Jak zabalit autosedačku pro miminko

Jak zabalit autosedačku na miminko? To je častá otázka novopečených rodičů. Při čtení tohoto článku se však dozvíte, jak na to.

– Zabalte svou autosedačku do roztomilé látky, aby vypadala slavnostně. Existuje několik různých způsobů, jak to udělat, takže budete chtít experimentovat, dokud nenajdete způsob, který vám nejlépe vyhovuje.

– Můžete také zvážit, jak dlouho bude miminko trvat a jaká je denní nebo noční hodina, pokud existují další faktory spojené s výběrem vhodné látky.

– Obecně platí, že lehké látky fungují lépe, protože mají tendenci nezatěžovat silnější materiály, jako je pytlovina nebo háčkované vzory, když jsou těsně spojeny s těžším materiálem, jako je plast nebo kovová síťovina.

– Pokud je to možné, volte raději vzorovanou látku, která se dobře hodí k tématu večírku, než látku z vaší domácí kolekce, pokud hostitelka neuvede jinak, kdy byste ji měli následovat.

Kdy mohu řídit sama s dítětem?

Pokud jste připraveni, DMV doporučuje začít s krátkými cestami blízko domova. Poté pomalu prodlužujte dobu jízdy a vzdálenost. Můžete také získat pomoc od ostatních řidičů nebo jiného dospělého, který je obeznámen s tím, jak malé děti bezpečně jezdí v autech, a to podle následujících tipů:

• Nejbezpečnějším místem pro kojence při autonehodě je správně připoutané v autosedačce zády ke směru jízdy, když sedíte na sedadle automobilu, které bylo zajištěno v zadní části vozidla (ne na klíně), aniž by jim překážely jakékoli další předměty.

To zahrnuje, ale není omezeno na láhve na vodu, tašky na plenky, hračky, mobilní telefony atd., pokud nejsou používány jako součást dětského bezpečnostního zádržného systému, jako je LATCH nebo horní popruhy.

• Pro starší děti, které přerostly ze své autosedačky, je nejbezpečnějším místem pro jízdu ve správně nainstalované autosedačce s pevně připnutými ramenními i břišními pásy.

• Pokud vám dítě během jízdy potřebuje sedět na klíně, měl by ho bezpečně držet alespoň jeden dospělý pomocí zádržného zařízení pro horní část zad nebo kolem pasu, přičemž přes horní část obou ramen umístí automobilový bezpečnostní pás. /plocha kola.

Lebka kojence se může zlomit již při rychlosti 40 mil/h, pokud narazí do něčeho uvnitř vozidla, aniž by na něj působily jiné vnější síly, takže pokud budete všechny cestující řádně připoutáni, budete moci bezpečně dorazit do cíle bez ohledu na to, jak daleko je. zdát se. Aby byly naše děti v bezpečí, musíme se o ně správně starat.

V jakém věku končí pravidlo dvouhodinové autosedačky?

Pravidlo autosedaček končí v osmi letech. Stále je však důležité mít na paměti, že děti nejsou připraveny na standardní bezpečnostní pás, dokud nedosáhnou výšky 145 centimetrů nebo devíti let.

To znamená, že pokud bylo vaše dítě asi o palec malé, když dovršilo osm let, museli byste ho posadit zpět do autosedačky na další rok, než si nasadili pouze běžné bezpečnostní pásy vozidla.

Pokud máte pocit, že by se to mohlo stát s vaším dítětem, promluvte si o těchto věcech s jeho pediatrem. Mohou existovat také některé další dostupné možnosti, které by mu mohly pomoci zůstat v bezpečí během jízdy autem, zatímco bude pokračovat v růstu.

Pointa je však – ujistěte se, že jsou vaše děti v bezpečí! Je to skvělý nápad investovat do podsedáku pro vaše dítě, pokud stále nedosahuje požadavků na výšku a váhu, které by vyžadovalo použití samotného standardního bezpečnostního pásu.

V jakém věku končí pravidlo dvouhodinové autosedačky?

Pravidlo autosedaček pro děti v autech není věkově specifické. Americká pediatrická akademie (AAP) doporučuje držet dítě otočené proti směru jízdy až do věku dvou let nebo do dosažení nejvyššího váhového limitu povoleného výrobcem autosedačky.

To je udrží v bezpečí během nárazu, protože se síla nárazu rozloží rovnoměrně po celém jejich zadku, nikoli většinou na krk a hlavu.

Výrobci povolují závaží pouze do 35 liber nebo 32 palců na výšku před přechodem na sedadla směřující dopředu, která podporují rostoucí těla lépe než sedadla směřující dozadu.

V tomto okamžiku buď přepněte na podsedák pro dospělé s polohováním pásu, pokud je to možné, jakmile dosáhnete výškových limitů své stávající, nebo pokračujte v používání pouze běžného bezpečnostního pásu s pásem na rameni a klíně dítěte.

Mohu své 1leté dítě posadit do autosedačky po směru jízdy?

Doporučuje se držet děti v autosedačce zády ke směru jízdy až do věku alespoň jednoho roku. Poté je můžete přepnout na autosedačku po směru jízdy.

Budete se muset ujistit, že má dvě věci: limity výšky a hmotnosti pro velikost vašeho dítěte a také vnitřní systém pásů pro jeho bezpečnost.

Jakmile vyberete správný typ autosedačky po směru jízdy, upněte své dítě na místo oběma popruhy přes každé rameno a přes jeho boky nebo horní stehna pomocí buď LATCH nebo pásů vozidla v závislosti na tom, jakou metodu váš konkrétní model používá.

Poté utáhněte všechny čtyři popruhy dostatečně bezpečně, aby při stlačení mezi palcem a ukazováčkem v blízkosti klíční kosti nedošlo k pohybu o více než jeden palec. Jakmile budete mít své dítě na místě, otočte je do polohy po směru jízdy a znovu zkontrolujte, zda sedí.