Jak vyrobit žehličku na knihu pro dítě

Jak vyrobit žehličku na knihu pro miminko? Existuje několik různých způsobů, jak vyrobit žehličku na knihu pro miminko, ale toto je způsob, který mi připadá nejjednodušší.

Co budete potřebovat:

-Žehlička na přenášecí fólii (moje jsem dostal u Joann)

*Poznámka: Existuje mnoho různých typů přenosových listů. Tento je speciálně pro lehké tkaniny, jako je bavlna nebo len. Pokud používáte tmavou látku, pořiďte si přenášecí list vyrobený pro tmavé látky.

-Tiskárna

-Nůžky

– Špendlíky

-Kus látky o rozměrech alespoň 11×11 palců (toto bude váš obal)

-Železo

Pokyny:

Krok 1: Vytiskněte návrh, který chcete použít na přenosovém listu.

Krok dva: Vystřihněte design nůžkami.

Krok tři: Přišpendlete vzor na kus látky a ujistěte se, že je vycentrovaný.

Krok čtyři: Nažehlete návrh na látku podle pokynů na přenášecím listu.

*Poznámka: Ujistěte se, že žehlíte na špatnou stranu látky! Strana, kterou chcete vidět, by se neměla dotýkat žehličky.

-Pokud je vaše látka tenká, možná budete muset provést druhý průchod žehličkou, aby správně přilnula.

-Pokud existují oblasti, kde se inkoust nepřenesl (obvykle kolem křivek a písmen), stačí je přejet černým Sharpie.

Krok 5: Vystřihněte látku kolem vzoru a ujistěte se, že na všech stranách ponecháte jeden nebo dva centimetry navíc.

Krok šest: Přeložte okraje látky tak, aby se uprostřed setkaly a sešijte je k sobě (používám klikatý steh).

-Pokud místo šití používáte šikmou pásku, postupujte podle pokynů, jak ji aplikovat.

Krok sedm: Otočte obálku knihy naruby, aby byly švy skryté, a vyžehlete ji naplocho.

Krok 8: Vložte svou oblíbenou obrázkovou knihu do nového obalu!

Nyní může mít vaše dítě svou vlastní personalizovanou knihu!

-Aby to bylo ještě výjimečnější, proč na obálku nepřidat jejich jméno nebo nějaké vaše umělecké dílo?

*Poznámka: Nažehlovačka, kterou jsem použila, byla vyrobena pro světlé látky, takže pokud chcete vyrobit nažehlovačku pro miminko s tmavou látkou, budete potřebovat jiný typ předsádky.

Jak se řekne požehnaná holčička?

Čerstvé maminky poprvé mohou být ohromeny. Výchova dítěte je náročná, ale s pomocí a radami se naučíte, jak se o svou holčičku starat.

Zde je několik tipů od nových maminek, které by se měly ukázat jako užitečné, pokud vychováváte malou dceru:

* Za prvé, hodně odpočívejte, když můžete. Vaše tělo to potřebuje, stejně jako váš mozek! Unavená mysl není vždy dostatečně bdělá na to, aby věděla, zda se stalo něco nebezpečného – jako je nechávat jídlo na pracovní desce, kde k němu děti snadno dosáhnou, nebo zapomenout na horké nápoje ponechané bez dozoru u miminek, které by se mohly popálit při chytání těch šálků plných vařících se kapalina.

* Jiná věc by byla, kdyby k vám jednou za čas někdo přišel, jen aby ji mohl sledovat, zatímco se o sebe staráte nebo vyřizujete pochůzky. Tímto způsobem budete vědět, že je vždy nablízku někdo, kdo ví, co je v danou chvíli potřeba udělat – i když se jen stará o to, aby malé zůstalo v bezpečí!

* Ujistěte se, že má také spoustu hraček na hraní, protože nuda je skutečná a děti také potřebují stimulaci; jinak by se mohli rozzlobit, což by je mohlo přivést do problémů, jako je útěk, aniž by komukoli řekli, kam jdou (nebo ještě hůř).

* Také se ujistěte, že dům je zabezpečený pro děti, než si přivezete svou novou dceru domů z nemocnice: žádné ostré rohy na nábytku se zakrytými hranami, aby nedošlo ke zranění, když na ně děti náhodně spadnou.

Nebo dokonce cíleně; umístěte zámky na skříňky a zásuvky se škodlivými chemikáliemi nebo čisticími prostředky, aby vaše dítě nemohlo náhodně spolknout žádnou z těchto jedovatých kapalin nebo plynů; ujistěte se, že schodiště jsou zablokovaná, pokud již nejsou dětská branka – chápete.

* V neposlední řadě se připrav na to, že tvé srdce roztaje pokaždé, když na tebe vzhlédne svýma velkýma očima a usměje se…nebo i když jen tiše odpočívá ve své postýlce po dlouhém dni, kdy je rozkošná. Jakmile se stanete maminkou malé holčičky, už se nikdy nebudete cítit unavení!

Co napíšu do dárkové knihy?

Někteří lidé rádi píší vzkaz do své dárkové knihy, zatímco jiní raději nechávají stránky prázdné. Pokud se rozhodnete napsat zprávu, může to být něco tak jednoduchého jako „Všechno nejlepší k narozeninám!“ nebo „Doufám, že se vám tento dárek bude líbit.“ Můžete také zahrnout krátkou poznámku o tom, proč jste vybrali knihu pro svého přítele nebo blízkého.

Pokud se cítíte kreativní, můžete dokonce napsat báseň nebo příběh přímo pro ně. Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že je to upřímné a od srdce. Ostatně právě to dělá dárek skutečně výjimečným.

Bez ohledu na to, co se rozhodnete vložit do své dárkové knihy, určitě se to dotkne srdce vašeho přítele nebo milovaného člověka. Nebojte se tedy napsat něco smysluplného a srdečného. Je to přece tvůj dar!

Závěr: Dárkové knihy jsou skvělým způsobem, jak někomu ukázat, že vám na něm záleží. Nejlepší na tom je, že jsou levné a lze je snadno vyrobit doma nebo je dokonce koupit v internetovém obchodě, jako je Amazon (což doporučujeme).

Tak na co čekáš? Začněte ještě dnes tím, že se budete řídit těmito tipy, jak personalizovat svou personalizovanou knihu pomocí milostných zpráv. Doufáme, že pomohou přinést radost do života někoho, kdo to právě teď nejvíce potřebuje – ať už tou osobou jste vy nebo ostatní kolem vás.