Jak vyrobit říhání látky z plen

Jak vyrobit ubrousky z plen? Chcete-li z plenky vyrobit látku na odříhnutí, otočte ji naruby a položte naplocho. Změřte šířku jedné strany v jejím nejširším bodě – pro toto měření je nejlepší těsně pod pasem.

Ustřihněte dva kusy o stejné velikosti se zaoblenými rohy na každém konci – můžete použít buď nůžky, nebo nůžky na nůžky, aby byly okraje nařasené. Spojte je otočením pravých stran dovnitř a sešitím tří stran pomocí ½ palce (nebo ¼ palce, pokud používáte PUL).

Otočte pravou stranou ven, zlehka stlačte švy a poté prošijte po celém obvodu vnějšího okraje asi ⅛” od neopracovaných okrajů, abyste je úplně uzavřeli, takže po dokončení nejsou vidět žádné stehy. Nyní složte podél původní linie, otočte spodní konce o další ½ palce a sešijte dolů, abyste zajistili.

Kolik se do plenky Huggies vejde?

Plena Huggies pojme až 18 uncí čůrání. To odpovídá kapacitě močového měchýře šestiletého chlapce. Pokud se tedy vašemu drobečkovi stane nehoda, plenka Huggies to zvládne! Systém ochrany proti úniku navíc udrží vaši podlahu v suchu. Vyzkoušejte balíček plen Huggies a přesvědčte se sami, jak dobře fungují!

Plenky Huggies jsou navrženy tak, aby pomáhaly předcházet protečení a udržovaly vaše dítě v pohodlí po celý den. Pružné strany zajišťují přiléhavé uchycení, zatímco kryty proti úniku chrání před nehodami.

Díky savosti až 18 uncí se můžete spolehnout, že tyto plenky zvládnou jakýkoli nepořádek, který vaše dítě může mít. Objednejte si balíček plen Huggies ještě dnes a sami uvidíte rozdíl!

Přebalujete každé kojení?

Záleží na potřebách vašeho dítěte a na tom, jaký typ produktu se používá. Většina rodičů ráda mění plenku po každém kojení (každých pár hodin). Pokud má však jejich maličký citlivou pokožku, někdy to může být častější než obvykle, dokud vyrážka nezmizí.

To také pomůže zabránit vzniku vyrážek v první řadě také tím, že zajistíte, aby během používání nedošlo k žádnému kontaktu mezi krémy/mlékem a plenkami. Pokud používáte látkové plenky, ujistěte se, že jste před praním odstranili pevné částice, abyste dosáhli nejlepších výsledků!

Tyto rady by se daly použít i při méně častém přebalování, protože chceme, aby zadek dítěte zůstal co nejsušší.

Jakmile budeme mít další informace o novém vydání produktu, určitě vás budeme aktualizovat, ale pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte se obrátit na náš tým podpory a požádat o pomoc!

Jak čistíte dítě po plence?

Existuje několik způsobů, jak vyčistit dítě poté, co odešlo na toaletu v plence. Jedním ze způsobů je použití ubrousků. Můžete použít buď jednorázové ubrousky, nebo vlhčené ubrousky, které budete muset opláchnout a poté vyhodit. Dalším způsobem je použít žínku a trochu mýdla.

Navlhčete žínku teplou vodou, přidejte malé množství mýdla a otřete dítě. K čištění miminka můžete použít i rozprašovač naplněný teplou vodou. Jen se ujistěte, že z nich dostanete všechnu moč a výkaly!

Nakonec, pokud chcete být opravdu důkladní, můžete své dítě vykoupat pomocí jemného mýdla a vody. Ujistěte se, že je poté úplně vysušíte, aby nevychladly.

Měli byste utírat dítě při každé výměně plenky?

Odpověď na tuto otázku je jednoznačně ano! Je důležité udržovat vaše dítě čisté a suché a otření zadečku při každé výměně plenky pomáhá zajistit, že zůstane zdravé a šťastné. Otírání také zabraňuje vyrážce z plen, která může být pro vašeho drobečka nepříjemná.

Ujistěte se, že při otírání používáte jemný čisticí prostředek bez mýdla a nikdy nepoužívejte agresivní chemikálie nebo ubrousky s alkoholem nebo vonnými látkami. Dobrým pravidlem je utírat se vždy zepředu dozadu, aby se bakterie nedostaly do močové trubice dítěte.

Kdy byste měli začít utírat své dítě?

Někteří rodiče čekají, až bude miminku zhruba šest měsíců, ale je opravdu jen na vás, kdy bude vaše dítě připravené. Nezapomeňte si promluvit se svým pediatrem, pokud máte nějaké dotazy nebo obavy ohledně toho, kdy je to pro vaše dítě nejlepší.

Existují speciální ubrousky, které mohu použít?

Nikdy byste neměli používat ubrousky, které mají na zadečku novorozenců alkohol, vůně, barviva, bělidla nebo jiné agresivní chemikálie, protože tyto složky mohou dráždit jejich citlivou pokožku.

Ujistěte se, že ubrousky neobsahují žádnou z těchto složek a místo toho hledejte jemné přírodní čisticí prostředky. Budete také chtít ubrousky s měkčí látkou, aby nepoškrábaly jemnou pokožku vašeho dítěte při čištění po každé výměně plenky.

Pro mnoho rodičů je snazší koupit balení předem navlhčených látkových plen od online prodejce, jako je Amazon, než kupovat jednotlivé vlhké toaletní ubrousky v obchodě.

Jak správně přebalujete dítě?

Prvním krokem k přebalování dítěte je zajistit, aby bylo v otevřeném prostoru. To znamená, že je položíte na zem nebo do postele, kde můžete snadno pracovat s jejich nohama a zadečkem, aniž byste měli velké problémy s pohybem kolem vašeho děťátka.