Jak vyrobit konce knih z bot pro chlapečka

Jak z botiček pro chlapečka udělat konce knih? To je častá otázka novopečených rodičů. V tomto článku vám však poradíme, jak na to.

Budete potřebovat:

– Dvě botičky pro chlapečka

– Silné lepidlo

– Těžká kniha

– Něco na ozdobení konce knihy (volitelné)

Instrukce:

– Začněte tím, že se rozhodnete, kterým směrem nahoru chcete boty směřovat. Poté naneste dostatečné množství lepidla na jednu botu a připevněte ji k přední desce knihy poblíž hřbetu.

– Držte jej na místě, dokud lepidlo neztuhne. Poté udělejte totéž s druhou botou na zadním krytu. Pokud chcete, můžete konce své nové knihy ozdobit barvou, samolepkami nebo čímkoli jiným, co se vám líbí. Popusťte uzdu své fantazii!

– Teď už zbývá jen postavit knihu na polici a obdivovat svou ruční práci.

Dětské botičky dělají takové sladké konce knih – a určitě vám přinesou spoustu šťastných vzpomínek pokaždé, když je uvidíte.

Máte kreativní způsob, jak upcyklovat dětské oblečení? Rádi bychom o tom slyšeli v komentářích!

Jak svážete látkovou knihu?

Zde jsou zásoby, které budete potřebovat:

– Stoh skládaných látkových čtverců

– Jehlu a nit

– Kus stuhy nebo provázku

Chcete-li svázat svou látkovou knihu, začněte navlékáním jehly s dlouhou nití. Poté vezměte horní čtverec ze stohu látky a proveďte průběžný steh podél jedné strany.

Pokračujte ve vytváření průběžných stehů podél všech čtyř stran každého čtverce a skládejte je za pochodu. Jakmile sešíváte všechny čtverce dohromady, svažte nit a ořízněte přebytek.

Nakonec pomocí stuhy nebo provázku vytvořte poutko na zavěšení knihy. Voila! Nyní máte krásnou a jedinečnou látkovou knihu, kterou můžete vystavit u vás doma. Děkujeme, že nás sledujete.

Zkoušeli jste tento projekt doma? Rádi bychom viděli vaše výsledky! Přečtěte si související článek, jako je kniha What Goes In A Baby Memory Book Šťastné tvoření!

Jak si uděláte domácí knížku pro miminko?

Existuje několik různých způsobů, jak si vyrobit domácí dětskou knihu. Jednou z možností je zakoupit si prázdné fotoalbum a poté vložit vlastní fotografie a žurnál. Další možností je vytvořit dětskou knihu ve stylu scrapbooku pomocí stavebního papíru, samolepek a dalších řemeslných potřeb.

Pokud chcete vytvořit profesionálněji vypadající dětskou knížku, můžete si vždy vyzkoušet vazbu vlastní knihy. Tato metoda vyžaduje trochu více času a úsilí, ale výsledkem bude krásně vyrobená památka, kterou si můžete uchovat po mnoho let.

Bez ohledu na to, jakou metodu zvolíte, nejdůležitější je, abyste si našli čas na zdokumentování všech těch vzácných vzpomínek! Vaše dítě vám za to jednou poděkuje.

Pokud nejste zručný typ, nebojte se – na trhu je spousta předem připravených knížek pro miminko, které by byly pro vaše ratolesti ideální. Stačí si vybrat ten, který k vám mluví, a naplnit ho všemi svými oblíbenými fotografiemi a vzpomínkami.

Jak se dělá kniha z měkké látky?

Budete potřebovat:

– přebal knihy (můžete použít starou krabici od cereálií, stavební papír nebo karton)

-výstřižkový papír nebo balicí papír

-tavnou lepicí pistoli a lepicí tyčinky

– sešívačka a sponky

– zbytky látek (volitelné)

Ustřihněte si obálku knihy na požadovanou velikost. Pokud používáte krabici na cereálie, odřízněte horní a spodní chlopně. Poté ustřihněte dva kusy scrapbookového papíru nebo balicího papíru, aby se vešly na přední a zadní stranu přebalu knihy. Přilepte je na místo.

Nyní je čas začít přidávat stránky! Odřezky látek nakrájejte na čtverce, které jsou přibližně dvakrát větší než vaše dokončená kniha. Naskládejte je na sebe a poté je přeložte napůl.

Přišijte přeložený okraj k vnitřní straně přebalu knihy. Tento postup opakujte, dokud nebudete mít tolik stránek, kolik chcete.

Vaše kniha z měkké látky je nyní kompletní! Můžete jej použít k ukládání fotografií, poznámek nebo čehokoli jiného, ​​co vás napadne. Děkujeme, že nás sledujete! Doufám, že se vám bude líbit tvorba vlastní knihy z měkké látky.

Jak vyrobit látkové knihy pro miminka

Látkové knížky jsou skvělým způsobem, jak zabavit vaše miminko, a jsou také velmi vzdělávací. Zde je rychlý a snadný návod, jak si vyrobit vlastní látkovou knihu.

Budete potřebovat:

-Kus látky o rozměrech alespoň 18 x 18 palců.

-Nůžky

-Vlákno

– šicí stroj (volitelně)

Nejprve si nařežte látku na dva kusy, každý o rozměrech 9 x 18 palců. Poté přeložte látku na polovinu špatnými stranami k sobě tak, aby vznikl obdélník o rozměrech devět palců krát devět palců.

Šijte podél tří otevřených stran obdélníku, ponechte čtvrt palce na švu. Pokud nemáte šicí stroj, můžete knihu sešít zavřenou ručně.

Nyní je čas ozdobit svou knihu! K přidání obrázků a návrhů na obálku a stránky knihy můžete použít fixy na látky nebo barvu. Popusťte uzdu své kreativitě! Jakmile dokončíte zdobení, vaše látková kniha je kompletní!

Látkové knihy jsou skvělým způsobem, jak zapojit smysly vašeho miminka a podpořit jeho vývoj. Tyto knihy jsou také velmi odolné, takže dokážou odolat všemu slintání, žvýkání a trhání, které miminka dělají. Nejlepší ze všeho je, že je snadné a levné vyrobit si je sami! Zkuste to ještě dnes.