Jak vyrobit knihu pro miminko pro děti

Jak vyrobit dětskou knížku pro miminko? To je častá otázka novopečených rodičů. V této příručce vás však naučíme, jak na to.

Budete potřebovat:

– Papír

– Nůžky

– Barevné tužky nebo pastelky

Prvním krokem je přeložení kusu papíru na polovinu. Poté na přeloženém okraji vystřihněte velký obdélník. Toto bude obálka vaší knihy. Otevřete papír a nakreslete obrázek dítěte na přední obálku.

Dále budete muset vytvořit několik stránek pro vaši knihu. Další papír přeložte napůl a na přeloženém okraji vystřihněte dva malé obdélníky.

Toto budou vaše stránky. Nyní otevřete papír a na každou stránku napište větu o miminkách. Každou stránku můžete ilustrovat kresbou miminka.

Jakmile dokončíte vytváření stránek knihy, musíte je připevnit na přebal. Můžete to udělat jejich sešitím nebo slepením.

Nyní, když je vaše dětská knížka kompletní, můžete ji darovat! Vaši rodiče nebo prarodiče si budou rádi číst o miminkách se svým vnoučetem.

Co píšete na náboženskou kartičku s miminkem?

Existuje mnoho věcí, které můžete napsat na náboženské přání miminka. Můžete jít s tradiční zprávou, nebo být kreativní a přizpůsobit svůj vzkaz budoucí matce!

Zde je náš seznam toho, co říci na náboženské kartě miminka:

Bůh žehnej tomuto malému andílkovi a jejich rodině. Jsme tak nadšení z jejich příchodu na Zemi! Bůh vám musel požehnat, protože vám dal tak úžasný dar shůry. Doufám, že bude i nadále žehnat vám oběma, stejně jako všem ostatním kolem nich!

Požehnání za požehnáním se sypou na váš nový uzlíček radosti, který brzy dorazí na tento svět v plné síle, připraven vzít ho útokem. Kéž svou přítomností na zemi přinesou štěstí do vašich životů a do života všech ostatních!

Doufáme, že toto miminko je pro vás stejně výjimečné, jako bude v životě – plné lásky, smíchu a radosti. Modlíme se, aby je Bůh vždy udržoval v bezpečí, zatímco na jejich hlavy vynese mnohá požehnání…a vaše mamince!

Tolik štěstí na ně čeká v příštích letech, takže pojďme společně oslavit, než všechno začne nanovo, až se malý brzy narodí!

Požehnání shůry pro nejslavnější budoucnost plnou úžasných dobrodružství čekají na drazí, kteří zde dnes přivítali tak úžasný dar, jako je ten váš; kéž jsme všichni svědky jeho příchodu z první ruky příští měsíc, kdy mateřství zaklepe na vaše dveře za pouhé tři týdny!

Přejeme vám hodně lásky, smíchu a štěstí při přípravě na nejnovější přírůstek do vaší rodiny. Gratulujeme k této úžasné zprávě! Kéž Bůh žehná vašemu děťátku to nejlepší, co život může nabídnout. (Name) je tak nadšený, že je poznává!

Když se narodí dítě, je to taková radostná událost! Jsme rádi, že můžeme oslavit tento výjimečný okamžik s vámi a přejeme vám k vašemu novému příchodu jen to nejlepší. Gratulujeme, že jste se stali rodiči! (Jméno) bude tak skvělý velký bratr/sestra!

Kéž vám toto dítě přinese mír do vašeho života a zaplní veškerou prázdnotu, která mohla přijít od posledního požehnání, které opustilo domov. Všichni zde v kostele posíláme své modlitby a podporu, když vychováváte toto dítě v Pánu.

Kéž je váš domov místem bezpečí a oddechu pro toto maličké a kéž najdete veškerou lásku a radost, kterou potřebujete, abyste je vychovávali na cestách našeho Pána! Gratulujeme k vašemu novému příchodu!

Co to znamená přinést knihu místo karty?

Existuje mnoho způsobů, jak oslavit důležitou událost v životě přítele nebo milovaného člověka. Je zvykem, že si lidé navzájem dávají karty a dárky, když se to stane, ale někdy je hezké nekoupit jen něco z obchodu, zvláště pokud chcete, aby byl váš dárek jedinečný a zvláštní.

Pokud máte čas, energii a dobré úmysly, proč si místo nákupu karty neudělat knihu? Podomácku vyrobenou knihu vyrobenou s láskou si její příjemce může navždy cenit.

Zde je několik návrhů, jak toho dosáhnout:

Nejjednodušším typem knihy je prázdný sešit – který nevyžaduje vůbec žádnou zvláštní zručnost nebo kreativní talent! Jediné, co potřebujete, je papír (nejlépe pěkný papír), pero nebo tužka a trochu času.

Můžete napsat své myšlenky a vzkazy pro osobu, kterou oslavujete, nebo si jednoduše vybrat citáty či básně, které s vámi rezonují a cítíte se jako vhodné pro danou příležitost.

Pokud chcete, aby věci byly složitější (nebo lepší!), můžete zkusit vytvořit knihu ze složených stránek. Existuje mnoho různých způsobů, jak toho dosáhnout – jednou z jednoduchých metod je najít zajímavý obrázek online nebo v časopise a poté jej vytisknout na několik listů papíru.

Po vytištění přeložte stránky napůl tak, aby byl obrázek uvnitř; pak je sešijte podél páteře. Pokud chcete přidat text, můžete jej buď ručně napsat na každou stránku, nebo jej vytisknout pomocí počítače.

Pokud se cítíte ambiciózní, můžete zkusit vytvořit celou knihu od začátku! To by vyžadovalo určité základní znalosti o tom, jak používat textový procesor a/nebo software pro rozvržení, a také určitý tvůrčí talent.

Výsledky však mohou být ohromující, pokud jsou provedeny správně, a váš blízký ocení úsilí, které do toho bylo vynaloženo.

Bez ohledu na to, jakou cestu zvolíte, bude tvorba vaší knihy jistě nezapomenutelným zážitkem – a váš příjemce tím ukáže, že vám na něm záleží natolik, abyste si našli čas a vytvořili něco speciálního jen pro něj.

Tak proč to nezkusit? Obloha je limit, pokud jde o to, co můžete vložit do domácí knihy – jediným limitem je vaše představivost!