Jak zabalit miminko knihou jako kartu

Existuje mnoho různých způsobů, jak zabalit dárek pro miminko. Jedním z našich oblíbených je použití knihy jako karty. Nejen, že je to kreativní a jedinečné, ale je to také velmi snadné. V tomto příspěvku na blogu vám ukážeme, jak zabalit miminko do knihy jako přání. Začněme.

Způsoby, jak zabalit miminko do knihy jako karty

Jedná se o snadný a jedinečný způsob, jak dát miminku dárek. Novopečená maminka bude milovat tento sentiment a může si užít čtení knihy svému dítěti, jakmile se narodí.

-Zabalte knihu do barevného papíru, jako je balicí papír nebo hedvábný papír.

-Zajistěte obal stuhou, provázkem nebo provázkem.

-Ozdobte vnější stranu balíčku mašlemi, samolepkami nebo jinými ozdobami.

-Napište zprávu na štítek a připevněte jej na přední stranu obalu.

-Pokud chcete jít nad rámec, vložte do obalu knihy také malý dárek. Pěkně poslouží něco jako onesie, dupačky, dudlík, kousací kroužek atd.

Co napíšete do druhé karty pro miminko?

Druhé miminko je velmi zvláštní příležitostí a jako u všech oslav se musíte ujistit, že to vaše karta odráží. Mnoho lidí netuší, co napsat do druhého přání pro miminko pro svou sestru nebo kamarádku, takže zde je několik tipů, jak to udělat správně.

V první řadě nezapomeňte na kartu uvést jméno nastávající maminky. Může se to zdát jako samozřejmost, ale pokud ji dobře znáte, ocení to, když ji alespoň jednou během procesu zmíníte jménem.

Tvrdě pracovala na tom, aby měla další dítě a pravděpodobně bude mít pocit, že si zaslouží více uznání než jen „máma“ nebo něco podobného. Pěkný, osobní dotek jí ukáže, že vám opravdu záleží.

Zadruhé, proč nepoblahopřát matce k jejímu novému příchodu? Toto je období velkého vzrušení a je důležité jí dát najevo, jak jste za ni šťastný.

Koneckonců, chystá se znovu stát maminkou. Ve své kartě můžete uvést i staršího sourozence – koneckonců z nich brzy budou také velcí bratři nebo sestry.

Nakonec využijte příležitosti a poblahopřát a popřát vše nejlepší i nastávajícímu otci. Pravděpodobně se na tomto těhotenství podílel stejně jako jeho matka, takže je spravedlivé, že dostane svůj vlastní okamžik v centru pozornosti. Velmi oceníme krátkou zprávu s blahopřáním k jeho blížícímu se otcovství.

Takže, to je jen několik nápadů, co byste mohli napsat do své druhé přání pro miminko. Nejdůležitější je ukázat, jakou radost z nastávající maminky a jejího nového příchodu máte, a popřát jim vše nejlepší do budoucna.

Je v pořádku, aby děti žvýkaly knihy na palubě?

Na tuto otázku neexistuje správná nebo špatná odpověď, protože záleží na konkrétním dítěti a na tom, co mu vyhovuje. Některá miminka milují žvýkání knížek na palubě, jiná to naopak dráždí. Pokud se zdá, že vaše dítě rádo žvýká knihy na palubě, pak pokračujte a nechte je v tom pokračovat.

Jen nezapomeňte dávat pozor na jejich ústa, abyste se ujistili, že neokusují velké kusy knihy, které by mohly představovat nebezpečí udušení.

Stolní knihy jsou obecně poměrně odolné, ale přesto je důležité sledovat návyky žvýkání vašeho dítěte. Pokud si všimnete, že vaše dítě začíná příliš agresivně žvýkat stránky, možná je čas přejít na jiný typ knihy.

Nakonec je na vás jako rodičích, abyste se rozhodli, co je pro vaše dítě nejlepší. Palubní knihy mohou být pro děti zábavným a bezpečným způsobem, jak objevovat svět kolem sebe, ale je důležité být opatrní a ujistit se, že se vaše dítě nevystavuje nebezpečí.

Jak dosáhnu toho, aby můj 1 rok přestal jíst knihy?

To je otázka, kterou řeší mnoho rodičů. Může to být znepokojivé, když vaše dítě začne jíst věci, které nejsou jídlo. Existuje několik věcí, které můžete udělat, aby vaše dítě přestalo jíst knihy.

Jedna věc, kterou můžete udělat, je uchovávat všechny knihy ve vašem domě mimo dosah vašeho dítěte. To znamená držet je na policích, které jsou příliš vysoké na to, aby na ně vaše dítě dosáhlo, nebo je ukládat do skříněk, kam se k nim vaše dítě nedostane. Pokud vaše dítě uvidí knihu, může ji chtít sníst, takže tím, že knihy skryjete, můžete tomu zabránit.

Další věc, kterou můžete udělat, je promluvit si se svým dítětem o tom, proč by nemělo jíst knihy. Vysvětlete jim, že knihy nejsou k jídlu a že by měli jíst jen jídlo. Můžete také svému dítěti říct, že pojídání knih mu může způsobit nevolnost. To může pomoci přimět vaše dítě, aby přestalo jíst knihy.

Nakonec můžete zkusit dítěti poskytnout jiné aktivity, než aby jedl knihy. To může zahrnovat hraní si s hračkami, chození ven nebo čtení jiných knih. Pokud je vaše dítě zaneprázdněné něčím jiným, může být méně pravděpodobné, že bude chtít sníst knihu.

Dodržováním těchto tipů můžete pomoci svému dítěti, aby přestalo jíst knihy. Může to trvat trochu času a úsilí, ale nakonec to stojí za to.