Jak vytvořit knihu s fotografiemi všech vašich dětí

Jak vytvořit knihu se všemi dětskými fotografiemi vašich dětí? Jedná se o zábavný projekt, který můžete dělat se svými dětmi, abyste jim pomohli zachovat jejich dětské fotografie.

Je to také skvělý způsob, jak mít všechny fotografie na jednom místě, abyste se na ně mohli snadno dívat zpětně a pamatovat si všechny výjimečné okamžiky.

Zde je návod, jak vytvořit knihu se všemi fotografiemi miminka vašich dětí:

Nejprve si shromážděte všechny fotografie, které chcete do knihy vložit. Můžete použít fyzické kopie nebo digitální. Až budete mít všechny fotky, rozhodněte se o rozvržení knihy. Můžete vytvořit koláž obrázků nebo je seřadit chronologicky.

Dále vyberte obal pro svou knihu. Můžete použít jednu z fotografií zevnitř nebo najít roztomilý design online nebo v řemeslném obchodě. Poté si vytiskněte nebo zakupte stránky své knihy. Pokud používáte fyzické fotografie, budete je muset na stránky nalepit nebo nalepit páskou.

Nakonec to dejte dohromady a užijte si svou novou fotoknihu pro miminko! Můžete dokonce přidat titulky nebo záznamy v deníku, abyste si zapamatovali všechny podrobnosti o každé fázi života vašeho dítěte.

Co napíšu do knihy pro své nenarozené vnouče?

To je otázka, kterou dostávám často. A to je ta, se kterou jsem dlouho bojoval. Ale nakonec jsem si uvědomil, že existují věci, které jsou univerzálními pravdami, které jsem chtěl, aby moje vnouče vědělo. Zde je tedy pět hlavních věcí, které bych chtěl, aby moje vnouče vědělo:

Číslo jedna: Jste milováni bezpodmínečně. Bez ohledu na to, co děláte nebo kým se stanete, budete vždy milováni.

Za druhé: Máte hodnotu a hodnotu. Nejste definováni svými chybami nebo svými úspěchy. Jste prostě hodni lásky a respektu, protože existujete.

Číslo tři: Váš život má smysl a smysl. I ve dnech, kdy máte pocit, že se všechno nedaří, vězte, že jste tu z nějakého důvodu.

Číslo čtyři: Nikdy nejsi sám. Vždy tu budou lidé, kteří vás milují a starají se o vás, i když se budete cítit jako nikdo jiný.

Číslo pět: Máte moc udělat ze svého života takový, jaký ho chcete mít. Bez ohledu na to, co vám kdokoli řekne, pamatujte, že svůj osud řídíte sami.

A nakonec, nikdy nezapomeň, jak jsi milovaný. Vždy se držte této lásky a nechte se jí vést vším, co vám život postaví do cesty.

Doufám, že tyto pravdy přinesou mému vnukovi útěchu a sílu po celý život.

Co napsat nenarozenému miminku na miminko od babičky

Je tak vzrušující být babičkou a mít miminko pro své první vnouče! Přemýšlela jsem, co bych chtěla říct svému malému, který ještě ani nedorazil.

Zde je několik věcí, které bych rád řekl:

„Jsem tak nadšený, že tě poznávám! Nemůžu se dočkat, až uvidím, jak vypadáš, a budu tě držet v náručí. Tvoje máma, táta a všichni tví prarodiče tě budou tolik milovat. Všichni dychtivě čeká na tvůj příjezd.“

„Už jsi tak milovaný, i když jsme tě ještě nepotkali. Vneseš do našich životů tolik radosti. Jsem vděčný, že se brzy připojíš k naší rodině.“

„Už se za tebe modlím, maličká. Modlím se, abys byl zdravý a šťastný. Modlím se, aby z tebe vyrostl laskavý a soucitný člověk. Nemůžu se dočkat, až tě uvidím růst a učit se.“

„Slibuji, že tě budu bezpodmínečně milovat, ať se děje cokoliv. Slibuji, že tu pro tebe budu vždy. Jsem tak nadšená, že jsem tvoje babička, a nemůžu se dočkat, až tě poznám!“

Co byste chtěl vzkázat svému nenarozenému vnoučeti? Podělte se v komentářích níže!

Jak blahopřejete nenarozenému dítěti?

Není snadné najít správná slova, když někdo, koho znáte, čeká dítě. Chcete vyjádřit své nadšení a přání všeho nejlepšího pro nově příchozího, ale může být těžké najít perfektní způsob, jak se vyjádřit.

Zde je několik tipů, jak poblahopřát nenarozenému dítěti způsobem, který je promyšlený a srdečný:

– Nejprve vezměte v úvahu osobnosti a styl rodičů. Pokud jsou tradičnější, postačí obyčejné „blahopřání“. Ale pokud jsou kreativnější nebo jedinečné, budete chtít vybrat něco, co to odráží.

– Za druhé, přemýšlejte o tom, jaký druh zprávy chcete sdělit. Chcete jim jen popřát vše dobré, nebo se chcete podělit o speciální vzpomínku či citát, který je pro vás smysluplný?

– Za třetí, zvažte doručení. Bude ručně psaná poznámka osobnější, nebo by byla výhodnější elektronická pohlednice?

Bez ohledu na to, jak se rozhodnete blahopřát nenarozenému dítěti, nejdůležitější je vyjádřit své upřímné přání všeho nejlepšího pro šťastný a zdravý život. Gratulujeme! Můžete si přečíst související články jako Jak pečovat o dětskou knížku vtipné a Jak si něco zarezervovat do registru dětí.