Jak vyrobit ohrádku pro 13měsíční dítě

Novopečení rodiče se často ptají Jak vyrobit ohrádku pro 13měsíční dítě? Pokud však patříte do této kategorie, přečtěte si tento blogový příspěvek, kde se dozvíte více.

Postup při výrobě ohrádky pro 13měsíční dítě

Krok 1. Můžete vyrobit ohrádku pro vaše 13měsíční dítě. Pokud to zkusíte, je to velmi snadné a zábavné! Proč si nedat trochu času a nepostavit jeden ve tvaru osmiúhelníku?

Krok 2. Můžete použít jednoduché zásoby, jako jsou čtvercové listy překližky nebo obdélníkové kusy dřevotřískové desky, které jsou nařezány na zvládnutelné velikosti, abyste vytvořili [osmiúhelníkové] (/glosář) tvary, které se stanou každým bočním panelem.

Krok 3. Bezpečně je připevněte pomocí vrutů do dřeva a poté přidejte panty tak, aby po rozložení tvořily velký čtverec.

Krok 4. Zavěste dva sousední panely na oba konce (pokud pracujete s překližkou), na všechny čtyři rohy umístěte silné magnety, pokud místo toho používáte plech. Nakonec hotový výrobek natřete barvou podle vašeho vkusu.

Můžete bezpečně spát s novorozencem?

Společné spaní může být bezpečné, pokud víte, co máte dělat. Nejprve se ujistěte, že pokoj vašeho dítěte je na chladnější straně a že v jeho blízkosti nejsou žádné přikrývky nebo polštáře, protože by to mohlo představovat riziko udušení. Za druhé, vždy umístěte novorozence na záda, abyste snížili riziko SIDS.

Dále spolu spěte pouze během spánku nebo nočního spánku, aby maminka slyšela svého malého, aniž by musela vstávat z postele pokaždé, když něco potřebuje. Pokud se s těmito pokyny necítíte dobře, nemusí být pro vás to pravé!

Ale pamatujte: to, že nechcete spolu spát, neznamená, že by se tomu měli vyhýbat i ostatní lidé! Záleží na preferencích každé rodiny.

Jak opravíte balíček pro hraní?

Pokud matrace správně nesedí, je možné, že bude nutné opravit pack n play.

Sestavte si nástroje a materiály.

Chcete-li začít, budete potřebovat plochý šroubovák. Tento nástroj můžete použít pro více účelů v balíčku n play, takže je dobré mít vždy jeden po ruce! Vrták se šrouby může také přijít vhod, stejně jako nějaké lepidlo na dřevo nebo hřebíky v závislosti na tom, co potřebuje upevnění.

Před startem se ujistěte, že máte na sobě vhodné bezpečnostní vybavení, jako jsou brýle nebo rukavice, protože při práci kolem ostrých předmětů, jako jsou pily a vrtačky, může dojít k nehodě. Pokud ještě nedošlo k žádnému poškození, ale chcete věci vyměnit tam, kde jsou, když nepotřebujete ani nástroje!

Někdy lidé prostě chtějí přeskupit pack n play, takže vyjmou všechny šrouby a dají je na jiné místo nebo staré nahrazují novými silnějšími hřebíky.

Jak umýváte vynalézavou omyvatelnou hernu?

Nejprve musíte rozepnout kočárek a vyjmout ho z vašeho hřiště. Poté sklopte strany hřiště, dokud nezapadnou na místě (zůstanou složené).

Jakmile je zcela zapadnou, rozložte je a poté pomocí nastavitelného klíče nebo kleští jemně uvolněte veškeré napětí na zipu kolem síťovaného panelu otočením spodní části, která je připojena pod podložkou korbičky směrem od středu k vnějšímu okraji matrace. .

Nyní vezměte vlhkou žínku a otřete vnitřní části, kde by ležela hlavička dítěte, když spalo; ujistěte se, že po otření hadříku po povrchu nezůstaly žádné částice nečistot, protože by mohly způsobit poškození později, pokud by nebyly řádně setřeny, než je znovu složíte pro účely skladování.

Po dokončení procesu praní se ujistěte, že je veškerá látka úplně suchá, než ji složíte zpět k sobě (není-li složeno správně, mohlo by to způsobit zaseknutí zipu při pokusu o opětovné zapínání).

Jakmile bude podložka odpojena od hřiště a vyčištěna, můžete nyní sejmout vložku kočárku rozepnutím síťovaného panelu na horní straně matrace, kde by byla během spánku hlavička dítěte.

Uvidíte dvě odkryté kovové tyče, které drží na místě; uchopte je kleštěmi nebo nastavitelným klíčem a jemně je otáčejte proti směru hodinových ručiček, dokud se neuvolní.

S rukou stále pevně uchopte odkrytou tyč pod plastovou vložkou a mírně zatáhněte nahoru, aby se spodní část uvolnila, ale nechte tyč spočívat na spodní/zadní straně plastové podšívky, aby se během procesu praní nerozlomila. Nyní můžete odstranit vložku z hřiště, aniž byste se museli obávat, že rozbijete jakoukoli část.

Před opětovným složením se ujistěte, že je veškerá látka suchá a čistá; v opačném případě nebude plastové obložení správně přiléhat na kovové tyče, pokud je stále vlhké/mokré (způsobí změnu barvy).

Jakmile bude vše otřeno na vnitřní části, kde by při spánku ležela hlavička dítěte, znovu připojte síťový panel k matraci tak, že nahradíte tyč, která byla držena na místě mezi dvěma odkrytými tyčemi pod plastovou podšívkou.

Vložte jeden konec do drážky nahoře a zatlačte dolů směrem dolů, dokud nezapadne na místo – po silném zatlačení byste měli slyšet cvaknutí.

Poté vezměte další lištu a opakujte předchozí kroky pro vkládání do drážek umístěných podél okraje bočních panelů pod podložkou korbičky.

Jakmile je vše na svém místě a zaklapnuto k sobě, můžete nyní znovu připevnit podložku na korbičku zpět na hrací plochu zipem horní části (může to trvat několik pokusů, než ji správně zarovnat), dokud nebude celá plastová podšívka zcela zakryta.

Po dokončení tohoto procesu zapněte spodní část zipu pod panelem ze síťoviny směrem k vnějšímu okraji matrace; ujistěte se, že nezůstaly žádné částečky nečistot, protože by to mohlo způsobit poškození při pokusu složit vše zpět do skladovací polohy pro další použití.

Nyní, když je vaše omyvatelná vynalézavost vyčištěna a řádně vysušena, můžete také odstranit bílé kryty proti prachu z vnitřních částí, kde by ležela hlavička dítěte při spánku – jednoduše je rozepněte zipem jako jakýkoli jiný kus látky na celém produktu a sejměte.

Nyní, když je vše vyčištěno a vysušeno, můžete nyní svou omyvatelnou vynalézavou hernu znovu sestavit pro další použití!

Před opětovným složením se ujistěte, že jsou všechny látky zcela suché (pokud nejsou složeny správně, mohlo by to způsobit zaseknutí zipu při pokusu o zip).