Jak vyrobit tylovou sukni vysoké stoličky

Tento blogový příspěvek ukáže, jak vyrobit tylovou sukni vysoké židle, kterou lze přizpůsobit tak, aby odpovídala vašemu dekoru. Tylová sukně vysoké židle je jednoduchý projekt, který lze dokončit za hodinu nebo méně. Je to snadné a levné, takže nemáte žádnou výmluvu, abyste to nezkusili.

Jak vyrobit tylovou sukni vysoké stoličky

Tylová sukně vysoké stoličky je skvělý způsob, jak zkrášlit židli vašeho dítěte.

Věci, které budete potřebovat

  • Svinovací metr
  • Elastický materiál o šířce 1 palce
  • Nůžky
  • Šicí stroj
  • Tul
  • 1 saténová stuha široká 1/2 palce

Zde je několik jednoduchých kroků

Krok 1. Změřte požadovanou délku sukně z tylové vysoké židle a poté nastříhejte požadované množství látky na pásy, které jsou dvakrát tak široké.

Poté vezměte proužky tylu a sešijte je dohromady, aby vytvořily pruh, který je dostatečně dlouhý na šířku vaší vysoké židličky.

Krok 2. Při provádění tohoto kroku dbejte na to, aby na každé straně zůstalo asi půl palce. Nešijte až do konce, abyste ponechali místo později pro případ, že by bylo potřeba provést nějaké úpravy.

Krok 3. Poté přeložte dlouhý pruh na polovinu a prošijte podél obou okrajů tak, aby byl na obou koncích úhledně odříznut. Délka by také měla odpovídat šířce vaší vysoké židličky. Ujistěte se, že nezůstanou žádné nedokončené oblasti, jinak vám budou později viset volné provázky.

Krok 4. Vezměte proužek a připevněte jej k sedadlu vysoké židličky. Měli byste být schopni prostrčit obě vrstvy látky pomocí nůžek a poté je na každé straně spojit k sobě přišitím místa, kde jste propíchli. Tím bude vše zajištěno na místě, takže se nebude tolik pohybovat.

Poté můžete pokračovat v připevňování dalších pruhů nebo jednoho celého pruhu po obvodu sedáku vaší vysoké židličky.

Krok 5. Ujistěte se, že je to pěkné a rovnoměrné po celou dobu! Po dokončení bude vypadat skvěle, ale nebuďte překvapeni, když je budete mít těžké připevnit, protože jsou tak kluzké. Jen se ujistěte, že jsou obě vrstvy k sobě bezpečně připojeny a že pásek je také bezpečně upevněn.

Pak můžete přidat nějaké pěkné stuhy nebo mašle na přední část sedáku vysoké stoličky pro dekorativnější vzhled, pokud chcete. Jen se ujistěte, že nezakrývá na obou stranách místo, kde jste šili, protože tak bude přidržován.

Nakonec byste měli mít krásnou tylovou sukni vysoké židličky, která dodá vaší dětské židličce styl.

Kolik tylu potřebuji na výrobu sukně vysoké židle?

Pro vysokou židli, která je asi 28 palců dlouhá, budete muset koupit šest yardů tylu.

Jak umístíte banner na vysokou židli?

No, není to žádná raketová věda.

Banner je připevněn k vysoké židli pomocí nastavitelného popruhu, který se hodí na většinu židlí a stolů. Tenký látkový materiál lze těsně přitáhnout přes stůl pro maximální bezpečnost a stabilitu.

Nemusíte se tedy bát, že by vaše miminko nebo batole strhlo své ozdoby pro zvláštní příležitosti. Než jej použijete, možná budete chtít zkontrolovat vedení restaurace.

Jak dlouhý by měl být banner vysoké židle?

Délka vaší girlandy závisí na tom, jak dlouhou ji chcete mít. Pokud průměrný člověk chce 12palcový pokles, pak nastříhejte proužky dlouhé 26 palců, protože po přeložení jim zbude asi 10 palců bez toho, aby se u jejich přehnutého okraje shlukoval žádný materiál, takže to zohledněte při měření toho, co typy a barvy látek by měly jít kam.

Jakmile je vše řečeno a hotovo, lze vždy v případě potřeby provést úpravy ještě větším seříznutím určitých oblastí.

Jak vyrobíte stuhovou sukni s vysokou židlí?

Sedněte si k šicímu stroji s délkou látky. Stuhu přišpendlete mezi dvě vrstvy látky na okraji, ponechte trochu volné pro nabírání. Prošijte podél jedné strany pomocí dlouhého stehu a nahrňte ho do elastického pasu, abyste vytvořili tvar sukně. Přišijte suchý zip nebo zaklapněte na místo, abyste jej mohli připevnit kolem vysoké židle.

Jaký je rozdíl mezi tylem a síťovinou?

Tyl je typ síťoviny, který se používá již mnoho let. Původně se vyráběl z hedvábných a bavlněných nití, ale nyní se používá i nylon nebo umělé hedvábí. Existují různé typy tylu, jako je matný, vyztužený a laminovaný v závislosti na tom, jaké bude konečné použití.

Síťovina je materiál, který má mnoho různých použití. Může být vyroben z nylonové nitě tkané dohromady v mřížkovém vzoru s dostatečným počtem otvorů, aby prošly věcmi, ale ne dostatečně velkými, aby předměty nemohly procházet sítí.

Jak docílíte toho, aby banner zůstal na vysoké židli?

K připevnění můžete použít provázek. Klip na pojivo také poslouží. Budete potřebovat pásku nebo lepidlo, pokud chcete, aby byl banner nalepený déle než jeden den! Pokud to nefunguje, zkuste posunout židli blíže k zásuvce, aby na banner svítilo více žárovek. V místnosti, kde je vaše židle, může být příliš tma.