Jak vytvoříte knihu dětského deníku? Průvodce

Jak vytvoříte knihu deníku pro miminko? Pro začátek budete potřebovat několik věcí: několik prázdných stránek, fixy nebo pera a vaši představivost!

Můžete začít tím, že na první stránku nakreslíte obrázek svého miminka nebo zapíšete jeho jméno. Každý den nebo týden si pak můžete zapsat, co dělali. Zahrňte věci, jako jsou jejich první kroky, slova a zuby!

Můžete také přidat fotografie a upomínky, jako je jejich první kadeř nebo nemocniční náramek. Než se nadějete, budete mít drahocennou památku, na kterou se můžete v nadcházejících letech dívat. Tak neváhejte a vyzkoušejte to – vaše miminko vám za to jednou poděkuje!

Jak vytvoříte obálku dětské knihy?

Existuje několik věcí, které budete muset vzít v úvahu při vytváření obálky dětské knihy. Prvním je věk vašeho publika. Měli byste se ujistit, že kryt je vhodný pro věkovou skupinu, na kterou cílíte.

Za druhé, budete se muset rozhodnout o celkovém vzhledu a dojmu z krytu. To bude určeno typem knihy, o kterou se jedná. Je to hravý příběh, nebo vážnější?

Za třetí, budete muset zvážit barvy a obrázky, které používáte. Opět to bude založeno na tónu vaší knihy. A nakonec nezapomeňte uvést název a jméno autora! S ohledem na tyto věci byste měli být na dobré cestě k vytvoření skvělé obálky dětské knihy.

Nápady na stránky s domácími knihami pro miminka

Zde je několik skvělých nápadů na stránky domácích dětských knih:

-Vyfoťte svého nejmenšího s jeho oblíbenou hračkou nebo dekou.

-Zaznamenejte první slova, fráze nebo věty svého dítěte.

-Zachyťte milník, například když udělali první kroky nebo řekli své první slovo.

-Přiložte ručně psaný dopis od vás svému dítěti.

-Nakreslete nebo namalujte obrázek svého dítěte.

-Vystřihněte výstřižky z časopisů, které obsahují obrázky vašeho dítěte.

Jak vytvořím obálku dětské knihy?

Existuje několik různých způsobů, jak vytvořit obal na dětskou knihu. Můžete použít látku, papír nebo lepenku.

K výrobě látkového potahu budete potřebovat:

– Látka (dostatek na zabalení knihy)

-Pravítko nebo měřicí páska

-Nůžky

-Šicí stroj a nit (nebo jehla a nit)

– Špendlíky

Nejprve změřte výšku a šířku knihy. Ke každému měření přidejte palec pro přídavek na švy. Ustřihněte dva kusy látky této velikosti. Přeložte každý kus látky na polovinu tak, aby byly špatné strany k sobě.

Šijte podél okraje pomocí ½“ švového přídavku. Otočte pravou stranou ven a přitlačte. Poté přeložené okraje sešpendlete k sobě a sešijte podél tří otevřených stran pomocí ½“ švového přídavku.

Jak vytvoříte knížku Cricut?

-K vytvoření dětské knihy Cricut budete potřebovat:

-Kousek papíru o velikosti alespoň 11″ x 17″.

– Kazeta Cricut Baby Book

-Nůžky

-Pravítko nebo rovná hrana

První krok: Ořízněte papír na požadovanou velikost. Budete ho chtít oříznout tak, aby byl 11″ široký a 17″ vysoký. Pokud vaše tiskárna nemůže tisknout na list papíru 11″ x 17″, můžete stránku po vytištění oříznout na požadovanou velikost. Nezapomeňte ponechat alespoň ½ palce okraj po celém obvodu stránky.

Krok 2: Vložte kazetu Cricut Baby Book do vašeho zařízení.

Krok tři: Zvolte funkci „Vytvořit dětskou knížku“. Vznikne tak kniha, která má šest stran. Můžete si vybrat, zda chcete vytvořit delší nebo kratší knihu.

Krok čtyři: Vystřihněte stránky z papíru. Pomocí pravítka nebo rovného okraje vám pomůže dokonale zarovnat okraje každé stránky.

Krok 5: Sestavte stránky do knihy. Umístěte první dvě stránky k sobě a zarovnejte je rovnoměrně nahoře a dole. Poté je sešijte na místě pomocí standardní kancelářské sešívačky.

Opakujte tento postup se zbývajícími čtyřmi stránkami a vytvořte malou brožuru. Pokud chcete, můžete stránky svázat také stuhou nebo provázkem místo sponek.

Poznámka: Jste zmateni velikostí dětské knížky, podívejte se na tipy, jak velká je dětská knížka.

Jak vytvoříte návod na dětské album?

Budete muset shromáždit nějaké zásoby, včetně:

– Fotoalbum

-Fotky dítěte

-Nůžky

– Páska nebo lepicí tyčinka

Nyní, když jste shromáždili své zásoby, je čas začít vytvářet album pro miminko. Prvním krokem je výběr fotografií do alba. Vyberte obrázky, které zachycují osobnost a růst vašeho dítěte během prvního roku života.

Jakmile si vyberete své fotografie, je čas je vystřihnout. Pro usnadnění práce můžete použít nůžky nebo řezačku papíru. Pokud používáte pásku, připevněte jeden konec pásky k zadní straně fotografie a pevně zatlačte.

Poté zarovnejte druhý konec pásky na okraj stránky fotoalba a zatlačte dolů. Pokud používáte lepicí tyčinku, naneste tenkou čáru lepidla podél okraje fotografie a poté ji vložte do alba. Nezapomeňte na každé stránce ponechat místo pro popisky.

Nyní, když jsou vaše fotografie v albu, je čas napsat popisky. Titulky mohou být krátké nebo dlouhé, v závislosti na vašich preferencích. Některé nápady na titulky zahrnují:

– Datum pořízení fotografie

-Kdo je na fotce

-Co dítě dělá nebo nosí

– Stručný popis toho, co se děje na obrázku

Jakmile napíšete všechny své titulky, vaše dětské album je hotové! Gratulujeme k vytvoření nádherné památky pro vaše děťátko.