako dárek? Když se stanete novým rodičem, svět je plný prvenství. První úsměv vašeho miminka, jeho první krůčky a dokonce i první slova jsou monumentální okamžiky, které budete chtít zachytit a zapamatovat si je po mnoho let.

Skvělým způsobem, jak toho dosáhnout, je začít s dětskou knížkou, jakmile vaše děťátko dorazí. Nejen, že to bude drahocenná památka pro vaše dítě v nadcházejících letech, ale také to může být úžasný dárek pro všechny budoucí rodiče na vašem seznamu!

Pokud si nejste jisti, kde začít, zde je několik tipů:

Vezměte si prázdný deník nebo fotoalbum speciálně navržené pro dětské knihy. Budete tak vědět, že vše bude pěkně uspořádané a na jednom místě.

Začněte tím, že zaznamenáte informace o narození vašeho dítěte. To zahrnuje jejich celé jméno, datum narození, váhu a délku.

Dále přidejte fotografii vašeho malého dítěte a jeho stopy! Můžete si je vzít sami nebo si je nechat profesionálně udělat ve studiu.

Jak vaše dítě roste, nezapomeňte zdokumentovat všechny jeho hlavní milníky. To může zahrnovat fotografie, na kterých dělají své první kroky nebo čtou svou první knihu.

Nezapomeňte přidat také nějaké osobní doteky! Zaznamenejte vtipné příběhy o vašem dítěti, zapište si citáty, které máte rádi, nebo přidejte speciální rodinné recepty.

Vytvořením dětské knížky od chvíle, kdy se narodí, budete mít neocenitelný záznam všech jejich raných vzpomínek. Nejen, že to bude něco, co si můžete ponechat pro nadcházející roky, ale také to může být promyšlený dárek pro přátele a členy rodiny, kteří to čekají!

Jaký máte názor na věnování knih?

Máte nějaké zvláštní vzpomínky na věnování?

Podělte se o své myšlenky v komentářích níže!

-Knihy jsou skvělým způsobem, jak dětem ukázat, jak moc vám na nich záleží.

-Existuje mnoho způsobů, jak věnovat knihu, takže si vyberte, co nejlépe vyhovuje vám a dítěti.

-Věnování je velmi speciální dárek, který dítě ocení po mnoho let.

Co píšete do knížky od babičky?

Pokud jde o dětskou knížku od babičky, nebe je limit! Můžete tam psát cokoli chcete – od svých myšlenek na to, stát se prarodiči, až po vtipné historky o vašem novém děťátku. Zde je několik nápadů, jak začít:

-Zapište si, kdy a kde se váš nový drobeček narodil, jeho váhu a délku.

-Zahrňte fotografie vašeho nového miminka s jejich prarodiči a dalšími členy rodiny, kteří se s nimi již setkali.

-Zaznamenejte, kdy se poprvé usmáli nebo zasmáli, jaká je jejich oblíbená hračka a jakékoli další milníky, kterých dosáhli.

– Napište dopisy svému novému vnukovi nebo vnučce a řekněte jim vše o sobě a svém životě.

– Vytvořte si sešit výstřižků z novin, fotografií a dalších upomínkových předmětů z prvního roku vašeho nového miminka.

-Zaznamenejte si, jak se cítíte jako prarodič – co pro vás tato nová role znamená a jak vám změnila život.

Bez ohledu na to, co se rozhodnete zahrnout do své babiččiny knížky, bude to drahá památka na nadcházející roky!

Co popřát někomu, kdo se chystá mít dítě?

Pokud jste rodinný příslušník nebo blízký přítel, pravděpodobně budete chtít říct něco jako „Gratulujeme! Nemůžu se dočkat, až potkám toho malého!“

V tom případě bude dobré, když už máte představu, jaké dárky se pro miminka hodí. Pokud ne, pak je nyní ideální čas dozvědět se o nápadech na dárky od nás zde v Lil Baby Cakes!

Z našich dlouholetých zkušeností s výrobou dortů pro miminka a dalších druhů dezertů pro miminka, jako jsou cupcaky a koláčky, přesně víme, co dělá ty nejlepší dárky pro novorozence. Zde je jen několik:

— Plenkový dort na míru (nebo ještě lépe – sada). Chcete, aby váš dárek vynikl, že?

— Personalizovaná deka. Na výběr je tolik rozkošných vzorů a barev!

— Roztomilý outfit, jako onesie nebo šaty. Děti rostou příliš rychle – pořiďte jim něco, co mohou na chvíli nosit!

— Některé plyšové hračky, které budou ideální na mazlení (nebo žvýkání). Doporučujeme cokoliv od plyšových medvídků až po koberečky z ovčí kůže.

— A nakonec, pokud chcete novopečeným rodičům dopřát trochu klidu, co takhle nějaké nezbytnosti pro miminko, jako jsou plenky, ubrousky nebo mléko?

Doufáme, že vám to poskytne určitou inspiraci, až přijde čas vybrat dárek pro někoho, kdo se chystá mít dítě! Pokud potřebujete další pomoc, neváhejte nás kontaktovat – rádi vám poradíme.

Co mám napsat do e-mailu, když se někomu narodí dítě?

Gratuluji jim! Právě se jim narodilo první dítě, takže je přirozené, že rodiče jsou z této významné události nadšeni.

Pokud je to možné, pošlete obrázek, na kterém držíte jednu ruku a děláte ze dvou prstů srdce blízko vašich úst; použijte toto gesto jako výraz lásky a naděje pro všechno, co vás v životě čeká s malými pobíhajícími všude doma nebo ve škole!

Bude to chvíli trvat, než se úplně přizpůsobí, ale nebojte se: většina novopečených maminek a tatínků si nakonec zvykne na méně spánku, méně peněz a více odpovědnosti než obvykle.“