Jak vyrobit dětskou knihu šrotu

Jak vyrobit dětskou knížku? Sestavení dětského zápisníku je zábavný způsob, jak si připomenout první rok vašeho dítěte. Výběrem několika fotografií a výběrem motivu nebo barevného schématu můžete vytvořit knihu, která bude jedinečně vaše vlastní. Šťastná rezervace šrotu!

– Vyberte si fotky. Budete chtít vybrat fotografie, které zachycují ducha prvního roku vašeho dítěte. V ideálním případě budete mít k dispozici alespoň 12–18 fotografií.

– Vyberte si téma nebo barevné schéma pro svou knihu výstřižků. To pomůže dát vaší knize soudržný vzhled a dojem.

-Rozhodněte se o rozvržení stránek. Existuje mnoho různých možností, ze kterých si můžete vybrat, takže si udělejte čas a projděte si některé časopisy o rezervacích šrotu nebo online výukové programy, dokud nenajdete něco, co vás inspiruje.

-Začněte sestavovat své stránky! Ujistěte se, že používáte dostatek lepidel, aby vše drželo na svém místě.

Co by mělo být v knížce pro kutily?

Uspořádání knihy je velmi důležitým aspektem, který je třeba vzít v úvahu při vytváření své vzpomínkové knihy, protože vám pomůže snadněji psát a vytvářet stránky. Nechcete začít pracovat na určité stránce, jen abyste zjistili, že potřebujete další stránku před touto!

Nejlepší způsob, jak uspořádat všechny vzpomínky (obrázky a texty), je chronologie – počínaje narozením dítěte nebo těhotenstvím a poté podrobně sledovat každý měsíc.

To usnadňuje novým rodičům, kteří jsou zavaleni vším, co se kolem nich děje, vzpomenout si, co se v které fázi života jejich dítěte stalo, a snadno o tom později napsat.

Pokud však dáváte přednost objednávce před chaosem, ale nechcete dodržovat pevný rozvrh, můžete vždy použít témata pro každý měsíc. Například leden – All About Baby; únor – Valentýnská zábava; Březen – Velikonoční dobrodružství.

Existuje mnoho položek, které budete potřebovat k vytvoření své dětské knihy. Následující seznam by vám měl poskytnout představu o tom, co je potřeba, a některé volitelné položky, které by také mohly být zahrnuty:

– Tříkroužkový pořadač (nebo jakýkoli typ vazby)

– Papírová nebo fotoalba

– Chrániče stránek

– Scrapbookingové materiály (papír, samolepky, razítka atd.)

– Fixy, pera, pastelky

– Fotografie dítěte a rodinných příslušníků

– Oznámení o narození

– Nemocniční náramek nebo náramek

– účtenky za zakoupené kojenecké zboží

– Výstřižky z novin o narození dítěte

– Pramínek vlasů, vysušený pahýl pupeční šňůry atd. (volitelné)

Jak si uděláte domácí knížku pro miminko?

Existuje několik různých způsobů, jak vyrobit domácí dětskou knihu. Můžete použít fotoalbum, zápisník nebo zápisník.

Pokud se rozhodnete použít fotoalbum, budete chtít vytisknout všechny fotografie svého dítěte a vložit je do alba. Pod každou fotografii můžete také přidat popisky.

Pokud se rozhodnete použít scrapbook, můžete si koupit ten, který již má prázdné stránky, nebo si vytvořit vlastní tak, že nastříháte kousky papíru a slepíte je do knihy. Nezapomeňte také přidat fotografie, kresby a další upomínkové předměty!

Pokud se rozhodnete používat zápisník, začněte si zapisovat vše o svém miminku – jeho milníky, první slova a krůčky. Můžete dokonce přidat nějaké kresby nebo umělecká díla!

Pokud hledáte profesionálnější způsob, jak vytvořit tuto památku, zvažte použití online služby, jako je Shutterfly. Nabízejí krásné fotoknihy, které přicházejí s předem připravenými rozvrženími a motivy, takže vše, co musíte udělat, je vyplnit prázdná místa!

Co bych měl zahrnout do své domácí dětské knihy?

Když přijde čas vyrobit si vlastní domácí knížku pro miminko, existuje mnoho věcí, které můžete na stránky přidat.

Některé příklady mohou být:

• Fotografie – Skvělý nápad je pořizovat snímky během těhotenství, takže až přijde čas, budou již vytištěny.

• Milníky – první krůčky, vyslovená slova (nebo zařvání), úspěchy (a neúspěchy) při cvičení na nočník atd.

• Umělecká díla – kresby, malby a skici, které vaše dítě vytvořilo v průběhu let.

• Tištěné e-maily/textové zprávy – ty, které jste odeslali a přijali s blahopřáním k milníkům pro miminko nebo jim prostě jen sdělili, jak moc je máte rádi!

Bez ohledu na to, jakou cestu si rodiče zvolí, aby zdokumentovali životní cestu svého miminka, postupem času se z ní stává neocenitelný poklad.

Mít fyzickou kopii, kterou si můžete prolistovat a zavzpomínat, je něco zvláštního, co lze sdílet s budoucími generacemi – koneckonců, miminka jsou jen jednou!

Jak sladké bude pro rodiče, aby se ohlédli zpět na všechny ty úžasné věci, které jejich děti dokázaly na jednom místě! Začněte tedy sestavovat tyto vzpomínky ještě dnes a vytvořte několik krásných stránek, které ozdobí stránky vaší domácí knížky pro miminko!

Nyní, když víte, jak vyrobit domácí dětskou knížku, začněte ji vytvářet pro vaše nejmenší ještě dnes! Bude to milá vzpomínka na další roky.

Pokud hledáte profesionálnější způsob, jak vytvořit tuto památku, zvažte použití online služby, jako je Shutterfly. Nabízejí krásné fotoknihy, které přicházejí s předem připravenými rozvrženími a motivy, takže vše, co musíte udělat, je vyplnit prázdná místa!