Jak vyrobit ohrádku pro dítě

Jak vyrobit ohrádku pro miminko? Prvních pár měsíců bude novorozenec trávit většinu času ve vaší náruči nebo na vaší hrudi. Jakmile začnou růst a stanou se aktivnějšími, možná je budete chtít pryč, abyste mohli dělat jiné věci kolem domu, aniž byste je neustále drželi.

Ohrádka je skvělý způsob, jak dát dítěti prostor a přitom být stále nablízku, když to potřebuje.

Zde je několik tipů, jak vytvořit bezpečnou ohrádku pro miminko:

#1. Změřte přibližně dvě stopy od jedné stěny a označte páskou, kde položíte podlahovou výplň

#2. Kupte si čtyři kusy podložek na stěhování nábytku o rozměrech 36 palců na šířku a 48 palců na délku, které by měly být dostatečně velké, aby rovnoměrně pokryly každý roh (pokud potřebujete koupit více než jedno balení, udělejte to).

#3. Umístěte podlahovou výplň do každého rohu vámi určeného prostoru a zajistěte ji lepicí páskou. Také se ujistěte, že jste pod elektrické zásuvky nebo jiná potenciální nebezpečí umístili podložku

#4. Je-li to žádoucí, postavte kolem ohrádky plot pomocí branek nebo jiného typu ohrádky, abyste jim zabránili opustit svůj prostor.

Jak otevřete balíček pro hraní?

Nejprve musíte odstranit korbičku a vyměnit stůl. Dále rozepněte všechna síťovaná okna, abyste umožnili větrání. Poté zatáhněte za obě strany středové tyče, dokud se zcela nevytáhne pomocí dvou zajišťovacích spon na každém konci, které je zajistí na místě.

Před sklopením zpět do úložné polohy zatáhněte za zajišťovací sponu na jedné straně, abyste jej odemkli (druhý zámek se také automaticky složí).

Rozložte oba konce vašeho hřiště s mírným ohnutím podél spodních kolejnic; to poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný vstup, aniž byste se museli příliš ohýbat nebo se hrbit – zvláště pokud jste vysocí!

Abyste se ujistili, že vaše dítě zůstane v bezpečí uvnitř svého batohu a hraje si při hraní nebo spánku, připojte na každou stranu hřiště jednu sadu čtyř rohových svorek. Nakonec zavřete a uzamkněte všechny zipy, než je uložíte.

Jak dlouho trvá sušení Pack N Play?

Hračky Pack N nejsou obecně určeny k použití jako ručník, ale v případě potřeby je můžete pověsit. To může trvat až 24 hodin nebo déle v závislosti na podmínkách vaší sušičky a na tom, jak byla vaše Pack n‘ Play mokrá.

Pokud je to naléhavé, někteří výrobci doporučují zabalit je do čistého bílého prostěradla před pověšením ven, protože prostěradlo absorbuje vlhkost rychleji než samotná látka.

Alternativně můžete také sušit v interiéru tak, že jednu stranu necháte odkapat přes něco jako sprchové tyče nebo kliky s ručníky pod nimi, abyste zachytili přebytečnou vodu (toto udělejte někde, kde nebude způsobena žádná škoda).

Je samozřejmé, že používání jakýchkoli zdrojů tepla, jako jsou vysoušeče vlasů nebo přímé sluneční světlo, by bylo pro váš Pack N Play velmi špatné a za žádných okolností se nedoporučuje. Takže pokud jste někdy ve vazbě, vyzkoušejte jednu z těchto metod, než se uchýlíte k něčemu nebezpečnému!

Je Graco Pack N Play omyvatelný?

Aby byl váš Graco Pack N Play čistý a bezpečný, některé modely lze skutečně prát. Chcete-li zjistit, zda mezi ně patří i váš, podívejte se do přiloženého návodu, kde najdete seznam dílů, na které můžete bezpečně použít vodu a mýdlo. Pokud takový seznam neexistuje, pak tento model bohužel není určen k praní v pračce.

Pokud se však stane, že na horní části hlavního sedadla, kde miminka spí (nebo si někdy hrají) je odnímatelná podložka, zkuste ji nejprve sundat, než vložíte Pack N Play do pračky!

Možná budete muset oba kusy následně vysušit na vzduchu, protože by se mohly srazit působením horké vody a sušiček.

Jak otevřete balíček Urbini a hrajete?

Urbini pack and play lze snadno nastavit. Je připraven k použití během několika minut po otevření krabice! Zde je několik věcí, které musíte udělat jako první:

-Vyjměte všechny díly z krabice. Měli byste mít rám, podložku na matraci, tašku na přenášení s ramenním popruhem, boční kapsu na příslušenství (na znečištěné předměty), návod k použití, sadu jednoho listu (připevněnou a naplocho), hrazdičku s hračkami, připevňovací šrouby ke kočárku a klíč. Umístěte je na místo, kde je dostatek místa pro montáž.

Jak rozložíte Pack n Play pomocí kočárku?

Skládací mechanismus Pack n Play umožňuje složit funkci kočárku z vašeho hřiště. S tímto budete potřebovat pomoc, protože to může být obtížné, zvláště pokud máte menší model balení a hraní.

Existují dva způsoby, jak většina lidí rozbít svůj Pack n Play: buď pomocí zipu nebo klipsu. Některé modely používají obě metody pro zvýšení bezpečnosti, takže se celá jednotka celkově rozloží na méně součástí – což usnadňuje jejich přepravu a skladování, když se nepoužívá.

Pokud je váš starší model pouze se zipem, pak doporučujeme zavolat zákaznický servis, než se o něco pokusíte sami, pro případ, že by zapomněli zmínit něco o tom, jak tyto věci fungují! Nebo ještě lépe, je to tady na Baby’s R Us, kde najdete model, který má oba typy poruchových metod.